Treść opublikowana przez pila24
-
Zmiana RNS-E na radio android (nie gra tył i sub) Jak to podłączyć?
Aby android dobrze zagrał to koszta wówczas przewyższają rnse led...
-
B8 TrOOOOp
Trzeba dać mu szanse ,kto wie czym zaskoczy. Może kupi b9 ?
-
Temperatury płyny chłodniczego podczas jazdy
Dodaj sobie do obserwowanych tą krótką odmę jak Twoja nie przetrwa,dodatkowo trochę cybantów na wszelki wypadek. Jak ruszysz stare opaski to może być później problem ze szczelnością. allegro.pl ALLEGRO.PL U mnie tak to wyglądało ,plus jeszcze wycieki przy reduktorze.
-
Temperatury płyny chłodniczego podczas jazdy
Wywalisz przepustnice,dolot do samego filtra,kolektor zwalisz i dostęp będzie. Kup jakieś szpicaki do zaklejonych węży wody bo prędzej je porwiesz niż ruszysz bez odklejania. Możliwe że odmę małą z tyłu połamiesz bo jak jest ori to rozpadnie się w rękach. Uszczelki pod kolektorem też do wymiany,ale są tanie. Dzień roboty wyjdzie jak nic nie bedziesz musiał domawiać.
-
Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
Cóż to za diody przy przełączniku od świateł? Jak będziesz modził to pójdą out ?
-
Wentylator Navi Plus nie wyłacza się
On potrafi działać jeszcze przez kilka minut po zamknięciu auta,sprawdź to zamykając się w aucie na kilka minut.
-
Temperatury płyny chłodniczego podczas jazdy
Nawet takie średnie podbiją temperature o kilka stopni. Wysokie ciśnienie obniża temperaturę wrzenia cieczy
-
Temperatury płyny chłodniczego podczas jazdy
A masz jakieś nieszczelnosci w układzie chłodzenia? Jak jak układ nie jest szczelny to ciśnienie w układzie spada a temperatura rośnie. U mnie w zeszłym roku tak było podobnie jak u Ciebie,dodatkowo po postoju jak temperatura silnika spadała to wywalało trochę płynu,znalazłem kilka nieszczelności przy okazji montażu webasto i je usunąłem,od tego czasu temperatury już nie są takie wysokie.
-
Awaria licznika
Taki będzie ok https://www.olx.pl/d/oferta/licznik-zegary-audi-CID5-IDHa3Er.html
-
Awaria licznika
Zegar z końca produkcji b6,z crypto. Więc bez kombinacji nie obędzie się. Szukaj dalej
-
Radio r-nse A4b6 problem z uruchomienie po zakupie. zły PIN
W rnse połowa kodu siedzi w eepromie,drugą część kodu generuje procek. Więc to nie takie proste z rnse wyciągnąć kod.
-
Radio r-nse A4b6 problem z uruchomienie po zakupie. zły PIN
Szansa 1 do 1000 że nie odblokuje kodem
-
Awaria licznika
Raczej sam nie dopiszesz do edc15,szukaj zegara od diesla z końcówką 930. Produkcja 2001 lub pierwsza połowa 2002r
-
Awaria licznika
Możliwe że can Commander był użyty,on lubi takie kwiatki robić przy zapisie eepromu. Myślę że to dobry moment zamienić licznik na kolorowy fis
-
Radio nie fabryczne nie uruchamia sie :(
Fabrycznie to wszystko jest pod stałym napięciem,moduły usypiają się po sygnale can lub przy braku użycia przez jakiś okres czasu. Najbliższy przewód z napięciem po zapłonie masz w klimatroniku,kostka C pin 13,przewód 0,22mm żółto czarny. Jeżeli nie czujesz się na siłach to zleć to elektrykowi,on to zrobi w kilka minut.
-
Radio nie fabryczne nie uruchamia sie :(
Tak,będzie wciągało aku zbyt szybko. W obecnym stanie podłączenia nie używaj tego radia,albo napięcie po zapłonie trzeba dołożyć,albo ogarnąć canbus
-
Radio nie fabryczne nie uruchamia sie :(
Zdaję się że radio potrafi wykryć podłączony can,tą czarną wtyczkę fabryczną w której jest dużo kabli masz podłączoną? Pokaż dokładniejsze zdjęcia z instrukcji,najlepiej by było ogarnąć sterowanie poprzez can,wówczas można by było z kiery również sterować o ile masz taką z multifunkcją
-
Radio nie fabryczne nie uruchamia sie :(
To wymuś uruchomienie jak wyżej napisałem,wtedy sprawdź w opcjach czy jest canbus
-
Radio nie fabryczne nie uruchamia sie :(
To napisz jaki to model,bo inaczej to będą same domysły
-
Radio nie fabryczne nie uruchamia sie :(
Chodziło mi o gniazda z tyłu radia,na Twoich zdjęciach jest jeden rząd białych gniazd A na tym z allegro są 2 rzędy gniazd,dlatego pytalem czy to te same radio. Jeżeli jest takie samo to ma canbusa wbudowanego,musisz wymusić start radia (+12v na piny A2 i A3,masa na A1) I jak się uruchomi to poszukać opcji startu poprzez can. Wówczas odłączyć trzeba będzie napięcie z pinu A3
-
Zmiana oleju na 10w60 w A6 C7 3.0TFSI
Pewnie olej wciąga,trzeba usunąć przyczynę a nie zakończyć żywot silnika.
-
Radio nie fabryczne nie uruchamia sie :(
Napisz dokładnie jaki model,to radio z linku ma wbudowany can-bus dekoder i widzę że ma inne wtyczki.
-
Radio nie fabryczne nie uruchamia sie :(
Pierw może napisz jaki masz model radia
-
Radio nie fabryczne nie uruchamia sie :(
A kolega ma can-bus dekoder? Bo jak nie chce niczego rzeźbić w instalacji to będzie potrzebny.
-
Zmiana modułu centralnej elektryki MCE
Poczytaj temat poniżej,diagnoza żarówek w modułach high jest automatyczna i nie da się jej wyłączyć żadnym kodowaniem. Trzeba też przerobić zasilanie żarówek (w modułach high nie ma bezpieczników żarówek,zasilanie idzie poprzez moduł). Alternatywnie poszukaj modułów low A lub D,obsługują one spryskiwacze.