Treść opublikowana przez pila24
-
a4 b6 i nieszczesne elektryczne szyby, pomocy... - nietypowe
Sygnałowe szybciej pękną bo są cieńsze od głośnikowych,jakieś 3x
-
a4 b6 i nieszczesne elektryczne szyby, pomocy... - nietypowe
Jak polutowałeś to trzaśnie bardzo szybko bo przegrzałeś już i tak zmęczoną żyłe przewodu. To się zaciska a nie lutuje. Teraz proponuję wymienić przewody na nowe jeżeli ma to posłużyć
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
A ile czasu odczekałeś podczas pomiaru? Bo tak do 15 minut trzeba czekać,a rnse lubi długo się usypiać. Zdrowy pobór to 0,02 - 0,03A
-
Webasto Thermo Top
Nie wiem czy kupisz osobno,ja za około 100 zł kupiłem pompkę od b8 wraz z cały mocowaniem,jest zawieszona na 2 gumach i do tego 2 gumowe poduszki wkręcane w podłogę (zrobiłem 2 nowe otwory w podłodze). Tłumi to rewelacyjnie.
-
Webasto Thermo Top
Kątownik przenosi uderzenia pompki na podłogę i to się niesie okrutnie,trzeba poprzez gumę montować lub jakieś elementy które mają dobry współczynnik tłumienia drgań. Ja zamontowałem na oryginalnym mocowaniu pompki z b8,i pompka jest słyszalna dopiero z gdzieś 20 cm od niej. 20220112_174312_1.mp4
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Zrobiłem mostek Pobór masz po zamknięciu auta? Ile mA?
-
Muzyka z telefonu
To proponuję 2 wybory - droższa i wygodniejsza opcja zmienarka bluetooth,a w zasadzie urządzenie które udaje zmieniarkę. Dobra jakość dźwięku oraz możliwość zmiany utworów które lecą z telefonu z poziomu radia lub kierownicy. allegro.pl ALLEGRO.PL Opcja nr 2 to aux bluetooth,jakość dźwięku jak w przypadku emulatora zmieniarki,zmiana utworów jedynie z poziomu telefonu. Za to cena niższa ponad 3 krotnie allegro.pl ALLEGRO.PL I nie na co się bawić w jakieś kable itd,to nie zdaje egzaminu. Wszystkie tańsze opcje już dawno temu obadałem i szły do kosza. Również radio fabryczne gra dużo lepiej niż jakieś chińczyki za kilkaset złotych (dobry chińczyk to ponad 2 tys zł).
-
Wymiana radia Concert na Pioneer?
https://allegro.pl/oferta/adapter-bose-iso-audi-a2-a3-8l-8p-a4-b5-b6-passat-9979645713
-
Muzyka z telefonu
Przez kabel będzie niższy sygnał niż przez urządzenie z bt które ma w sobie wzmacniacz sygnału. Aux również tylko przez bt,ale obsługują tylko niektóre radia aux. Napisz jakie Ty masz
-
Wymiana radia Concert na Pioneer?
Jak dobrze widzę to kolega ma bose,więc dodatkowy moduł będzie potrzebny
-
Muzyka z telefonu
Straty jakości poprzez tuner są dosyć pokaźne,przez bluetooth podłączony bezpośrednio do radia jest sporo wyższa jakość.
-
Muzyka z telefonu
Niestety już nie mam zmieniarek bt. Ewentualnie jakiś aux bt się znajdzie
-
Zmiana radia z Symphony na concert 3
Tak,zadziała normalnie,wypinasz tylko tą kostkę która była oryginalnie w quadlocku,wypinasz przewód lini K,wpinasz go w kostkę zmieniarki i umieszczasz ją w quadlocku. Kodujesz rnse pod zmieniarkę i śmiga.
-
Zmiana radia z Symphony na concert 3
Na pierwszej stronie tego tematu masz opisane https://a4-klub.pl/topic/140602-zamiana-radia-symphony-ii-na-concert-iii/
-
Zmiana radia z Symphony na concert 3
Tak Będzie działać tak jak do tej pory.
-
Zmiana radia z Symphony na concert 3
Wpisz w allegro "rnse adapter" i tylko 1 przewód przepniesz w inne miejsce by diagnoza działa na tym adapterze. Dodatkowo do anten przejściówka na fakre https://allegro.pl/oferta/zlacze-iso-adapter-adapter-antenowy-audi-rns-e-6656331801
-
S-Tronic 2.0 TDI automat - postój na światłach przy biegu N - zalecane czy nie?
https://devil-cars.pl/blog/jak-jezdzic-automatem
-
S-Tronic 2.0 TDI automat - postój na światłach przy biegu N - zalecane czy nie?
D i hamulec. Najwyższe ciśnienie oleju w skrzyni utrzymujesz wtedy,nic Ci się nie zatrze. N używasz jak auto się zepsuje i trzeba awaryjnie pchnąć bądź chwilę holować(ale tego lepiej tez unikac bo skrzynia długo nie wytrzyma).
-
Jakie opony do Audi A4 b7 1.8t
Ja mam takie i do sprawnego ruszania często brakuje... A tylko 170 koni
-
rozładowany akumulator i brak bluetooth
Wefa nie ma nic do rozmów,możliwe że Twój telefon miał jakieś problemy przy podłączeniu do 2 innych urządzeń w tym samym czasie. Pierw sprawdź czy w ogóle się połączysz z modułem. Mógł paść soft w module lub moduł dostał wilgoci. Oba przypadki kwalifikują do wymiany,najlepiej na nowszy (S,AA lub 8P1).
-
rozładowany akumulator i brak bluetooth
Ja mam 95Ah aku ? Tak jak @Muskel1napisał-diagnoza vcds,tylko pierw podepinj bezpiecznik by sprawdzić czy połączy sie z modułem bt. Jeżeli łączy się z nim,ale moduł to H lub K to możliwe że po prostu padł soft,obie te wersje są felerne programowo. Jeżeli masz inną wersję to sprawdź czy moduł nie jest zalany.
-
Wyłaczające sie ESP
Jeżeli nie ma błędów to do sprawdzenia sam przycisk lub jego instalacja.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Zacne auto,aczkolwiek osobiście wolę avanty ? wydech fajnie się prezentuje ?
-
„Usterka skrzyni biegów” Nie załącza biegu
Odczytaj błędy,możliwe że trzeba będzie adaptacje zrobić na nowo.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Koszalin coś około 3,5zl za litr lpg ?♂️