Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Jaki interfejs masz? ,i fotki kabli w kostkach pokaz -tych mniejszych wtykanych w quadlocka.
  2. Dlatego napomniałem o tym warunku ze z a4. Dźwięku brak bo pewnie coś z tel +- źle podłączone.
  3. Pokaz jak przewody podłączyłeś w kostkach do radia. Jak masz interfejs kkl to musisz mój patent zastosować by się połączyć z modułem (pod warunkiem iż jest z a4 i że linia K jest podłączona).
  4. Magia go woda pod układami siedzi i powoduje anomalie w działaniu modułu. Przepłukaj moduł IPĄ to może uda się uratować go jeszcze.
  5. Podgrzej nieco spray z farbą,wówczas lepsze ciśnienie będzie na wylocie z dyszy i mniejsza szansa na skórkę pomarańczy.
  6. pila24 odpowiedział(a) na Michal2021 temat w Audi A4 B6/B7
    A fabrycznie nie miałeś juz wnęki koła wygłuszonego? Też myślę nad dodatkowym wygłuszeniem,wydech jest cichy ale słupki A (szum wiatru) i nadkola przód (szum opon) zdało by się wygłuszyć.
  7. pila24 odpowiedział(a) na Michal2021 temat w Audi A4 B6/B7
    Fabryczny wydech jest wyliczony pod dany motor,wszelkie ingerencje i modyfikacje psują balans co skutkuje różnymi rezonansami,hałasami ,pierdzeniem ,strzelaniem i innymi efektami. W poprzednim aucie już to przerabiałem. Obecnie mam ciszę jak makiem zasiał bo trzymam się fabrycznych rozwiązań ?
  8. pila24 odpowiedział(a) na Michal2021 temat w Audi A4 B6/B7
    Fabryczny sprawny wydech jest najbardziej cichą opcją.
  9. pila24 odpowiedział(a) na Arnem temat w Audi A4 B6/B7
    Możesz pobrać ze strony adako lub rosstecha.
  10. pila24 odpowiedział(a) na Arnem temat w Audi A4 B6/B7
    Do b7 musi być już hex can(jak kolega @Lukasz_mk2 proponuje),kkl nie ma sensu w b7 bo nie z każdym modułem połączy się . Możesz kupić za 100 zł tableta z Windowsem i będzie śmigało wszystko.
  11. pila24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A zasiliłeś go? ? poza tym pod który can wpiąłeś ten moduł?
  12. Me too, but there were cases of forum users damaged navigation after this operation. I mentioned earlier that this software did damage in the earlier version.
  13. Widziałem temat gdzie w 2.8 v6 chłopak po modyfikacji dolotu oraz wydechu zrobił prawie 20 dodatkowych koni,przy LPG można trochę osiągnąć zmieniając opóźnienie zapłonu. Asn mniej bezpieczny przy takich modach,materiały już nie te co w poprzednich v6.
  14. Skrajne czujniki pewnie Kamilu zamontowałeś odwrotnie i walą w koła?... żarcik ,sprawdź numery jak Mateusz napisał ,tylko ori działają bez anomalii.
  15. Spróbuj pierw zalogować się pinem 4 cyfrowym poprzedzonym zerem,wyciągnij go z zegarów. Jak dalej nie przyjmie kodowania to musisz poszukać ecu od manuala. Nie każdy sterownik daje się przekodować z automatu na manual.
  16. Wyciągnij pin z licznika vag eepromem,jest taki jak w silniku.
  17. pila24 odpowiedział(a) na piotr827 temat w Audi A4 B7
    Raczej kilkadziesiąt ? moje bosma d1s 4300k po ponad miesiącu osiągnęły barwę nominalną.
  18. Sì, è stato menzionato in questo argomento. Ci sono stati casi di danneggiamento della navigazione da parte di tale software.
  19. U mnie fabrycznie był grzany tylko wkład od strony kierowcy,od pasażera bez grzania. Jak widać dziadować można ?
  20. Moje wkłady ori i grzeją tak sobie,zarówno na panelu klimy b6 jak i najnowszego z b7 grzeją tak samo . Właśnie brakuje mi tego pierwszego uderzenia gorąca by błyskawicznie osuszyć lusterka. Wnętrze sporo lepiej wygląda z tą kierą.
  21. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Są adapterki z 12 pin -> 4 pin,ale szczerze to lepiej zamontować jakąs lepszą przetwornice np. hella i spokój na zawsze będzie.
  22. To dwa osobne układy,ściągnij osłonę nad nogami kierowcy i będzie dostep do nagrzewnicy.
  23. pila24 odpowiedział(a) na lukas07112 temat w 2.0
    Miałem kiedyś ten motor w a3,nie brał oleju aż do 360k km,wówczas panewkę przekręciło ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.