Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Sterowniki pomp abs w naszych autach lubią często padać,jak podłączysz się pod kompa to daj wykaz błędów ze sterownika abs.
  2. Miałem podobny temat w a3,okazało się iż przewód od czujnika jest przetarty i zwiera się z masą.
  3. Tak,są to opcje w ustawieniach lpg które można włączyć i działają. U mnie rozwiązało to problem gorszej pracy na zimnym gazie,musiałem sam włączyć bo gazownik mimo próśb nie zrobił tego. Kup interfejs bluetooth od ccy-mam taki i polecam.
  4. Check first post,just click on that button
  5. Ten temat niech Ci Google przetłumaczy
  6. To jeszcze zależy jaki i kiedy olej miał w nim kolega wymieniony ok,czekamy na wieści od autora.
  7. Tez myslałem że hamulce na początku,ale jak się przysłuchasz to nie ma opcji by takie dźwięki wydawały hamulce. Niech kolega napisze jak się dowie co to było,ale podejrzewam że jego torsen żegna się powoli ze światem. Na szczęście nie kosztuje dużo. Auto z napędem 4x4: czy można stosować różne opony na poszczególnych osiach? - Blog BestDrive BLOG.BESTDRIVE.PL Opony różnych marek, nawet jeśli są to opony w jednakowym rozmiarze, w praktyce różnią się szerokością i wysokością, a tym samym długością obwodu. W przypadku aut 4x4 ma to – w razie zastosowania różnych opon...
  8. pila24 odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Jutro będzie poszukiwał sprawnych przetwornic ?
  9. Sprawdź gumy tylnych łączników stabilizatora.
  10. To spróbuj programem vcds 1.2 lite w pełnej wersji,możliwe że program ogranicza
  11. Stag juz ma zaimplementowaną korektę od temperatury,nie trzeba jej poprawiać. Autorowi posta proponuje włączyć opcje "zubożanie na zimnym" oraz "zimny vag" (do temperatury w której ustaje szapranie.
  12. Spróbój pierw zrobić kodowanie w module kiery a później adaptacje Adres 16 Steering Wheel w 07 RECODE i w oknie wyboru SOFTWARE CODDING 0?xxx: rodzaj kierownicy 0 - standardowa (4-ramienna bez sterowania) 1 - 3-ramienna (sportowa) 2 - MFL ze sterowaniem radia 3 - MFL ze sterowaniem radia/telefonu 4 - MFL ze sterowaniem radia/telefonu/(system głośnomówiący ?) 0x?xx: Tiptrionic/podgrzewanie kierownicy 0 - bez Tiptronica w kierownicy/bez podgrzewania 1 - Tiptronic w kierownicy 2 - podgrzewanie kierownicy (oprócz kierownicy 3-ramiennej) 3 - podgrzewanie, Tiptronic w kierownicy (tylko dla wielofukcyjnej) 0xx?x: komputer pokładowy/tempomat 0 - bez komputera pokładowego, bez tempomatu 1 - komputer pokładowy 2 - tempomat 4 - komputer pokładowy/tempomat 0xxx?: typ karoserii (wycieraczka tylniej szyby) 1 - sedan/cabrio 2 - Avant/Coupe (wycieraczka tylniej szyby) Tu jeśli tylko dokładaliśmy FIS to zmieniamy pozycje przedostatnią.
  13. Spróbój w polu nowa wartość wpisać 31001,test,zapisz
  14. W adaptacjach jesteś a nie w kodowaniu. Napisz co chcesz zrobić.
  15. Weź poczytaj forum,od deski do deski.
  16. Nie kumasz co to kodowanie.... to są instrukcje dla sterownika w jaki sposób ma działać i komunikować się z innymi sterownikami. Kodowanie jest przechowywane w pamięci eeprom i odłączanie akumulatora nie kasuje żadnego kodowania w sterownikach. A to że zmieniłeś sterownik na taki sam jak miałeś to nie znaczy że kodowanie ma takie samo jak poprzedni.
  17. Im większa różnica w średnicy kół tym szybciej można dyferencjał zajechać,jest nawet zalecenie dla aut z napędem quattro by robić rotację kół przód->tył co 15 tys km by zbyt duża różnica w bierzniku nie wpływała na zużycie dyferencjału. Jaką masz różnice kół przód tył?
  18. Ta kostka która tutaj wchodzi ,trójdzielna. Przecież nie da się tych kostek źle wpiąć ani pomylić
  19. Tak jak kolega pisze-sterowniki muszą być zakodowane prawidłowo i sprawne(szczególnie wymienione lub dołożone). W zeszłym roku dołożony moduł bt wciągnął mi aku bo nie mogłem się z nim połączyć i zakodować.
  20. pila24 odpowiedział(a) na Dziczek1611 temat w Audi A4 B5
    Jakieś różnice w mocowaniu są,czy podejdzie czy nie trzeba sprawdzić. Jakby co to mam z literką F i mieszkamy niedaleko
  21. Podpinasz ten adapter do szerokiej kostki która szła do radia,wypinasz niebieską kostkę i wpinasz w to miejsce niebieską kostkę z emulatora zmieniarki i wpinasz całość w radio. Podłączasz masę od zmieniarki pod śrubkę w radiu i tyle. Powinno działać wszystko.
  22. Tak,ten adapter rozdzielający jest niezbędny. Miałem Ci podać link do niego w poprzednim poście ale jak napisałeś że masz zamówiony adapter to myślałem że właśnie ten zamówiłeś.
  23. O tym mnie wspomniałeś,jest to niedozwolone w napędzie quattro,możliwe że właśnie zabiłeś torsena gotują go. Koła na osiach obracają się z różnymi prędkościami .
  24. Przejedź się szybciej i sprawdź czy tarcze nie są gorące. I czy zacisk nie łapie felgi
  25. pila24 odpowiedział(a) na aborygen temat w 1.6
    Ceni się skurczybyk u mnie w V6 koszt rozrządu,uszczelnienie silnika(uszczelki pokryw dekli,świec,simmeringi wałków ,broki,uszczelki napinaczy,półksieżyce),odmy i kilka innych pierdół+robocizna(2 dni) wyszło podobnie co Tobie zaproponował ,aczkolwiek roboty 3x tyle u mnie było.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.