Treść opublikowana przez pila24
-
Czyszczenie soczewek Bix A4 B7
Ustawić światła powinno się zawsze po wyjmowaniu reflektora. Zderzak to przynajmniej ze ślizgów będziesz musiał wyczepić. Śruba lampy przy błotniku jest bardzo głęboko i przedłużka taka ze 30 cm jest konieczna,chyba że rękę przez nadkole wsadzisz i uda Ci się ją odkręcić. Pozostałe 2 śruby bezproblemowe
-
Sterownik ABS
Wymieniałem sam sterownik,cała pompa taka jak moja stara z tym samym numerem na bloku. Na sterowniku oznaczenia nieco inne ale zakodowane zostało bez problemu. Ale teraz patrze na pompy z b7 i rzeczywiście jest inny układ. Moja podpisana była jako b7 2.0tdi 07,albo ktoś przeróbkę w tej b7 zrobił albo majstry co sprzedali pompę coś poknocili ?
-
[b6 3.0 Q] - [FILMIK] - Dziwny dźwięk z okolic rozrządu
Równie dobrze te odgłosy mogą pochodzić od osprzętu
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Ja ciachałem przewód,przeciągałem trytką pozostałość i lutowałem. Inaczej nie dało się. Napisz dla potomnych która wersje wybrałeś na Ali,zdaje się że inna była ta dla Q7 a dla a6 i reszty jest taka sama jak do b6
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
U mnie też wężyk pęknięty od tylnego spryskiwacza,zbieram się za to długo (silniczek juz poprzednik wymienił na nowy ori)by to zrobić i jeszcze do wiosny gdzieś zejdzie bo moja lewica po operacji nie nadaje się zbytnio do rezania ? Tez mam takie diody we wnętrzu,jak pierwszy raz odpaliłem to poraziło mnie jasnością. Szukaj foteli sportowych,nie dość że ładniej wyglądają to dają dużo do komfortu w trasach dzięki wysuwanym oparciami pod uda.
-
Sterownik ABS
Ja mam u siebie pompę z b7 2.0tdi 2007r. Taka sama jak w b6 2003 bosch 5.7.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Zauważyłem ze efekt całkowitej mgiełki występuje jak strumień delikatnie haczy o rant maski auta,tyle że część płynu ucieka później po masce.
-
spalony żarnik d3s
Jak dobry sprzedający to komplet wymieni. Jak kupiłem auto to w lampach siedziały jeszcze fabryczne d1s,wytrzymały 15 lat.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Centymetry centymetrom nie równe,trzeba pamiętać o czymś takim jak współczynnik przenikania wełny mineralnej. Im niższy tym lepiej wełna izoluje,i tym samym droższa jest. Najlepiej odpalić kalkulator i obliczyć ocieplenie Kalkulator ocieplenia ścian ARCHNET.COM.PL
-
Jakie koszty przy wymianie uszczelnień
Mi strzeliła kiedyś ta uszczelka w innym aucie,przy -20°C zamieniła się w plastik. No lało się,na szczęście motor zimny był więc olej jeszcze gęsty i nie leciał jak woda.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Lewa lampa za nisko.
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Klosz,dekielek,oring gniazda migacza
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Mój z tym samym prezentem leci juz miesiąc z Shanghaju ale chyba ma awarie reniferów..
-
Zamek klapy po podłączeniu centralnego nie zamyka
Nie naprawiaj tego silniczka tylko kup nowy,najtańszy zamiennik posłuży kilka lat a taka naprawa wystarcza na pół roku. 3 razy naprawiałem identyczny silniczek w a3,marnowanie czasu. To samo tyczy się mechanizmu przednich wycieraczek,od razy wymienić na nowy-naprawy starego to tylko odwlekanie i stracony czas.
-
Zamek klapy po podłączeniu centralnego nie zamyka
Ja rozwiercałem to mocowanie ramienia wycieraczki które zostało na wieloklinie silniczka,z miękkiej stali jest i wiertło wchodziło jak w masło. 5 minut i po sprawie.
-
Zamek klapy po podłączeniu centralnego nie zamyka
Ściągacz za 20 zł uratował by szybę ☺ kup nowy silniczek i ramię,nawet zamiennik będzie lepszy niż regeneracja która wystarczy na kilka miesięcy.
-
Naprawa w serwisie, a własne części
W mieście gdzie mam mechanika jest sklep z częściami w dobrych cenach i współpracują oni ze sobą dając gwarancję na części zakupione w sklepie i gwarancję na robotę mechanika. Oczywiście takich przypadków jest mało,zazwyczaj i tak sam wszystkie graty szukam w necie a sklep jest w sytuacjach awaryjnych.
-
Naprawa w serwisie, a własne części
Może i tak być w niektórych warsztatach,dlatego warto swojego zaufanego mechanika choćby ze 30 km od siebie i wszelkie planowane naprawy u niego wykonywać.
-
Zamek klapy po podłączeniu centralnego nie zamyka
Wycieraczki przód czy tylna?
-
Naprawa w serwisie, a własne części
Nigdy nie bylem na warsztacie bez swoich części. Jak jesteś majętny to nie musisz mieć części własnych i zostaw to warsztatowi.
-
Zawór paliwa-urwany wężyk czy można jechać?
Według mnie to jest ryzyko bo opary benzyny będą się wydostawały pod maskę zamiast do kolektora ssacego. Rób jak uważasz ale gaśnice trzymaj w pogotowiu.
-
Zawór paliwa-urwany wężyk czy można jechać?
Proszę tutaj zrzut z etki numer 35 i numer 10 na dwóch zdjęciach to te same elementy. To jest system pochłaniania oparów paliwa
-
Zamek klapy po podłączeniu centralnego nie zamyka
Dobrze ze filmik wstawiłeś,wypadki i wpadki się zdarzają ?
-
Zawór paliwa-urwany wężyk czy można jechać?
Oderwałeś pewnie wężyk z podcisnieniem systemu pochłaniania oparów paliwa. Lewe powietrze idzie za przepustnicą i faluje. Opary będą wydostawały się do komory silnika,czyli jest niebezpieczeństwo pożaru. Żona Cię zabije
-
Zamek klapy po podłączeniu centralnego nie zamyka
Ciegno źle zamontowane przy silniczku. Poza tym wypadło by Ci z mocowania przy zamku bo do góry nogami wsadzone grawitacji nie oszuka. Tak ma być jak na foto. Jak widzisz można to źle zamontować jednak ?