Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Skąd ja to znam... kiedyś polakierowałem od nowa moją a3 8l,po miesiącu jakiś Jastrząb wypikował mi na maskę w czasie jazdy i zostawił ślady niemal do gołej blachy. Po kolejnych 3 miejscach gałąź w Zakopanem spadła mi na dach i zrobiła wielki wgniot na 30cm długi,po 5 dniach kamyczek strzelił w szybę i na drugi dzień pękła. I niedługo po tym sarna wyskoczyła pod maskę.... i weź tutaj dbaj o lakier jak o własną żonę jak w ciągu pół roku demolka niszczy auto.
  2. Taką lipę teraz robią... Nie wiem jaka firma robi lampy do b9,ale do superba 3 hella. O ile w środku lampy elektryka i osprzęt jest na tiptop,ale klosze to porażka.
  3. A według mnie pojawiają się już mikropęknięcia w kloszu,widać je wyraźnie na 3cim zdjęciu (pod różnym kątem mogą być mniej lub bardziej widoczne,niczym małe świetliki). Juz widziałem takie rzeczy w rocznej lampie od superba 3. Powstają pomiędzy poliwęglanem a fabrycznym lakierem ochronnym. Stare lampy Valeo potrzebowały minimum z 10 lat eksploatacji by powstały mikropęknięcia . Na filmie poniżej lampa która miała rok i widoczne na niej mikropęknięcia. 20191220_173636.mp4
  4. Zalany lub uszkodzony mikrostyk w blendzie klapy.
  5. Ta podstawa jest na sztywno,reguluje się wszystko w samej lampie.
  6. W bixach izolacja tak nie poddaje się,inna budowa lampy (pojemność wewnątrz prawie 2 razy większa) i wydajniesza wentylacja robią swoje jeżeli chodzi o przewiew w lampie w porównaniu do h7 i zwykłego xenonu.
  7. Tylko 2 pierwsze bity przyjmują zmianę kodowania,przy zmianie kolejnych jest błąd. Nie wiem od czego to zależy,próbowałem na kilku zegarach i nie da się według podpowiedzi zakodować. Coś nie tak z podpowiedziami albo samym vcdsem
  8. 31000 i nic innego
  9. https://a.aliexpress.com/_vWjIQp
  10. To napisz jaki masz mce to uda się ustalić jaki powinien być w oryginale. Tutaj masz opis co trzeba zrobić by zadziałał włącznik
  11. Za 30 zł mogłeś kupić ładny ori przełącznik z exeo lub a4 b7 a kupiłeś jakiś syf który nie wiadomo z czym jest zgodny..
  12. Jaki numer włącznika miałeś,a jaki wsadziłeś?
  13. Standardowo nie współpracuje z czerwonym,ale jak odpalisz navi to zrób reset radia i na zegarach zacznie nawigować (aż do pierwszego wyłączenia). Na zegarach kolorowych działa jak należy. 20191114_123610.mp4
  14. Masz xenon d5s,dlatego nie masz spryskiwaczy bo moc tych xenonów jest mniejsza niż poprzednich generacji i nie jest wymagany system mycia lamp. Lampy oczywiście się ustawia.
  15. Na 100% wypięty wtyk pomiędzy panelem a płyta główna. Trzeba odkręcić 4 małe śrubki które mocują panel do stelaża i sprawdzić co się tam dzieje.
  16. Wyciągnij radio kluczami (które kosztują kilka złotych....) i sprawdź czy czarna kostka doszła do końca aż do kliknięcia. Jeżeli jest osadzona dobrze to problemem może być właśnie wyciąganie radia na siłę,panel został pociągniętny i odczepił się od płyty głównej,ściągnij panel,wyprostuj cały stelaż panelu i złóż wszystko do kupy.
  17. Oj będą niedługo solidne podwyżki paliwa i zasadzie wszystko zdrożeje co się ociera o logostykę.
  18. Kończ waść,wstydu oszczędź.
  19. W a4 b6 wszystkie moduły są pod ciągłym zasilaniem,usypiają się gdy nie są w użyciu lub po sygnale uśpienia z MK. Zamknij się w aucie i słuchaj czy po np. 5 minutach szum nie zniknie.
  20. Sam pisałeś że zmienili sterownik,widocznie w twoim były inaczej adaptacje ustawione.
  21. Juz przerabiałem temat,jak raz wycieraczki staną to szkoda czasu na naprawę. Lepiej kupić inny mechanizm,zamiennik lub sprawną używkę która nie rozszczelniła się jeszcze.
  22. To pomoże tylko na jakiś czas,mechanizm zaciera się bo woda się dostała do trzpieni i wypłukała smar. Za jakiś czas powtórzy się to po naprawie. Poszukaj może jakiegoś mechanizmu z exeo i wsadź do auta.
  23. Miałem kilka sztuk które miały tpms zamiast immo,ale też na fisie wyświetlały kapcia.
  24. Sprawdź czy ma ikonkę tpms zamiast immo. Jeżeli tak,to można zakodować pod tpms.
  25. Bez rozklejania lampy to można jedynie żarówkę wymienić...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.