Treść opublikowana przez pila24
-
Siłownia
Chłopaku musisz zacząć dowalać węgli,odżywki na masę nie mogą zastępować posiłków. Stosuj je między posiłkami,a jak nie jesteś głodny to oszukuj mózg wmawiają sobie iż jesteś głodny. Jedz często,odstęp między posiłkami max 3 godziny.
-
Zmieniarka wefa I dziwne pikanie.
Wobec powyższych faktów i doniesień stwierdzam że to zmieniarka nawaliła.
-
Zmieniarka wefa I dziwne pikanie.
Podłączone masz raczej ok bo na 5 tym pinie jest linia K w rnse właśnie na tej kostce od zmieniarki,zakodowane masz radio na zmieniarkę i normalnie rnse wodzi tą zmieniarkę w wyborze urządzeń?
-
Zmieniarka wefa I dziwne pikanie.
A jakie masz radio?
-
Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
Stal im zimniejsza tym objętość mniejsza,ciepło rozszerza. Coś tam nie tak jest
-
Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
Ciekawe czy się torsen nie zatarł...
-
Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
A sprawdzałeś jak wyglądał stary olej z torsena?
-
Zmieniarka wefa I dziwne pikanie.
Wybrałeś opcje z czujnikami pdc...a tak na serio jeżeli podłączyłeś wszystko dobrze (czyli kostka i masa do radia)to możliwe iż to jakiś problem z danym egzemplarzem. Konkatkuj sie ze sprzedawcą.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
U mnie nie było widać że coś jest nie tak,ale po aktywacji modułu przełącznikiem drl cichutko zaczęło coś buczeć. W dieslu w życiu tego nie usłyszysz,w cichym 2.4 ledwo słyszalne. Ręką czułem na lampie nienaturalne wibracje,wszystko przez sygnał pwm z modułu (załącza i rozłącza prąd bardzo szybko co daje efekt przygaszenia na żarówce a na cewce z bosch AL przesłony powoduje drgania i wibracje). Ogólnie to nie jest dobry pomysł zostawić tak jak jest ,z czasem cewka od przesłony padnie. Aczkolwiek nie w każdych przesłonach są drgania,jedne drgają inne nie ...
-
IMMO OFF
10 minut roboty darmowym oprogramowaniem i masz wszystko działające bez żadnego immo off. W tym wątku masz opisane co i jak.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
To jest temat o montażu bose,czyli odwiedzają ten temat osoby które montują bose,a więc nikt z tych osób z założenia nie miał bose i jak ktoś ma Ci napisać jaka różnica jest na bose z fabryki a zwykłym audio? Skoro tutaj każdy dołożył,a Twoim zdaniem dokładany to nie to samo co z fabryki.
-
Pomożecie?
W a3 mój magiel lał tak ze z 200ml dziennie ubywało płynu. Auto z 97r. Kupiłem magiel z octavia chyba 2004r używke na szrocie-przejechałem około 150tys km na tym maglu i nadal jeździ w tym aucie. Więc używki też dają radę jak się wybierze w odpowiednim stanie.
-
IMMO OFF
Normalnie dopisz licznik do ecu i nie trzeba immo wyłączać. Napisz czy masz immo w liczniku czy immo jest osobne
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
To jest temat o dokładanym bose,pomyliłeś tematy.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Zależy jak podłączysz te bose i jakie kodowanie. Ogólnie to jest albo czyściej (przy podłączonym pinie bose i kodowaniu bose),albo mocniej gdy się pominie kodowanie i pin bose. Ogólnie jest lepiej niż na harmanie,można dużo głośniej słuchać i nic nie trzeszczy w głośnikach,lepszy bas i tony wysokie.
-
Nagła awaria większości elektroniki
W b7 nie ma tej osłony grodzi jak w b6,możesz sobie sprawić taką. Nie dość że ładniej wygląda jak podniesiesz maskę to jeszcze syfu tyle nie wleci do grodzi.
-
Masło na bagnecie i korku.
Sprawdź czy odma działa właściwie.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Też przez to przechodziłem po wymianie mechanizmu ☺
-
Nagła awaria większości elektroniki
Lepiej wyczyścić wszystkie odpływy w podszybiu/grodzi i co pół roku robić ich inspekcję by woda nie wlatywała do środka.
-
Jakie powinny być obroty silnika ?
W niektórych sterownikach ecu trzeba się zalogować by podnieść obroty.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Edc15 robi problemy,sterowniki me7.x.x łykają bez problemów liczniki. Nie wiem dlaczego,ale zaobserwowałem to od jakiegoś czasu.
-
Jakie powinny być obroty silnika ?
Z czego pamiętam V6 to 680-720 to norma,czasami podniesienie delikatne o 20obr/min sporo zmniejsza wibracje. Druga sprawa to mój ojciec ma silnik 1.6 w octavii 2,ma około 630 obr na jałowym. Chciałem ponosić ale okazało się iż ten silnik ma mieć takie obroty według specyfikacji. Więc pojemność nie ma tu nic do rzeczy tylko konstrukcja silnika.
-
Audi a4 b7 Avant 1.8T 163km 2005r
Może wcześniej miał punto 1.2...
-
Jakie powinny być obroty silnika ?
W silniku adaptacje kanał 1,zmiana o 1 zwiększa obroty o 10 obr/min
-
Pin do RNS E
Podłącz radio do auta,linia K musi byc podłączona. Połącz się kompem wejdź w navi i w zaawansowanych (advanced) będzie numer seryjny. Możesz się połączyć w Twoim aucie.