Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Jak nie ma z boku radia to trzeba radio podłączyć pod zasilanie i numer seryjny wyświetli się.
  2. Wejdź na kody-radio i napisz do nich,nawet po godzinie potrafią wysłać kod. A ceny mają lepsze niż na alledrogo
  3. Żarniki są w żarówkach,w xenonach świeci łuk wyładowczy plazmy i się zwie to palnikiem. Niby małe przejezyczenie a wprowadza w zupełny błąd ☺
  4. Dla ojca zamówiłem radio z 1gb ram i 16gb pamięci za 350zl z wysyłką z Polski. Szczerze to te radyjko nawet nieźle śmiga. Wiadomo dźwięk gorszy niż na fabrycznym radiu bo brak dodatkowego dsp,ale prezentuje się ładnie,współpracuje z kierą mf,odczuje info z can,ekran ładny. Za tą kasę to się opłaca. Tylko ze do a4 nie są takie tanie,te radio to pasuje do wielu modeli aut. Nakładkę mu zmienię na prostszą i całą po Polsku i będzie zadowolony. A te radia działają jak każde urządzenie z androidem-za bardzo zapchasz aplikacjami to zacznie mulić,co jakiś czas reset i znów śmiga.
  5. pila24 odpowiedział(a) na pila24 temat w Audi A4 B6/B7
    To trzęba będzie lecieć miniszlifierką,ona tam bez problemu podejdzie nie robiąc przypadkowych szkód.
  6. pila24 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Ma ktoś patent na odkrecenie śrub stacyjki? Niedługo będę wymieniał stacyjke z powodu problemów z zapadką blokady. Jeszcze nie robiłem podejścia do tych śrub,ale ich kształt nie wróży łatwego odkrecenia. Wstępny plan jest taki by podejść tam miniszlifierką i zrobić rowki by płaskim śrubokrętem odkręcić. Jak ktoś ma doświadczenie z tym tematem to chętnie się dowiem czy jakieś mniej inwazyjne metody są.
  7. Właśnie chodzi o ustawienie ramion względem silnika,muszą być w 1 lini inaczej wycieraczki będą poruszały się poza podszybie. Jak widzisz ramiona w spoczynku muszą być w 1 prostej lini.
  8. Dev rozkodował mi vin to było tam wypisane kilka elementów których nie było u mnie fabrycznie. Juz nie raz się przekonałem że nie zawsze się zgadza wyposażenie oraz wykaz części. Panowie u których części kupuje też potwierdzają iż po vin'ie nie ma 100% zgodności. Tylko z teorii wszystko się zgadza,potwierdzone to już wiele razy. Zresztą temat jest o rodzaju lamp i ten wpis jest na nalepce. 8ED P HSW Bi-functional headlight with gas discharge lamp, for driving on the right
  9. Kup sobie klona vcds 19.6.1 na olx lub z ali,na procesorze atmega. Ogarnie b7 i inne auta (nowsze i starsze).
  10. W B7 pod kanapą pasażerów jest,raczej nikt fotki tam nie robił bo ciekawe znaleziska tam są zawsze. Te z fotki to bixenon nieskrętny.
  11. Podłączenie pod kompa i pełny skan wyjaśni wiele ☺
  12. Tą z żółtej wpinasz w wolne miejsce w podwójnej przejściówce. W tym wątku masz zdjęcie jak to jest wpięte w podwójnej przejściówce. Jak kupisz pojedynczą to normalnie swoją wtyczkę możesz tam wpiąć
  13. Z tym rozkodowaniem vin to tak z przymrużeniem oka,powiedzmy ze w 90% się zgadza. Tylko nalepka podaje 100% prawdy o wyposażeniu z jakim auto wyjechało z fabryki. Fotka nalepki dużo by pomogła
  14. Miałem rnse który czytał płyty z mp3 a ori tłoczonej płyty nie widział. Wiec nie ma reguły ze każdy przeczyta ori mapy.
  15. Nagrzewnica z cabrio jest taka sama wiec i silniczki takie same.
  16. Antena gps jest w płetwie rekina na dachu,nie warto według mnie jej brać i dziurawić dach. Antena gps za 30 zł w zupełności wystarcza do rnse. Laser sprawdza się mapami,jak czyta oryginały tłoczone to jest ok. Jak czyta wypalane płytki z mapami to jest bardzo dobrze. Klimatronik z b7 działa w b6 tylko trzeba zrobić małego moda by tylna szyba i lusterka grzały. A jak,chcesz to możesz elektronikę ze swojego przełożyć jak jest w ładniejszym stanie od Twojego. Popielniczka 2 din tez potrzebna,ta 1 din nie bardzo chce się otwierać z klimatonikiem z 2 din.
  17. Bixenon jest,nie ma co ruszać tego tematu. Lusterko jak ma włącznik i jest zabudowane to jest fotochromatyczne i ma wspomniany czujnik zmierzchu oraz czujnik deszczu. Z takim lusterkiem łatwo zrobić system automatycznych świateł.
  18. Chłopaki,regulacja to nie tylko dobrze przylegające uszczelki. To jeszcze szczeliny odpowiedniej wielkości oraz zasada taka iż drzwi przednie nie mogą wystawać ponad błotnik. Mogą być na równi lub 1mm głębiej niż błonik przedni.
  19. A to trzeba będzie dorzeźbić to auto ? ,a jak lusterko wygląda? Zwykle czy fotochromatyczne? Auto jak nazwa mówi samo przełącza światła,obojętnie czy xenon czy halogen. Po prostu masz bixenon tyle że trzeba światła manualnie włączać. Jak masz włączone drl to w pozycji 0 na włączniku świateł świecą te halogeny.
  20. W trybie świateł automatycznych świeci tylko ta żarówka halogen podczas dnia,w lusterku jest czujnik zmierzchu i automatycznie odpala xenon po zmroku. Ta żarówka halogenowa nie ma możliwości oświetlania skutecznego drogi po zmierzchu,świeci światłem rozproszonym po oczach za dnia ☺ W raportach nie zawsze się wszystko zgadza. Naklejka z kodami prawdę podaje o wyposażeniu fabrycznym auta.
  21. Od nieszczelności nie wywala tych błędów.
  22. Odpowiedź następującą,to jest bixenon ☺ Były 2 wersje bixenonu w b7-zwykły i skrętny który obraca światła w tym kierunku w którym podąża kierownica. Jaki tutaj jest trudno powiedzieć nie widząc nalepki z lampy. Reasumując jest bixenon. Halogen świecił na zdjęciu ponieważ auto jest wyposażone w światła dzienne i jest tym światłem właśnie ten halogen.
  23. Jak brak błędów w sterowniku abs to sprawdź czy akumulator nie pada,przy słabym aku abs wariuje.
  24. W każdym androidzie można ustawić PL,ale nakładka producenta może być częściowo po polsku a częściowo po angielsku.
  25. Masz modelowy rocznik 2003 wiec szukasz z końcówką 930R lub 930T według tabelki,ale z tą tabelką to tylko teoria. Mam licznik kolor 930J 2002r ale vin modelowy 2003r wiec powinien do Twojego pasować . Sprawdziłem,vin zgodny z Twoim więc pasuje jakby co.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.