Treść opublikowana przez pila24
-
Szumy w głośnikach.
1 kabel 6 żyłowy w ekranie dla sygnałów wystarczy. Masz 4 sygnały pp,pl,tp,tl,masę sygnałów i masę ekranu. Żyłę masy ekranu podłączasz z jednej strony wiązki do obudowy wzmacniacza lub radia ,a z drugiej strony wiązki podłączasz tą żyłę do ekranu przewodu w którym się znajduje. To zamyka temat ekranowania sygnałów. Wszystkie przewody od głośników PARAMI splątujesz w skrętkę od wzmacniacza aż do każdego głośnika w swojej wiązce,reszta przewodów luzem. Całość owijasz taśmą parcianą i wiązka gotowa. 5 metrów wiązki wystarczy do puszczenia od wzmaka,pod kanapą,prawym progiem,pod schowkiem i do radia. Ja wykorzystałem ze starej wiązki zasilanie ,wzbudzenie i zasilanie tylnych głośników. Zasilanie przednich 3 głośników,sygnały z masą i masą ekranu wszystkie w jednym przewodzie ekranowanym w nowej wiązce do radia.
-
Szumy w głośnikach.
Tak próbowałem jak Ty-wiązkę rozdzieliłem i efekt miałem taki sam jak Ty. Później miałem około 2 metrów ori wiązki i dorobiłem do niej około 3 metry na wzór ori-czyli sygnały w ekranie,przewody głośnikowe w skrętkę(bez skrętki będą zakłócenia na 100%),zasilanie i reszta luzem. Dodatkowo przez całą długość wiązki idzie przewód podłączony do masy z jednej strony wiązki a z drugiej strony do ekranu. Zakłóceń na takiej wiązce nie ma żadnych.
-
Nie odpala
Nie pamiętam który blok,po prostu będzie temperatura w °C podana i na zimnym musi być taka jak otoczenia.
-
Nie odpala
Sprawdź temperaturę z czujnika silnika w blokach pomiarowych.
-
Łącznik wydechu
Popieram,w a3 co roku wymieniałem te łączniki. Szukałem w necie jakichś lepszych niż te za 30 zł,ale ciężko z tym. Możliwe ze ten z aso wytrzyma kilka razy dłużej,aczkolwiek te na pierwszy montaż raczej nie do pobicia.
-
Spadający pedał sprzęgła a4 b7 6b manual
Odpowietrzony prawidłowo wysprzeglik? Odpowietrzanie sprzęgła, Jak odpowietrzyć sprzęgło? WWW.SPRZEGLO.COM.PL Objawy zapowietrzenia sprzęgła - Jak odpowietrzyć sprzęgło? - Przykład prawidłowego odpowietrzenia sprzęgła - Parady ekspertów
-
[A4B6] problem z tiptroniciem
W c5 jest z tyłu pod nogami pasażera z prawej,zapewne z b6 także. zobacz w puszce tam gdzie ecu
-
A4 b7 bixenon
Można odkręcić zderzak od nadkola i ściągnąć ze ślizgu blotnika-tyle wystarczy. Potrzebna przedłużka 30 cm by dosięgnąć śrubę przy błotniku.
-
Co to za pakiet wyposażenia?
Tez mam WQS i wykreślę teraz z listy czego u mnie nie ma u mnie Jak widać pełnej elektryki brak,tylko lędzwie. Więc nie do końca tak jest jak w opisac.
-
Co to za pakiet wyposażenia?
Jak dla mnie wszystko ok,fotele speed również występowały w białej wersji. Na opisie ze zdjęcia pod mode WQS jest tylko informacja o pakiecie sportowym s-line
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Najtańsza opcja to kupno angola rb8 i wyciągnięcie z niego wyświetlacza. Godzina roboty i koszt ze 40 zł.
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Linia odcięcia może być różna-w projektorach bosch AL były stosowane różne przesłony. Jeżeli chodzi o ilość światła w pozycji mijaniana wprost to projektor z b7 daje go nawet troszkę więcej niż AL,wiązka jest bardziej skupiona. W AL jest szersza wiązka przez co pobocza są dużo lepiej oświetlone ale trochę traci na wprost. W pozycji drogowych z otwartą przesłoną z czego dobrze pamiętam projektor z b7 dostaje największe baty od AL w ilości emitowanego światła,około 30% więcej daje projektor AL. Poza tym AL w wersji poliftowej rozprasza więcej światła by oświetlać lepiej znaki. Przesłona w AL ma regulacje pochylenia,można kręcąc śrubką o którą opiera się przesłona zmienić nieco linie odcięcia.
-
Problem Ze światłami drogowymi
- Problem Ze światłami drogowymi
Manetka do wymiany. Lub do wyczyszczenia styków bo jeszcze używke trafisz jak swoją.- Modyfikacje 2.0 252 konie
Auta z usa często mają takie limitery.- [b6 3.0 Q] - [FILMIK] - Dziwny dźwięk z okolic rozrządu
Teraz będziesz miał fizycznie taką możliwość☺ czasami taki pasek rozrywając się uszkadza osłonę paska rozrządu i wplątuje się weń niszcząc motor.- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tak immo3,w b7 z 1.8t,2.5tdi i 1.9tdi mają immo3 z licznikami rb8. Procedura będzie taka sama jak na rb4 jeżeli chodzi o dopisanie licznika do ecu. Ale nie dopiszesz kluczyków do licznika rb8 bez odpowiedniego sprzętu do liczników. Nie da rady tego zrobić kablem kkl jak w rb4. A chyba 1200zl czy więcej nie wywalisz na odpowiedni kabel z progamem by samemu dopisać kluczyki?☺ Więc i tak musisz to zlecić komuś kto to ogarnia.- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
W b7 1.8t to z czego kojarzę może być immo3 w liczniku mimo iż napisane rb8. Pokaż co masz w blokach licznika kanał 81. Aczkolwiek nawet jak przypiszesz licznik do ecu to kluczyków sam nie ogarniesz bez sprzętu.- Błędy abs-u po naprawie sterownika
Razem z agregatem-tak prawie wszyscy sprzedają,wtedy wiadomo że w środku sterownika żaden syf nie leży i podróż przetrwa też bezpiecznie.- Błędy abs-u po naprawie sterownika
Szukaj sterownika z podobnym numerem jaki teraz masz,jak już zdobędziesz to musisz zalogować się i zakodowac bo taki sterownik od razu po podłączeniu rozkoduje się ze względów bezpieczeństwa. Instrukcja jest na forum jak się zalogować i zakodować.- Zrywa połączenie/nie łączy się przy uruchomionym silniku
Załatw inny kabel,z tym od viakena jakieś jaja wychodzą. Albo błędy połączenia,ale niedostępne funkcje itp. mój 10 letni stary chińczyk nie ma takich problemów jak ten kabel od viakena.- Błędy abs-u po naprawie sterownika
Miałem też takie problemy jak Ty i używka za 40 zł rozwiązała je.- Jak dobrac OC ? Rankomat, agent ?
U agenta wychodzi mi taniej niż w tych porównywarkach. Od 100 do 200 zł.- Błędy abs-u po naprawie sterownika
Powinni wykonać test modułu po regeneracji,nie chce mi się wierzyć że bez tego mogli by tak wysłać sterownik. Aczkolwiek wszystko jest możliwe. Niech autor wali do nich- Błędy abs-u po naprawie sterownika
Wizualnie elektormagnesy w sterowniku były ok?czasami w transporcie potrafią się uszkodzić jak są słabo zabezpieczone. Możliwe ze ich obwody są uszkodzone. - Problem Ze światłami drogowymi