Treść opublikowana przez pila24
-
Moduł DRL 30% (MOD 400-12 Dzienne.eu) Potrzebny schemat.
Ubiegłeś mnie xd
-
Świece do gazu 1.8t bfb
W a3 przeciagnąłem NGK BKUR6ET-10 do 80 tys. Poza szarym nalotem od lpg nie widać było zużycia na elektrodach.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Jak lampy z przeróbki to może tam siedzieć od d1s do d4s.... otwórz pierw lampę i będzie wiadomo.
-
Błąd podnoszenia świateł - żarówki H7, klapka wlewu
Zapewne auto po dzwonie przodem i lampy zwykłe wsadzone zamiast xenonów. A informacja o niezamkniętej klapie wlewu paliwa to była opcja na USA z czego kojarzę.
-
Xenon - padające przetwornice po wymianie palników
Jaki chcesz można d2s lub d4s,te drugie są mniejsze i na nowsze palniki. Tak czy siak trzeba trochę porzeźbić w lampie by się zmieściły. Nic nie jest p&p. Ja polecam hella jak te zdjęcia,są malutkie i łatwiej je zmieścić niż koito.
-
Audi A4 Z instalacją gazową.
Sprawdź błędy w silniku,możliwe że jest uszkodzony przewód od wtryskiwacza benzynowego,albo gazownik tak zlutował że puścił.
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Zmienisz projektory i będzie Europa.
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Pokaż zdjęcie
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Po włączeniu drogowe z h7 będą świeciły nie tam gdzie trzeba. Ja po przykreceniu projektora odłączam zasilanie cewki przesłony i sprawdzam czy po włączeniu drogowych h7 światło jest odpowiednio skierowane wzdlęgem lini odcięcia z projektora. Jak nie odłączysz cewki przesłony to nie zobaczysz czy światło h7 świeci tam gdzie powinno.
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Noga projektora haczy minimalnie przez co nie da sie równo ustawić. Adapter przekręcić to żaden wyczyn
-
Komunikat Safe na liczniki + migajace swiece zarowe
Antena immo jest w miejscu gdzie kluczyk wkładasz. Sprawdź błędy w liczniku.
-
Komunikat Safe na liczniki + migajace swiece zarowe
Odczytać błędy w liczniku najpierw. Możliwe ze antena immo szwankuje.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mój mechanik musiał moje 15 sto letnie wykręcić,4 godziny zabawy ?
-
Xcarlink bluetooth jakość dźwięku
U mnie ustawienia na telefonie mają duży wpływ na dźwięk,tylko ze ja mam jakiś zwykły moduł bt podłączony pod aux. Ale jakość dźwięku jest dobra i niski poziom szumów.
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Możesz we wszystkich,aczkolwiek ten jeden od strony kierowcy to tak ze 3 godziny za pierwszym razem ? Reszta jest pod schowkiem pasażera i dostęp jest bezproblemowy. Jak wymienisz wszystkie to nie powinny stukać ani zawieszać się w pozycji max-minimum. Powinny działać od strzała ale warto zrobić nastawy podstawowe w grupie 1.
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Silniczki się nie psują tylko potencjometry które są w środku obudowy. Kilka postów wyżej masz link do potencjometrów. Wymienisz i spokój na lata.
-
Brak napięcia we wtyczce do silniczka wycieraczek
Do b6 wystarczy zwykły tani kabel KKL z allegro i darmowy program vcds 1.2 lite w wersji pełnej. Zrobisz tym wszystko co potrzeba (diagnoza,błędy,adaptacje,kodowanie).
-
Xcarlink bluetooth jakość dźwięku
Przez bt idzie dźwięk zależny od urządzenia które emituje ten dźwięk. W ustawieniu korektora telefonu możesz zmienić barwę oraz podbić głośność.
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Na długo moje czyszczenie potencjometra nie zdało się bo silniczek żył nadal własnym życiem. Zamówiłem 3 potencjometry z alledrogo i silniczek od exeo który doszedł dziś (miałem brać całą nagrzewnice z 2010 za 90zl ale ktoś z was mi ją buchnął ? ). Silniczek zamówiłem na prawą a nie na lewą stronę... zmiana potencjometru na nowszy i póki co jest git. Cała wymiana (bez górnej śrubki tym razem) 34 minuty.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Raczej chodzi o twardość gumy,stara guma na mrozie robiła się twarda jak kamień i przenosiła wibracje zamiast tłumić. Dodatkowo wymieniłem poduszkę skrzyni na nową. Luźne sworznie to brak stabilności podczas jazdy
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
U mnie po wymianie wahaczy z regum auto stabilniej jedzie,nowe sworznie tak sztywne ze trzeba całej siły używać by je ruszyć. Ori juz latały sobie w każdą stronę. Co do wibracji to również zauważyłem ze są bardzo małe,wcześniej przy niskich temperaturach były mocne. Nowa guma zachowuje miękkość na mrozie i tłumi mocno wszelkie wibracje
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mały moduł przykręcony na górze? Od xenonów. Wydaje mi się że uwaliłeś jedną linię can,stąd błędy w modułach single Wire operation. Spróbuj połączyć się z modułami ,usunąć błędy i porobić testy podzespołów. Ogólnie to źle to wygląda i przypuszczam że uwaliłeś kilka modułów ,ale mam nadzieje że się mylę i to poprzez uszkodzoną linię can szaleją. Diagnozowanie samochodów – sieć CAN WWW.AUTOEXPERT.PL Technika i technologia stosowana w samochodach w bardzo szybkim tempie się zmieniają, a co za tym idzie – muszą zmieniać się również narzędzia stosowane przez serwisy samochodowe. Konieczne jest również stałe...
-
Brak napięcia we wtyczce do silniczka wycieraczek
Odpal vcds i zrób w test modułu mce,zobaczysz wówczas czy wycieraczki ruszą i odczytasz ewentualne błędy. Mce jest pod osłona kierownicy,obok bezpieczników.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
O lampce w podsufitce,a to dlatego że w module komfortu masz zapisany sygnał crash data,nie oznacza to że poduchy wystrzeliły ale sygnał z modułu airbag poszedł do modułu komfortu i dał sygnał do zapalenia lampki,awaryjek i odblokowania zamków. Często po tym sygnale lampka świeci i nie daje się zgasić przyciskiem. A ten moduł masz nadal podłączony?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Po tych błędach które Ci wywaliło sądzę iż jednak coś nie poszło z podłączeniem modułu BT,masz fotki swojej instalacji do bt? Sprawdź pozostałe bezpieczniki,oby to one poszły a nie moduły. Chyba po lini K puściłeś +12v,albo po Canie. Sprawdź czy lampka Ci nie świeci bo zaraz aku padnie.