Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Jak nie przeniesiesz lini K i zostawisz w 5B to zablokujesz ją i nie będzie działała diagnoza w całym aucie,rnse ma pin lini K w 7c i tam należy ten pin umieścić. Wówczas będzie działała diagnoza i kodowanie radia zrobisz. A dlaczego masz obciętą wiązkę od bt? Montujesz moduł czy juz miałeś go wcześniej? Interesują Cię te kolorowe kabelki i ten przewód czarny w którym są 2 żyły-zielona i czarna (do mikrofonu). Ten grubszy czarny przewód z wieloma żyłami nie interesuje Cię,jest od podstawki telefonicznej.
  2. Musisz z tej dużej kostki wyciągnąć jedną mniejszą wtykaną i przenieść pin K-line do drugiej małej kostki. Jak na poniższym zdjęciu. Dodatkowo kup antenkę gps do rnse,koszt około 30 zł. Poza tym licznik,adaptacje kanał 62 i dodaj navi do wartości wyświetlonej (vcds podpowie jaka to wartość).
  3. Od środka klapy odchyl część tapicerki by było widać otwory techniczne i 3ci stop. Śrubokrętem przesuń w prawo szary plastik aż kliknie,wówczas możesz delikatnie od środka wypchać na zewnątrz stopa. Później pozbieraj blaszki klinowe jak juz go wyciągniesz,przed włożeniem składasz do kupy i blokujesz plastik.
  4. pila24 odpowiedział(a) na Ga2la temat w Audi A4 B6/B7
    To nie są zawory EGR tylko kombi-zawory od pompy SAI,tam nie trzeba nic czyścić.
  5. No mój po 16 latach na aucie nie wyglądał i przeciekał nieźle. Ale jakiejś tragedii z parowaniem nie było,trochę go odświeżyłem i zrobiłem uszczelkę "uniwersalną" (if you know what i mean... ?). Taki wyciągnąłem a taki po lekkim odświeżeniu i uszczelnieniu.
  6. Ten 3ci stop tez nie wygląda na szczelny.
  7. Obczaj zbiorniczek węgla aktywnego,tam idą opary ze zbiornika. Możliwe iż coś w jego okolicy się rozszczelniło
  8. Rzeczywiście tam była iluminacja w rnsd pod tym pinem. Trzeba podpiąć separator antenowy pod któryś zacisk kl15 (+12v po stacyjce) jak nie ma w radiu.
  9. Jest pin A3,zobacz czy jest tam +12v po włączeniu radia.
  10. Zrób tak,rozgrzej auto w środku na maxa. Następnie otwórz wszystkie drzwi i bagażnik na minutę(na otwartej przestrzeni-im zimniej tym lepiej). Na drugi dzień nie będzie zaparowanych szyb.
  11. Kupujesz transponder id48 i sam dopiszesz do immo,kabel kkl wystarczy. TRANSPONDER MEGAMOS CRYPTO 48 ID48 VW AUDI SKODA Kraków - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Kraków - TRANSPONDER MEGAMOS CRYPTO 48 ID48 VW AUDI SKODA, na Allegro.pl, za 8,50 zł w kategorii {Układ elektryczny, zapłon} - {Stacyjki i kluczyki}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę...
  12. Nie trzeba immo dopisywać,transpondery zostają stare. Jedynie dorobienie nowego grota(lub przerobienie mocowania starego grota z b6) i zakodowanie pilotów z MK. Twój MK jest nowszą wersją i zadziała z pilotami b7. Albo MK "traci" pamięć,albo pilot ma jaki problem z elektroniką,innych opcji nie ma.
  13. pila24 odpowiedział(a) na colak temat w Audi A4 B7
    W innych vagach(a3 8p i nowsze),odczyt z czujnika skrętu poprzez can idzie do bordnetza(mce). Na starej platformie b6 nie działa,na b7 poprzez licznik idzie coś wymodzić z dodatkowym modułem,chyba @kamil-vag miał taki moduł.
  14. pila24 odpowiedział(a) na colak temat w Audi A4 B7
    Na forum było już poruszane (bodajże przez @ElectricShock) ze halogenki w naszych autach świecą zbyt wąsko by skutecznie doświetlać zakręty. Taki bajer wizualny bedzie najwyżej.
  15. Może już czas na piloty z b7? ?
  16. Niestety lutowanie w aucie to zły pomysł,szczególnie w miejscu gdzie wiązka pracuje. Jak będziesz znów naprawiał przewody w tym miejscu to najlepiej dać nowe przewody na odcinku pracującym,piny zarobić a ewentualne łączenie przewodów zrobić łącznikami rurkowymi zaciskanymi gdzieś w miejscu w którym wiązka nie pracuje.
  17. Wtyczki do sprawdzenia,szczególnie ta czarna wchodząca do modułu kierownicy od strony silnika.
  18. pila24 odpowiedział(a) na pete7 temat w 1.6
    Napisz jeszcze jakie masz interwały wymiany oleju.
  19. Póki ropa jest to koncerny paliwowe będą blokowały i utrudniały dostęp do wodoru. Nie trzeba będzie tankować,woda w baku + wydajny generator gazu Browna i jazda.
  20. Panieee to juz średniowiecze z parowozami,wodór teraz jest bardziej na czasie....
  21. Wiadomo iż vp pojedzie na tym co się wleje do baku,dlatego pewnie kolega chce na pompie ?
  22. Do zrobienia mechanicznie jak najbardziej. Tyle ze ecu musi być odpowiedni dla silnika,więc immo off,nie wiadomo jak z ESP(sygnał ograniczenia momentu obrotowego). Reszta powinna działać normalnie(ewentualnie klima nie będzie chwilowo odłączana przy bucie).
  23. A co tam ma się zepsuć?to jest czujnik optyczny i nic delikatnego tam nie ma.
  24. pila24 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Wersja 193A na 100% działa z kamerką. O ile jest to ta wersja a nie składak z inną elektroniką w środku. Kostka C pin 2 - RFSL obecny w tej wersji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.