Treść opublikowana przez pila24
-
Zamek klapy po podłączeniu centralnego nie zamyka
Mozliwe że coś się stało z samym zamkiem,otwierałeś go kluczykiem może? Myślę że Twój silniczek usmażył płytkę zabezpieczającą przed przeciążeniem siłownika próbując zamknąć zamek. Ten ode mnie ma poprawioną płytkę ale pewnie też można ją usmażyć zamek do sprawdzenia U siebie wymieniałem zamek,cięgno idealnie działało w pozycjach otwórz-zamknij. Dobrze masz zaczepione te cięgno?
-
Zamek klapy po podłączeniu centralnego nie zamyka
A ręcznie jak cięgno połączone z zamkiem poruszasz to ma opory w skrajnych pozycjach ?
-
Po wgraniu pełnego Fisu pali się kontrolka spryskiwaczy
Wszystko jest na forum,u Ciebie w niebieskiej wtyczce pin 1 powinien być wolny.
-
Skoki ciśnienia reduktora AC red 250KM
Mapki są wizualizacją uśrednienia rozrzutu czasów wtrysków-z dokładnością jak gnój rozrzucony przez rolnika na polu za pomocą rozrzutnika. Jak zrobisz to po korektach krótkoterminowych nie będzie takiego rozrzutu i skoków STFT od -25% do +25%.
-
Po wgraniu pełnego Fisu pali się kontrolka spryskiwaczy
Cała karoseria jest masą,jak również przewody o kolorach brązowych(bez żadnych dodatkowych kolorowych pasków).
-
Próba oszustwa [email protected] - nigeryjski przekręt
Kiedyś też do mnie pisał adwokat mojego dalekiego kuzyna z Afryki,odziedziczyłem po nim fortunę i aby legalnie stać się jej posiadaczem to muszę pokryć koszty prowadzonych spraw. ?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Pierw sprawdź czy przylega wycieraczka do szyby prostopadle pod kątem 90°,to warunek który musi być spełniony by wycieraczka dobrze zgarniała Gdyby po tym nadal nie dolegała do szyby w jakimś miejscu to zatrzymaj wycieraczki w tym miejscu,spójrz ile odstaje względem szyby,złap ramię jedną ręką na środku a drugą przy samym mocowaniu wycieraczki i tą stronę dognij w kierunku szyby. Po tym sprawdzasz czy przylega ok,czasami wystarczy dogiąć ramię o 1 lub 2mm i juz przylega jak trzeba. Nie ma co ruszać sprężynek.
-
Obowiązek zgłoszenia kupna pojazdu
Niezła kolejka,grochówkę powinni podawać dla zmęczonych :),ja po sprzedaży auta wysyłam od WK elektronicznie formularz sprzedaży auta+skan umowy. Po 2 dniach dostaje potwierdzenie od urzędu. Nawet sekundy nie spędzam w kolejkach w tych urzędach w których można załatwić poprzez profil zaufany sprawy.
-
Szumy w głośnikach.
Twój problem pochodzi z bose,a dokładniej zakłóceń które oddziałują na wiązkę od wzmacniacza do radia. Wejdź w temat o bose,tam masz odpowiedzi w pierwszym wątku i na ostatnich stronach.
-
Problem z Immo i licznikiem.
Wydaje mi się że to ten vfiz zakłócenia w komunikacji immo powoduje. Pisz do twórcy,może zna problem i ma jakieś rozwiązanie.
-
Problem z Immo i licznikiem.
To masz ten pin czy nie? ? Jak nie to tutaj masz opisane jak wyciągnąć pin
-
Wymiana silnika
Zawsze można poszukać z exeo 1.8t co do immo w ecu to można podłączyć immo2 i immo3 w jednym aucie,działa to normalnie.
-
Problem z Immo i licznikiem.
