Treść opublikowana przez pila24
-
Rysa na tarczy
Zrobiłbym test 100-0 z hamulcem w podłodze i sprawdził jak po tym tarcza by wyglądała,bo klocek tak głęboko nie odbije się na tarczy by zostało wgłębienie wyczuwalne. Chyba że to tarcze z ołowiu ?
-
Doświetlanie drogi do domu
W pierwszym poście masz odpowiedź
-
Kwarantanna- parodia...
Znajoma dostała informacje o zakończonej kwarantannie ,szkoda tylko iż nie poinformował jej o tym iż w ogóle ma się na nią udać. Tam jest burdel i chaos,nikt nie ogarnia niczego w żadnym sanepidzie,z instytucji o której się słyszało gdy dzieci na obozie dostały rozwolnienia,zrobiono super wyrocznie która decyduje o losie obywateli i ich wolności.
-
Zamiana radia na nie-ori. Problem
Wejścia key1 i key2 są do starego typu kierownicy mf z drabinką rezystorową,do kiery z b7 potrzebujesz moduł can bus kompatybilny z autem.
-
Kodowanie sterownika abs.
Pierw profil uzupełnij bo szklana kula nie wie jakie auto masz.
-
Wysokie spalanie a4 b7 Avant 1.8T 163km 2005r
Sprawdź czy koła nie są gorące po jeździe .
-
Rysa na tarczy
Wystarczy spróbować pazurem drapnąć i bedzie wiadomo czy to pęknięcie czy ślad od klocka,według mnie ślad po klocku.
-
Audi RNS E Incorrect PIN
No to minęło około 2 lat i problemy nie wystąpiły w żadnym rnse,nie wiem czy wersja tego programu nie zmieniła się również w czasie. Taką płytkę w UK na stronie sprzedawcy audio widziałem za 100£
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Tak
-
Wymiana uszkodzonego licznika w A4 B6
Masz oryginalny eeprom?
-
Audi RNS E Incorrect PIN
Ale to chyba zależy od wersji rnse,w Q na 5 sztukach wyciągnąłem pin bez problemów dla navi. Nie wiem jaką wersje ma kolega i nawet nie proponuje .
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Nie wrzuca się swojego wsadu bo cegła będzie,przy me 7.x.x często vcds wystarczy i vep do pinu.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Na 99% poradzisz sobie bez sprzętu,ecu nie utrudnia w tym przypadku procedury,to nie edc15.
-
Audi RNS E Incorrect PIN
Możliwe że ktoś grzebał w eepromie,wtedy nie da się wygenerować poprawnego kodu na podstawie SN. Może być również zmieniona płyta główna a zapisany pin jest z poprzedniej.Elektronik od liczników i elektroniki samochodowej powinien Ci ogarnąć nowy pin.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
W takim miejscu taśma nie zda egzaminu,jakiś peszel o mniejszym przekroju by był git (taki jak od spryskiwaczy). Na drzwiach ładny czerwony kolor,ale widzę iż oświetlają całą okolicę na czerwono ? Jeszcze auto się prosi o kolor fis jak o wiśnie na torcie ,jak będziesz chciał to to wygrzebać mogę ?
-
Nawigacja RNS E - odnowienie zużytego wyświetlacza
Musi być matowa by było cokolwiek widać na wyświetlaczu w dzień oprócz refleksów. Też u siebie mam folię zamówioną na wymiar.
-
Drgające xenony
Wyciągnij lampę i zobacz do środka,zrób zdjęcia i wrzuć tutaj.
-
Drgające xenony
Masz lampy xenon czy xenon plus zwane też bixeonem? Te drugie mają przesłone która może drżeć z jakiegoś powodu
-
Ustawienie wysokości świateł drogowych - xenon.
Najlepiej to zrobić na lampie podłączonej do zasilacza,jak światło pada około 4-5 metrów od lampy to ładnie widać na ścianie jak wiązka się układa. Zaraz poszukam foto jak ma nakładać się światło drogowe na mijania. Reguluje się to podczas włączonych obu świateł dokrecając nakrętki 5,5mm pod którymi są te silikonowe podkładki. 20200124_154644.mp4
-
Ile oleju pije wam 1.6 alz (jeśli pije)?
To napisze Ci że mój po zakupie łykał około 0,7L oleju na 1000km. Po uszczelnieniu silnika wychodziło po 0,5L. Teraz jestem po 4 płukankach i antykoksie,bierze 0,2L na 1000km. Wiem że inny silnik i że v6 zawsze coś oleum pociągnie,ale takie odsyfianie silnika po kilkunastu latach na oleju LL dało efekty.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Możesz odłączyć kostkę z sygnałami do bose (tą przy radiu),włączyć i wyłączyć radio. Jeżeli efekt znów wystąpi to szukaj problemu we wzmacniaczu.
-
Metalowy element w kształcie widełek po demontażu ramki drzwi z mechanizmem w A4 B6
- Ile oleju pije wam 1.6 alz (jeśli pije)?
Płukanka co WYMIANĘ oleju aż silnik dojdzie do ładu. Przy takich interwałach masz syf w silniku. Teraz przy wymianie płukanka+antykoks i jakiś normalny olej np. Synpower 5w40.- Przestał działać bluetooth , jak zdiagnozować?
Fabryczny BT jest podłączony pod bezpiecznik nr 8,jego wyjęcie powinno odciąć moduł od zasilania. Dla pewności sprawdź pobór miernikiem przed wyciągnięciem i po wyciągnięciu bezpiecznika.- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Oparć nie ruszaj,jedynie kanapa do góry. Jak ściągasz plastiki to zaczynasz od schowka pasażera i ściągasz po kolei w stronę tylnej kanapy. One się zazębiają w ten sposób iż w tym kierunku trzeba zdemontować je by szło gładko. Miałeś wersje bez radia fabrycznego,więc roboty teraz masz. - Ile oleju pije wam 1.6 alz (jeśli pije)?