Treść opublikowana przez pila24
-
Działanie subwoofera, podłączenie
Daj elektrykowi by puścił zasilanie z głównej listwy napięciowej (za pedałami) poprzez przekaznik,który będzie uruchamiany z bezpiecznika nr 36 (zacisk 15 - czyli napięcie po włączeniu stacyjki).
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Niestety póki co nie mam czasu robić zestawów,może w marcu będę miał czas na to.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Tak,trzeba tylko te wystające plastiki obciąć by wszedł w ori miejsce w lampce a4. No i wtyczka jest inna,więc potrzebujesz takiej z ori mikrofonu,lub lepiej-przerobić na uniwersalną wtyczkę 2 pin jak na foto poniżej. Oczywiście zaciskarka wskazana by zrobić to porządnie.
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
W b7 jest czujnik przy zapięciu pasów właśnie. W B6 nie osobiście spotkałem się z taką funkcją,aczkolwiek na schematach b6 jest opcja czujnika zapiecia pasów.
-
Parujące szyby podczas jazdy / wieczne ciepło z nawiewów
Ja sobie nie wyobrażam jazdy bez włączonej dmuchawy,bez niej to w każdej porze roku szyby zajdą.
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
Wyłączasz nagrywanie prędkości i tyle,sam nie korzystam z tej funkcji ??
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ja dodam od siebie iż należy szukać modułów S,AA lub 8P1 (z exeo lub a3 8p lift). One dają radę,poza tym mikrofon polecam też z tych modeli aut poszukać,lub w ogóle jakieś nowsze z Octavii 3 itp. Mają większą czułość niż te ori starocie.
-
Parujące szyby podczas jazdy / wieczne ciepło z nawiewów
To nie lodówka która ma na sztywno rurki z czynnikiem spięte i nic jej nie ubywa ? w aucie na uszczelkach ubywa,również przez same węże gumowe w małej ilości czynnik uchodzi. Szybciej lub wolniej będzie ubywało.
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
Tam evoxy wchodzą p&p z czego kojarzę,ale w bixy. W zwykłe pewnie rzeźba jakas będzie. A że to lampy hella to klej twardy.
-
Podgrzewanie przedniej szyby
Możesz odpalić bloki pomiarowe i włączyć na chwilę grzanie szyby by pokazało parametry,bo nie wydaje mi się że po kilku sekundach szyba pęknie. Musi być coś nie tak ze sterownikiem ogrzewania szyby,trzeba odczytać jakie napięcie generuje podczas grzania szyby.
-
Podgrzewanie przedniej szyby
W aso to często praktykanci robią... Jak masz vcds to zrób zrzut z bloków pomiarowych podczas grzania szyby.
-
Podgrzewanie przedniej szyby
Ale to jego kolejna szyba która się przegrzewa. Dziwny temat.
-
Audi A4B6 xenon D1S czy D2S? Jaka barwa żarników?
-
Audi A4B6 xenon D1S czy D2S? Jaka barwa żarników?
Były d2s w b6 w zwykłych xenonach w pierwszym roku produkcji,z tym odczytaniem z lampy jest problem,trzeba ją odkręcić by odczytać nalepkę ?
-
Ładowanie 14.1 będzie ok?
Są straty na przewodach i jest to normalne,jezdzij aż aku padnie.
-
Taśma ABS
Numer ma się zgadzać,nieważne z jakiego auta.
-
Czas na nowe ubezpiecznie. Co wybrać?
U mnie podobnie za 2.4,nieco ponad 500 zł z NW.
-
Problem z panelem klimatyzacji - wyświetla wartości od 5 do 77, 5 co 2,5 stopnia
Gdybyś go fizycznie uszkodził to nie działał by. To wygląda na wywalony soft ,szukaj innego z najwyższym H i S na naklejce,najlepiej H32/S33
-
Radio BNS 5.0 - zmiana języka
Nie mogę zmienić bo płyty nie odczytuje,mieli mieli aż zatrzymuje ją i nie wywala błędu. Nagram na jakąś lepszą płytę,bo ta prawie przezroczysta jest ? laser jest zdrowy w tej navi.
-
Radio BNS 5.0 - zmiana języka
Dzięki za wrzutkę,strasznie ciężko coś znaleźć do tego grata. Wypaliłem płytkę,poszła aktualizacja,reset i nie czyta płyty franca jedna ? i dalej szwabski.
-
Wycieraczki problem
Dostań się do wtyczki silniczka wycieraczek przednich i zobacz czy nie jest zielona w środku.
-
Radio RNSE
Jak soft nie pomoże to kolega powyżej zapewne wysyłkowo Ci ogarnie,bo dasz do jakiegoś amatora elektroniki który pierwszy raz będzie rnse rozkręcał i karnik dla ptaszków będzie można z takiej navi zrobić.
-
Radio RNSE
RNS-E Firmware | Home RNSE.PCBBC.CO.UK RNS-E Custom Firmware, VIM, Digital Speedo, SD Card Maps Jak nie pomoże czyszczenie firmware i ponowna jego instalacja to tak jak pisał @Tom A4 - płyta główna powoduje usterkę.
-
Radio RNSE
Jak znasz angielski to mogę polecić stronę na której można zassać soft do rnse i soft do wyczyszczenia softu radia (jedynie będzie można update zrobić po takim czyszczeniu,więc laser musi być sprawny inaczej cegła z radia będzie ).
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Na używanych czujnikach może być tak że pomiar poza zakresem wywala w piku i błąd już jest w sterowniku. A taki pik na multimetrze ciężko złapać. U mnie tak było z ori czujnikiem,na mierniku ok a podczas jazdy wywalał na ułamek sekundy. Póki co mój chiński sensor nie wywala baboli.