Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. pila24 odpowiedział(a) na Mateusz 123456789 temat w Audi A4 B8
    Zrobiłbym test 100-0 z hamulcem w podłodze i sprawdził jak po tym tarcza by wyglądała,bo klocek tak głęboko nie odbije się na tarczy by zostało wgłębienie wyczuwalne. Chyba że to tarcze z ołowiu ?
  2. W pierwszym poście masz odpowiedź
  3. Znajoma dostała informacje o zakończonej kwarantannie ,szkoda tylko iż nie poinformował jej o tym iż w ogóle ma się na nią udać. Tam jest burdel i chaos,nikt nie ogarnia niczego w żadnym sanepidzie,z instytucji o której się słyszało gdy dzieci na obozie dostały rozwolnienia,zrobiono super wyrocznie która decyduje o losie obywateli i ich wolności.
  4. Wejścia key1 i key2 są do starego typu kierownicy mf z drabinką rezystorową,do kiery z b7 potrzebujesz moduł can bus kompatybilny z autem.
  5. Pierw profil uzupełnij bo szklana kula nie wie jakie auto masz.
  6. Sprawdź czy koła nie są gorące po jeździe .
  7. pila24 odpowiedział(a) na Mateusz 123456789 temat w Audi A4 B8
    Wystarczy spróbować pazurem drapnąć i bedzie wiadomo czy to pęknięcie czy ślad od klocka,według mnie ślad po klocku.
  8. No to minęło około 2 lat i problemy nie wystąpiły w żadnym rnse,nie wiem czy wersja tego programu nie zmieniła się również w czasie. Taką płytkę w UK na stronie sprzedawcy audio widziałem za 100£
  9. Masz oryginalny eeprom?
  10. Ale to chyba zależy od wersji rnse,w Q na 5 sztukach wyciągnąłem pin bez problemów dla navi. Nie wiem jaką wersje ma kolega i nawet nie proponuje .
  11. Nie wrzuca się swojego wsadu bo cegła będzie,przy me 7.x.x często vcds wystarczy i vep do pinu.
  12. Na 99% poradzisz sobie bez sprzętu,ecu nie utrudnia w tym przypadku procedury,to nie edc15.
  13. Możliwe że ktoś grzebał w eepromie,wtedy nie da się wygenerować poprawnego kodu na podstawie SN. Może być również zmieniona płyta główna a zapisany pin jest z poprzedniej.Elektronik od liczników i elektroniki samochodowej powinien Ci ogarnąć nowy pin.
  14. W takim miejscu taśma nie zda egzaminu,jakiś peszel o mniejszym przekroju by był git (taki jak od spryskiwaczy). Na drzwiach ładny czerwony kolor,ale widzę iż oświetlają całą okolicę na czerwono ? Jeszcze auto się prosi o kolor fis jak o wiśnie na torcie ,jak będziesz chciał to to wygrzebać mogę ?
  15. Musi być matowa by było cokolwiek widać na wyświetlaczu w dzień oprócz refleksów. Też u siebie mam folię zamówioną na wymiar.
  16. pila24 odpowiedział(a) na przemek1207 temat w Audi A4 B6
    Wyciągnij lampę i zobacz do środka,zrób zdjęcia i wrzuć tutaj.
  17. pila24 odpowiedział(a) na przemek1207 temat w Audi A4 B6
    Masz lampy xenon czy xenon plus zwane też bixeonem? Te drugie mają przesłone która może drżeć z jakiegoś powodu
  18. Najlepiej to zrobić na lampie podłączonej do zasilacza,jak światło pada około 4-5 metrów od lampy to ładnie widać na ścianie jak wiązka się układa. Zaraz poszukam foto jak ma nakładać się światło drogowe na mijania. Reguluje się to podczas włączonych obu świateł dokrecając nakrętki 5,5mm pod którymi są te silikonowe podkładki. 20200124_154644.mp4
  19. To napisze Ci że mój po zakupie łykał około 0,7L oleju na 1000km. Po uszczelnieniu silnika wychodziło po 0,5L. Teraz jestem po 4 płukankach i antykoksie,bierze 0,2L na 1000km. Wiem że inny silnik i że v6 zawsze coś oleum pociągnie,ale takie odsyfianie silnika po kilkunastu latach na oleju LL dało efekty.
  20. Możesz odłączyć kostkę z sygnałami do bose (tą przy radiu),włączyć i wyłączyć radio. Jeżeli efekt znów wystąpi to szukaj problemu we wzmacniaczu.
  21. Płukanka co WYMIANĘ oleju aż silnik dojdzie do ładu. Przy takich interwałach masz syf w silniku. Teraz przy wymianie płukanka+antykoks i jakiś normalny olej np. Synpower 5w40.
  22. Fabryczny BT jest podłączony pod bezpiecznik nr 8,jego wyjęcie powinno odciąć moduł od zasilania. Dla pewności sprawdź pobór miernikiem przed wyciągnięciem i po wyciągnięciu bezpiecznika.
  23. Oparć nie ruszaj,jedynie kanapa do góry. Jak ściągasz plastiki to zaczynasz od schowka pasażera i ściągasz po kolei w stronę tylnej kanapy. One się zazębiają w ten sposób iż w tym kierunku trzeba zdemontować je by szło gładko. Miałeś wersje bez radia fabrycznego,więc roboty teraz masz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.