Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Wykruszyła się.
  2. To jest pin od czytnika navi w bagażniku. Nie jestem na 100% pewien jaki dokładnie sygnał do radia wysyła, ale wydaje mi się iż to sygnał przyciszenia dźwięku w momencie komunikatu z navi.
  3. Myślisz że z exeo podejdą moduły tpms? Po 9 złotych na allegro chodzą ? ale są nowsze.
  4. A pisałeś że zbędny bajer ? dowalisz tyle gratów że alternator z S4 będziesz zaraz potrzebował 200A ?
  5. pila24 odpowiedział(a) na Vexart temat w 1.8T
    Wymienił,tylko nie napisał czy boscha czy jakiś inny. A z temp. na zegarach masz rację,na starszej platformie pokazywało od 30°C ,na b6 rzeczywistą.
  6. Tak
  7. Rzuciłem okiem w instrukcje i producent nie wspomina nic o możliwości sterownia z systemów auta.
  8. Musiał byś wyciągnąć radio
  9. pila24 odpowiedział(a) na Vexart temat w 1.8T
    Z czego kojarzę to zegary pomiędzy 45 a 90 wskazują,inne wartości nie sa wskazywane.
  10. pila24 odpowiedział(a) na Vexart temat w 1.8T
    W blokach pomiarowych silnika szukasz temperatury,to jeden z pierwszych blokow
  11. Może pokaz jakie masz radio ,niektórzy producenci dorzucają can decodery do obsługi mf w radiu lub co lepsze radia mają dekodery w sobie.
  12. pila24 odpowiedział(a) na Vexart temat w 1.8T
    Sprawdź czy czujnik temperatury silnika nie przekłamuje.
  13. Nie będzie nigdy komunikacji z nie ori radiem,multi moze działać jeżeli radio potrafi odkodować sygnał can.
  14. 1. Tak,telefon ma wówczas priorytet i każde źródło dźwięku zostaje wstrzymane na czas połączenia. 2. Jak dokładasz rnse to odłącz te navi zegarowe. Rnse wówczas będzie przekazywał dane do fis podczas nawigowania.
  15. To nie jest zmieniarka tylko aux,nie uruchomisz tego na tym radiu. Jak chcesz odpowiednią zmieniarkę to zapraszam na priv.
  16. To będziesz miał co robić na urlopie,oby nie waliło co 15 minut śniegiem jak dziś u mnie.
  17. Ale widzę że tam jest więcej gratów niż wymienione ?
  18. No Panieeee...piętrzą się prawie po sufit ?
  19. Czerwona kostka 10 pin jest on navi i od telefonu. Możesz na próbę z powrotem podłączyć kostkę do radia a odpiąć przy czytniku navi w bagażniku.
  20. Jeżeli masz fabrycznie taki moduł to będzie pod fotelem pasażera. W vcds łączysz się z adresem 77 (telefon)
  21. Wszystkie moduły w a4 b7 są ciągle zasilone,sprawdź czy w ogóle możesz się połączyć z modułem bt telefonem i vcds
  22. Jeżeli sygnały z can dochodzą do radia (włącza się po włączeniu stacyjki,są informacje na zegarach z radia) to radio może być uszkodzone.
  23. Ja akurat trafiłem na benzynowy ,ale ten od diesla różni się jedynie kodowaniem sterownika. Wszystkie graty dla obu paliw są takie same.
  24. pila24 odpowiedział(a) na adasko18 temat w Audi A4 B6
    Potrzebujesz taki ścigacz jak poniżej,dobrze go ustawiasz i kręcisz ile dasz radę. Następnie lekko ruszasz ramie i powinno wyskoczyć.
  25. To może webasto? ? ja juz zbieram graty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.