Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Ustawić światła powinno się zawsze po wyjmowaniu reflektora. Zderzak to przynajmniej ze ślizgów będziesz musiał wyczepić. Śruba lampy przy błotniku jest bardzo głęboko i przedłużka taka ze 30 cm jest konieczna,chyba że rękę przez nadkole wsadzisz i uda Ci się ją odkręcić. Pozostałe 2 śruby bezproblemowe
  2. pila24 odpowiedział(a) na CHUDY_13 temat w Audi A4 B6/B7
    Wymieniałem sam sterownik,cała pompa taka jak moja stara z tym samym numerem na bloku. Na sterowniku oznaczenia nieco inne ale zakodowane zostało bez problemu. Ale teraz patrze na pompy z b7 i rzeczywiście jest inny układ. Moja podpisana była jako b7 2.0tdi 07,albo ktoś przeróbkę w tej b7 zrobił albo majstry co sprzedali pompę coś poknocili ?
  3. Równie dobrze te odgłosy mogą pochodzić od osprzętu
  4. pila24 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Ja ciachałem przewód,przeciągałem trytką pozostałość i lutowałem. Inaczej nie dało się. Napisz dla potomnych która wersje wybrałeś na Ali,zdaje się że inna była ta dla Q7 a dla a6 i reszty jest taka sama jak do b6
  5. U mnie też wężyk pęknięty od tylnego spryskiwacza,zbieram się za to długo (silniczek juz poprzednik wymienił na nowy ori)by to zrobić i jeszcze do wiosny gdzieś zejdzie bo moja lewica po operacji nie nadaje się zbytnio do rezania ? Tez mam takie diody we wnętrzu,jak pierwszy raz odpaliłem to poraziło mnie jasnością. Szukaj foteli sportowych,nie dość że ładniej wyglądają to dają dużo do komfortu w trasach dzięki wysuwanym oparciami pod uda.
  6. pila24 odpowiedział(a) na CHUDY_13 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja mam u siebie pompę z b7 2.0tdi 2007r. Taka sama jak w b6 2003 bosch 5.7.
  7. Zauważyłem ze efekt całkowitej mgiełki występuje jak strumień delikatnie haczy o rant maski auta,tyle że część płynu ucieka później po masce.
  8. pila24 odpowiedział(a) na pioelo temat w Audi A4 B8
    Jak dobry sprzedający to komplet wymieni. Jak kupiłem auto to w lampach siedziały jeszcze fabryczne d1s,wytrzymały 15 lat.
  9. Centymetry centymetrom nie równe,trzeba pamiętać o czymś takim jak współczynnik przenikania wełny mineralnej. Im niższy tym lepiej wełna izoluje,i tym samym droższa jest. Najlepiej odpalić kalkulator i obliczyć ocieplenie Kalkulator ocieplenia ścian ARCHNET.COM.PL
  10. Mi strzeliła kiedyś ta uszczelka w innym aucie,przy -20°C zamieniła się w plastik. No lało się,na szczęście motor zimny był więc olej jeszcze gęsty i nie leciał jak woda.
  11. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Lewa lampa za nisko.
  12. Klosz,dekielek,oring gniazda migacza
  13. Mój z tym samym prezentem leci juz miesiąc z Shanghaju ale chyba ma awarie reniferów..
  14. Nie naprawiaj tego silniczka tylko kup nowy,najtańszy zamiennik posłuży kilka lat a taka naprawa wystarcza na pół roku. 3 razy naprawiałem identyczny silniczek w a3,marnowanie czasu. To samo tyczy się mechanizmu przednich wycieraczek,od razy wymienić na nowy-naprawy starego to tylko odwlekanie i stracony czas.
  15. Ja rozwiercałem to mocowanie ramienia wycieraczki które zostało na wieloklinie silniczka,z miękkiej stali jest i wiertło wchodziło jak w masło. 5 minut i po sprawie.
  16. Ściągacz za 20 zł uratował by szybę ☺ kup nowy silniczek i ramię,nawet zamiennik będzie lepszy niż regeneracja która wystarczy na kilka miesięcy.
  17. W mieście gdzie mam mechanika jest sklep z częściami w dobrych cenach i współpracują oni ze sobą dając gwarancję na części zakupione w sklepie i gwarancję na robotę mechanika. Oczywiście takich przypadków jest mało,zazwyczaj i tak sam wszystkie graty szukam w necie a sklep jest w sytuacjach awaryjnych.
  18. Może i tak być w niektórych warsztatach,dlatego warto swojego zaufanego mechanika choćby ze 30 km od siebie i wszelkie planowane naprawy u niego wykonywać.
  19. Wycieraczki przód czy tylna?
  20. Nigdy nie bylem na warsztacie bez swoich części. Jak jesteś majętny to nie musisz mieć części własnych i zostaw to warsztatowi.
  21. Według mnie to jest ryzyko bo opary benzyny będą się wydostawały pod maskę zamiast do kolektora ssacego. Rób jak uważasz ale gaśnice trzymaj w pogotowiu.
  22. Proszę tutaj zrzut z etki numer 35 i numer 10 na dwóch zdjęciach to te same elementy. To jest system pochłaniania oparów paliwa
  23. Dobrze ze filmik wstawiłeś,wypadki i wpadki się zdarzają ?
  24. Oderwałeś pewnie wężyk z podcisnieniem systemu pochłaniania oparów paliwa. Lewe powietrze idzie za przepustnicą i faluje. Opary będą wydostawały się do komory silnika,czyli jest niebezpieczeństwo pożaru. Żona Cię zabije
  25. Ciegno źle zamontowane przy silniczku. Poza tym wypadło by Ci z mocowania przy zamku bo do góry nogami wsadzone grawitacji nie oszuka. Tak ma być jak na foto. Jak widzisz można to źle zamontować jednak ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.