Treść opublikowana przez pila24
-
Kod do radia.
Na pierwszej stronie w książeczce powinien być kod do radia,jeżeli nie ma to możesz rozkodować poprzez jakiś serwis zdalnie (ja korzystałem kilka razy z kody-radio.pl i szybko kod wysyłali). To na naklejce to nie kod do radia.
-
A4 B6 Retrofit
W szoku jestem po przeczytaniu jego opisu ?
-
A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)
Przy wciśnięciu gazu w podłogę lub hamowaniu reakcja jest natychmiastowa bo na podstawie sygnału ze sterownika abs,na dołach reakcja prawie żadna. Nowe auta z ledami walą wszystkie po oczach. 20210306_171925_001.mp4
- B6 DIVISION
-
Ceny paliwa marzec 2026
Jak ktoś się interesuje właśnie polityką i zmianami jakie są właśnie wprowadzane w naszej cywilizacji Łacińskiej( czyli Europa,US) to ma świadomość rewolucji w której tradycyjna motoryzacja i prywatny transport nie ma służyć dla plebsu. Stąd parcie na elektryki,niekończące się podwyżki paliw itd. Aż do wygaszenia całej gałęzi. Nowy piękny ład...
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Niuty z dołu pięknie doszły,od dołu będzie wciskało w fotel.
-
B6 DIVISION
Jak zasłonisz czujnik to włączą się od razu po włączeniu stacyjki,czyli tak samo jak w trybie skandynawskim. Jak wsadzisz sam włącznik z auto(bez reszty komponentów potrzebnych do automatycznych świateł) i ustawisz pozycję auto,to zapalą się po ok 3 sekundach od włączenia stacyjki (w wyniku błędu rozpoznania pozycji włącznika),z tą różnicą iż długie będą działały normalnie,bo w trybie skandynawskim nie zadziałają na pozycji 0.
-
pęknięty wężyk od spryskiwaczy szyby
Czyli ten sam co wcześniej ktoś podał,kawałek wężyka z gumy.
-
pęknięty wężyk od spryskiwaczy szyby
Numer złączki podaj jak możesz.
-
Zacisk hamulcowy NTY czy SKV? jaki zacisk kupić?
Do 312 przód to chyba tylko 255 szło? A 245 do 288....
-
Brak kluczyków do auta
Ano racja,tutaj ecu nie ma nic do gadania. Za długo w pracy siedzę i nie zawsze dociera poprawnie do mnie to co czytam ?
-
Brak kluczyków do auta
Z Edc15 niekoniecznie ? me7.x nie opierają się za to.
-
Jaką instalację wybrać
Stag,choćby ze względów na koszty serwisowania pogwarancyjnego.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ten wzmacniacz nie nadaje się za bardzo,głośniki bose mają 2 Ohmy impedancji a ten wzmacniacz obsługuje głośniki 4 Ohmowe. Możesz bardzo szybko go spalić,poza tym wzmacniacz bose ma więcej pary.
-
Słabe oświetlenie Nowe lampy Depo
Masz takim przyrząd,smatrfon się nazywa i ma czujnik światła z przodu zazwyczaj. Ściągnij apkę luxmeter i sprawdź.
-
Nie działają głośniki z tyłu
Wyciagnij radio i zrób zdjęcia kostek
-
Słabe oświetlenie Nowe lampy Depo
Jest jeszcze xenon d5s o mocy palnika 25W. Lampy z takimi palnikami nie wymagają samopoziomu ani spryskiwaczy. Kompromis pomiędzy wcześniejszymi wersjami palników które mocnej świecą ale wymagają dodatkowego osprzętu,a żarówkami halogenowymi które świecą słabiej.
-
Słabe oświetlenie Nowe lampy Depo
2 miesiące temu zrobiłem test drogowych w bixie z żarówką h7 led, na ścianie z 5 metrów prezentowało się to nieźle-barwa około 5000K a wyemitowała około 1500 luxów,następnie żarówka tungsram h7 super white (2 letnia!) i okazało się iż emituje 2300 luxów.... Wyniki mówią same za siebie,efektowność kontra efektywność.
-
Przekładanie "gratów" z tunelu 1 din do 2din.
To normalnie podłącz same fm2 i pomiń fm3. W autach gdzie było radio z dwoma tunerami( concert 2plus i pochodne) lewa boczna szyba to fm1 a prawa to fm2,w autach z systemem diversity fm1 to lewa szybka,fm2 to tylna ,fm3 to prawa.
-
Słabe oświetlenie Nowe lampy Depo
Często sprawiają wrażenie (może za sprawą wyższej barwy światła) iż świecą lepiej itd,a jak się zmierzy ilość światła jaka wychodzi z h7 a leda to się okazuje iż h7 emituje 2x więcej luxów. Szczególnie to widać gdy jedziemy po ciemku i pada deszcz.
-
Regeneracja klosza czy nowy klosz?
Wkrętarka to do polerki się nada,ja ręcznie usuwam. Ale nie jest lekko,jakaś szlifierka oscylacyjna była by najlepsza
-
Regeneracja klosza czy nowy klosz?
Tylko musisz pierw dokładnie warstwę fabryczną zedrzeć i nieco wejść w klosz papierem by mikropęknięcia zeszły.
-
Regeneracja klosza czy nowy klosz?
2K z utwardzaczem
-
Regeneracja klosza czy nowy klosz?
Musisz lakier ochrony zedrzeć z lampy ,więc na start papier 320 polecam. Następnie możesz poprawić papierami o granulacji 600 i 800. Po tym lakierowanie matowego klosza i tyle. Polerka ewentualna gdy jakieś paproszki po lakierowaniu wyjdą,wówczas papierem 3000 klosz przelecieć i polerka. Efekty po takiej operacji jak poniżej.
-
Regeneracja klosza czy nowy klosz?
To są mikropęknięcia,powstają pomiędzy warstwą ochronną klosza a poliwęglanem. Lampe można uratować usuwając całą warstwę ochronną aż do poliwęglanu i powtórne polakierować. Wówczas będzie jak nowa.