Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    System airbag czyli tez nowy sterownik( modul ausgetauscht). Taki zestaw w aso pewnie przewyższa wartość auta
  2. pila24 odpowiedział(a) na Tomek 13 temat w Audi A4 B6
    Masz h7? Jak chcesz by było dobre oświetlenie to muszą być dobre odbłysniki,klosze w dobrym stanie i do tego żarówki np. Tungsram +120%. Będzie legalnie i świeciło w miarę. Wszelkie zenony chińskie czy ledy grożą zabraniem dowodu. Nie twierdzę że będą oślepiały w soczewce jak będą dobrze ustawione ale legalnie nie będzie,chyba że dorobić masz zmiar system poziomowania i spryskiwacze.
  3. Jak dla mnie to ecu wysypane. Masz 1 błąd od zasilania ale on po ostatnim rozładowaniu aku się pojawił. Szukaj kolejnego ecu,można trafić tanio na alledrogo. Trochę trzeba będzie się pobawić by pin wyciągać,ale reszta powinna pójść gładko z dopisaniem do licznika.
  4. pila24 odpowiedział(a) na RaaZZ temat w 1.6
    Spoko,barrrrdzo dobra robota ? Jak się całkiem przerwie to spodziewaj się spalenia pomniejszych spalonych połączeń masowych pod maską przy próbie odpalenia. A jak się nie poszcześci to pożaru spowodowanym przejściem kilkuset amperów przez cieńkie przewody i różne inne elementy. Może też silnik zgasnać np. podczas wyprzedzania.
  5. pila24 odpowiedział(a) na RaaZZ temat w 1.6
    Złą pracą silnika,problemy z odpalaniem,choinka na zegarach i inne.
  6. Moduł komfortu steruje właśnie między innymi siłownikami. Jak łączysz się vcds z mk to w polu extra masz dopisek Törsteuer (sterownik drzwi).
  7. Nie wiem,musisz poszukać co mają w ofercie. Sporo tego jest na allegro
  8. Nie ta epoka,pompki to we wczesnych b5 były. W polifcie juz były siłowniki
  9. To już lepiej kupić bosma super white h7,kosztują mniej,mają holomogacje europejską,emitują więcej światła niż zwykle h7 i lepszą barwę.
  10. Pierw by usłyszeć cichy syk to zgaś motor i szybko pod maskę póki jest ciśnienie w instalacji lpg. Jak nie usłyszysz i nie poczujesz gazu to wycieku raczej nie znajdziesz bo go nie ma.
  11. pila24 odpowiedział(a) na xKuuBa temat w 2.4
    Silnik z a4b6 2.4 bdv Silnik z a6c6 2.4 bdw
  12. Gasisz auto i pod maskę lecisz nadsłuchiwać czy słychać syczenie oraz czy czuć lpg,aby dokładniej sprawdzić gdzie może być wyciek weź spryskiwacz po płynie do okien,wlej wodę do niego i jakieś mydło w płynie i mocno wstrząśnij tą mieszankę by się spieniło. Teraz możesz psikać po opaskach wszystkich i tam gdzie zacznie się pienić tam jest wyciek.
  13. Standardowy błąd jak aku padnie,jak tylko te błędy pokazało to powinno wszystko działać przy próbie odpalania z naładowanym aku.
  14. Te przekazniki pod nim też suche były? Po odpięciu wtyczki ecu sucho w niej? Podłącz się jeszcze raz kompem ale innym programem (vcds 1.2 lite) ,wykasuj błędy i zobacz czy wracają. Sprawdź ten błędy z licznika
  15. Jedynie co się rozkoduje to piloty,zakodowanie ich to 30 sekund bez żadnego komputera. Ładowanie zwykłym prostownikiem bez odłączania aku z instalacji auta to głupota,jak chcesz ładować bez odłączania to ładowarką z mikroprocesorem która ładuje napięciem nie wyższym niż 14,7V Wyższe napięcie tj. 16,4V spowoduje wysycenie elektrolitu w akumulatorach(co jest pożądane ale nie jak aku jest w aucie)-opary osadzą się na karoserii i ją uszkadzą. Moze udzkodzić elektronikę w aucie,w przypadku aku bezobsługowego może spowodować niewielki ubytek wody z elektrolitu który dla tego typu akumulatorów jest dużym problemem-nie uzupełnisz ubytku.
  16. To Ci podpowiem że prasą wciska się tuleje na zdemontowanym elemencie. Więc bez sprzętu to może być trudne w wykonaniu,wciskanie tulei patentami kończy się zazwyczaj ich uszkodzeniem.
  17. Do co wyjecia-palnik w łapę i po chwili nie ma tej tulei,ale powiedz Ty mi jak zamierzasz nową wcisnąć w miejsce starej?
  18. Zobacz czy ecu nie poszło na ryby,zazwyczaj tyle błędów świadczy o tym.
  19. W 10 minut za pierwszym razem to może nie,ale w 20 minut powinien się zmieścić z montażem nowego. Pierw dowiedz się jaką literkę na końcu ma stary,jeżeli łączy się z kompem to odczytasz programem vcds. Jeżeli nie to dobierzesz się do niego pod schowkiem kierowcy jest,2 śruby go trzymają. Od strony wtyczek jest podany numer z literką.
  20. Masz kręcić tą regulacją tak by cały wkład lampy oddalał się od obudowy,kręć do samego końca i wyjdzie samo. A te lampy źle świecą czy jakiś inny problem jest z nimi ze chcesz wymieniać projektor?
  21. Takiej lampy z a4b7 skrętnej jeszcze nie rozkrecałem ale nowsze produkcji tej samej firmy skrętne rozbierałem więc będzie tak samo. Odklejasz klosz,wykręcasz wszystkie śrubki jakie z przodu znajdziesz,wysuwasz do końca regulacje,sprawdzasz czy zrobił się dostęp do kolejnych śrub z przodu lampy. Próbuj usunąć maskownice soczewki delikatnie,jak nie ma śrub to często są jakieś zatrzaski,z tyłu powinny być jeszcze śrubki które trzymają silniczki. Ogólnie trzeba wyciągnąć cały stelaż wraz z projektorem. Aczkolwiek słyszałem iż projektor z b8 nie pasuje w miejsce skrętnego z b7.
  22. pila24 odpowiedział(a) na Okum27 temat w Audi A4 B6/B7
    To już masz wszystko wymienione i nie wiesz czy działa? Na pewno adaptacja po wymianie. Masz opisane w encyklopedii o multitronicku jak wykonać.
  23. pila24 odpowiedział(a) na xaited temat w Audi A4 B6/B7
    Proponuje przed rozwiązaniem ostatecznym sprawdzić czy poziom oleju jest w skrzyni.
  24. pila24 odpowiedział(a) na Mariano b7 temat w 2.0TDI
    W b7 brak osłony koryta(grodzi) takiej jak była w b6,dobry pomysł to ją kupić i zamontować bo kompostownik tam potrafi się zrobić. Tak jak kolega napisał-dobierz się do ecu,pewnie jeziorko tam było.
  25. pila24 odpowiedział(a) na Konradek568 temat w 2.0
    Kolega kilka postów wyżej napisał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.