Zaloguj się w liczniku pinem poprzedzonym zerem,wejdź w adaptacje kanał 00,wartość 0 read,save. Wyłącz stacyjke na minutę i sprawdź czy błąd wraca. Sterownik silnika ma problemy z komunikacją z immo w liczniku. Może być ze vfiz coś miesza.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Mam je od 2 miesięcy i nie narzekam. Jak jest mróz to wiadomo ze trochę sztywne się robią. Ale to w praktycznie każdych wycieraczkach tak jest. Dla ojca również je kupiłem do Octavii 2 i zadowolony.
-
Szumy w głośnikach.
Jakie radio? Taki rnse szumi po juz po odblokowaniu auta bo przechodzi w tryb gotowości by szybciej navi wystartować. Po wyłączeniu jeszcze chwile również szumi głośnikami. A jak się zrobi ciepły to wiatraczek z tyłu tez szumi.
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Ja górna do połowy wkręciłem,tak jak piszesz-bez niej trzyma tez ok. A poza tym moja cierpliwość już była na skraju w stosunku do tej śrubki. Na koniec dla pewności zrobiłem 2x output test i 30 sekund każdy silniczek przetrzymałem by sprawdzić czy błędy nie wracają.
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Ja właśnie po czyszczeniu swojego v158. Wykręcałem go z półtora godziny i w takich pozycjach że nogi mało co na dach nie weszły. Ta górna śrubka jest masakratorem jeżeli się nie ma odpowiednich narzędzi. Wypłukałem potencjometr ipą,złożyłem wszystko,przykrecenie silniczka to już "tylko" pół godziny. Odpalam vcds a tam dalej błąd stały Adaptation Limit Surpassed,mimo to zrobiłem nastawy i poszło wszystko bez problemu-odczyt pozycji prawidłowy,błędy znikły i nie dmucha już tylko gorącym powietrzem. Zanim ktoś się zabierze do tego to pierw niech zgromadzi następujące narzędzia: -śrubokręt do nasadek -przedłużki różnej długości (ja miałem łącznie z 1,5 metra) -przynajmniej 2 przeguby cardana (to bardzo istotne bo ja miałem 1 i było mało) -źródło światła -wkrętarka (dla osób z nie do końca sprawnymi kończynami górnymi-mi trochę pomogła) -nasadka 6,najlepiej zwykła i wydłużona
-
B6 DIVISION
Sterownik czy siłownik? Mam taki ori z 2011
-
Oryginalny mikrofon pod nie oryginalne radio z bluetooth
Ori mikrofon posiada przedwzmacniacz który musi być zasilany by działał. A czy nie ori radio zapewnia odpowiednie napięcie to kto ma wiedzieć?☺
-
Bixenon Xenon od A do Z
- Elektronik potrzebny
Poczekamy zobaczymy,nie sądzę by co drugie radio miało jakieś problemy po unlocku. To zależy pewnie od wersji sprzętowej radia a tych trochę było- Odpowietrznik Reflektorów
Znajdź temat o przeróbce na projektory z b8,poczytaj i zbieraj graty do przeróbki bo szkoda kasy na regenerację.- Odpowietrznik Reflektorów
To są bixenony,wymieniaj oring na trzczpieniu regulacji zanim silniczki zaleje kompletnie. O ile one w ogóle jakieś światło dają ? 99% tych bixów ma wypalone odbłysniki projektorów. Świecą wtedy jak lampy naftowe,przerabiaj na projektory bosch al i uszczelnij- Elektronik potrzebny
Ogólnie ciekawe to co piszesz,przewaliłem chyba wszystkie fora o aisin-cd-unlock i nikt w późniejszym czasie nie skarżył się na niewłaściwe działanie rnse,u niektórych w ogóle nie działało, niektórzy mieli problem z zakończeniem wgrywania i chińskie krzaki były ale dało rade to naprawić innym softem. Jak zacznie coś się dziać to przeflashuje 29XL12- kupno kamerki samochodowej
U ojca ją zamontowałem. Fajna,dobra jakość, można jej komendy wydawać po angielsku - Elektronik potrzebny