Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Nie ma potrzebny odłączać aku
  2. Masz teraz zmieniarkę Cd? Musisz się podpiać w cześć tej dużej wtyki gdzie masz cd-l cd-r,masę podpinasz pod śrubkę
  3. Jak kupiłeś z taką wtyczką jak na foto to raczej nie podepniesz
  4. Odłącz przewód przy liczniku od zegara radiowego,kiedyś sprawdzałem ze ma pobór(szczególnie jak palmy nie ma jeszcze na zegarach)
  5. pila24 odpowiedział(a) na Piterix temat w Audi A4 B6/B7
    Nie wiem czy mają inną charakterystykę sygnału przy uderzeniu,ale z czego kojarzę inna wtyczkę mają
  6. pila24 odpowiedział(a) na Piterix temat w Audi A4 B6/B7
    Po co kombinujesz kup ten z B na końcu i tyle,bez literki może np. mieć inna wtyczkę No i słabo szukasz bo jest tego trochę w necie na sprzedaż CZUJNIK SENSOR UDERZENIA AUDI 8E0959651B 8518766400 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 34,30 zł - CZUJNIK SENSOR UDERZENIA AUDI 8E0959651B (8518766400). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  7. Termikę ma gorszą przy niskiej temperaturze od starego reduktora(np przepływ płynu wolniejszy lub mniej sprężynek miedzianych trzymających temperaturę kosztem wydajności) ale ogólną wydajność przy rozgrzanym może mieć lepszą. A jak bardzo Ci to przeszkadza do możesz zrobić dogrzewanie płynu przed reduktorem za pomocą świecy lub podnieść temp. przełączania na lpg,zabezpieczyć reduktor przed powiewami zimna z zewnątrz itd. Albo olać to iż diody migają przez tą chwilę gdy się dogrzewa reduktor. Możliwości jest wiele ☺
  8. pila24 odpowiedział(a) na Dcdt temat w 1.6
    Połącz się vcds z immo i jak będzie komunikat by połączyć się z adresem 17 tzn ze jest w zegarach. To też nie będzie problem,wyciągniesz pin z nowego zegara,dopiszesz klucze do immo,zegary w adaptacjach dopisujesz i śmiga. Tylko pierw sprawdź możliwość naprawy Twojego zegara-jakie koszta bo kość kosztuje jakieś 2 zł a reszta to usługa trwająca dla średniozaawansowanego elektronika około 40 minut.
  9. Po prostu jak jest zimno to reduktor nie obrabia termicznie,jak gazownik wyłączy Ci ta opcje to nie będzie migania diód tylko pisk jak przy pustej butli i rozłączanie instalacji aż do kolejnego odpalania lub jej recznego włączenia. Wystarczy ze reduktor jej owiewany przez chłodniejsze powietrze i jego wydajność mocno spada gdy jeszcze ma temperaturę niewiele wyższą niż temperatura przełączenia na lpg.
  10. Rozumiem ze radio zakodowane na obsługę zmieniarki i pojawia się cd+ cd- po wciśnięciu cd? Jak nie to musisz zakodowac 0xxxxx?: Installation Options II +1 = Diversity Antenna installed +2 = CD-Changer installed +4 = Multifunction Steering Wheel installed
  11. Jaki zmieniarka czy jako aux to działa?
  12. Poszukaj na Ali z wysyłką z magazynu z Polski lub Europy. Wtedy nie ma cła Po za tym takie tanie radia to na śmietnik się nadają,chyba że chcesz sprzedać auto a masz dziurę po radiu które wcześniej sprzedałeś i musisz ją zapchać.
  13. pila24 odpowiedział(a) na Dcdt temat w 1.6
    Elektryka nie pytaj,poszukaj elektronika który ma programator do zgrania eeprom (lub sam zgrać możesz poprzez kabel kkl) i wlutuje nową kość eeprom oraz wygra w nią wsad ze starej kości. Albo zmień sobie licznik,sam możesz to ogarnąć. Wybierz opcję która bardziej Ci się opłaca lub która jest ławiejsza .
  14. Zostało sprzedane wiec nie było okazji by sprawdzać czy zadziała inny sposób czy nie. Mam zwykłego rnse a tam spolszczenia zawsze działa.
  15. pila24 odpowiedział(a) na Dcdt temat w 1.6
    Jakiś błąd w kości eepromu ,idź do elektronika niech zgra ten eeprom co masz i nową kość wlutuje. Kość kilka złotych kosztuje,nie wiem ile usługa ale przelut takiej kości to kilka minut.
  16. Wcześniej miałem leda i tez odrzucał spolszczenie,wersja z loaderem nie działała na moim radiu. Aczkolwiek Ty masz zupełnie inny soft niż ja miałem.
  17. Wszystko nowe to musi dobrze świecić ☺ co do ustawienia świateł to czy w spk czy na warsztatach ustawiają tak że zawsze zbyt nisko świecą,ja od lat sam ustawiam światła-trzeba mieć płaski plac i ścianę,kilka prób, podjazdów i odjazdów od ściany i gotowe. Ustawiam tak aby mijania świeciły możliwie daleko i nie świeciły nikomu po oczach. U ciebie teraz za wysoko dają,trochę w dół dać i sprawdzić czy lampy dobrze na wprost świecą względem auta.
  18. Jak masz jeden wąż do nagrzewnicy gorący a drugi letni lub zimny to jest zapchana.
  19. Tak,pochodna tego co było w b5 rodzina silników ea113,a jeszcze bardziej się zdziwisz jak Ci napisze ze 2.0tfsi z b7 to jest rozwinięcie starego1.8T. I nie ma nic wspólnego oprócz nazwy i pojemności z rodziną ea888 czyli 2.0 tfsi i 1.8 tfsi(b8 i inne z tej epoki).
  20. 031 albo 030 jak chcesz wyłączyć diagnozę głośników
  21. Zapomniałeś czy celowo nie wymieniłeś 1.8T który bardzo dobrze znosi lpg ??
  22. Jak masz już ustawiony serwis olejowy na 15 tys i 365 dni to po wymianie oleum trzymaj przycisk service,włącz stacyjke i puść ten przycisk,wciśnij 0.0 i wyłącz stacyjke. Masz zrobiony reset po tym zabiegu. Vcds na kanałach 40-48 ustawiasz różne parametry dotyczące serwisu,masz tutaj rozpiskę
  23. To wyłącz wizualizacje pdc z rnse ,bo stąd masz ten błąd Czyli w Twoim przypadku trzeba odjąć 2
  24. Tak,musisz zasilić interfejs +12v i -12v i podłączyć linie K od interfejsu do sterownika. Tak ja na fotce. Oczywiście sterownik tez musi być zasilany. Oczywiście nie musisz go wyciągać z auta.
  25. Ogólnie to nie napisałeś czy masz pdc i jaki sterownik posiadasz. Tył czy przód tył?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.