Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Tutaj poczytaj,kliknij w spojler na dole pierwszego postu. Jeżeli nie masz bezpieczników tzn. że moduł mce zasila światła mijania.
  2. W niektórych autach wpina się w chłodniczkę oleju. W tym przypadku wpinany się w mały obieg,równolegle z nagrzewnicą.
  3. Niedawno miałem taki odbłysnik z bixa b7,niestety wywaliłem do śmieci. A odbłysniki zostają okopcone po tym jak montuje sie żarówkę dotykaną palcami i nie wyczyszczoną przed montażem. Tłuszczyk z palców uszkadza odbłysnik.
  4. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    N90441103
  5. Jeszcze jest instrukcja przy braku synchronizacji Platforma Audi A4 8E / 8H odnotowuje utratę synchronizacji zdalnego sterowania po warunkach niskiego napięcia, jak wyjaśniono w kilku TSB. Jeśli piloty nie działają po przeprowadzeniu dopasowania zdalnego sterowania, konieczna może być następująca synchronizacja: Naciśnij dowolny przycisk na pilocie zdalnego sterowania. Jeśli pojazd nie reaguje na zablokowanie lub odblokowanie: -Zablokuj i odblokuj pojazd w ciągu 30 sekund za pomocą zamka po stronie kierowcy przy zamkniętych drzwiach. -Otwórz drzwi i włóż kluczyk do stacyjki, ustawiając go w pozycji On. -Wyjmij kluczyk ze stacyjki. -Naciśnij dowolny przycisk na pilocie zdalnego sterowania. -Teraz sprawdź funkcję zsynchronizowanego zdalnego sterowania.
  6. Adaptacje kanał 0 usuwanie pilotów ,kanał 21 dodawanie pilotów
  7. Nie pamiętam jaki numer kanału w blokach odpowiada za odczyt przycisków pilota,okolice 20,21 Zrób test mk i zobacz czy nowe błędy nie pojawią się.
  8. Tutaj masz w pierwszym poscie opisane piny mce
  9. Ja Ci podpowiadam co zrobić by zdiagnozować usterkę ,jak nie chcesz to nie musisz podłączać pod kompa. Możesz wymienić od razu.
  10. Trzeba było na te z b7 wymieniać,te z b6 dziadkowe są ☺
  11. U mnie jest na 2/3 wysokości bez podcinania a jak dam wyżej to również o maskę haczy strumień. Aczkolwiek do 130km/h pryska odpowiednio wysoko. Myślę że gbyby cześć spryskiwacza od strony szyby była by niżej o kilka mm to można by było ustawić wyżej zasięg spryskiwaczy bez haczenia o maskę.
  12. A kolega to pyta o b5 czy b6/7? W sygnaturze jest b5 a zapytanie w dziale b6/7 a elektrycznie to te auta zgodne nie są w ogóle.
  13. Możesz wejść w bloki pomiarowe mk i sprawdzić czy w ogóle wykrywa wciskanie przycisków pilota.
  14. Te błędy sygnalizują niesprawności mikrostyków w zamkach,brak sygnału zwrotnego iż drzwi zostały odblokowane po otwarciu. Zainteresuj się wzmacniaczem anteny,on odbiera sygnał z pilota.
  15. Najlepiej jest wymienić wszystkie potencjometry na raz,trzeba sprawdzić czy mają po 4,7Kohma by zbyt dużych odchyłów nie było bo silniczki zaczynają wariować.
  16. Ok dziś przejechałem kilkadziesiąt kilometrów przy różnym stopniu zachmurzenia,przełączyło mi na światła mijania a po kilku minutach jak chmury lekko odpuściły (słońce nie wyszło) to mijania zgasły i wystartował drl. Więc trzeba przy takiej pogodzie odczekać dłużej,pewnie przy słonecznej pogodzie trwa to sekundy.
  17. Przelotki sprawdzasz czy mają przejście z jednej na drugą stronę płytki. Te dziurki
  18. Odkręć osłonę nad nogami kierowcy i zobacz gdzie się wpiął poprzednik. Ale sądząc po tym iż stopiło izolacje to pewnie stały plus zza pedałów,bez bezpiecznika.
  19. Możesz zadzwonić do forumowego speca od tych skrzyń z tego tematu,według mnie powinna podejść.
  20. Możliwe że tak będzie,zaobserwowałem że muszą być spełnione 2 warunki by zapaliły się światła mijania-zaciemnienie czujnika zmierzchu oraz czujnika światła w liczniku. W ciągu dnia samo zakrycie czujnika zmierzchu nie odpala świateł(w octavii 2 takie zakrycie wystarczy by odpalić światła mijania).
  21. A ja mam zagwostkę z modułem mce F i pozycją auto. Może to przez tą pogodę brzydką i pochmurną tak się dzieje za dnia... dołożony mam moduł drl i w pozycji przełącznika na auto czujnik zmierzchu daje sygnał do wygaszenia świateł i uruchamia się moduł drl w H7. Gdy jadę po tunelem to odpalają się xenony,ale gdy z pod niego wyjeżdżam nie wraca na drl i ciągle się palą xenony. I zastanawiam się czy tutaj jest problem jakiś czy po prostu przy takiej pogodzie to norma (pochmurno i sygnał na pograniczu uruchomienia świateł mijania). Nie było słońca od kiedy mam ten mod i nie mogę sprawdzić jak się zachowa podczas ładnej pogody. Ktoś już o to pytał ale nie kojarzę odpowiedzi.
  22. pila24 odpowiedział(a) na Konradek568 temat w 2.0
    Wiązkę dawcy wykorzystać musisz.
  23. To już lepiej kupić jakieś angielskie lampy za grosze i je przerobić. To nie takie proste jak Ci się wydaje,rozklejać te lampy bez demolki to trudna sztuka bo są na twardym kleju. A kolejna sprawa to taka iż projektor z b8 nie bardzo się nadaje na przeróbkę w lampach zwykłych,poszukaj projektorów hella 3. Świecą podobnie a montaż dużo łatwiejszy. Jest temat z b5 o tym,ogólnie przeróbka wygląda podobnie jak w b6
  24. Chodzi Ci o montaż projektorów bix z b8 do lamp bixenon z b6? Czy o montaż tych projektorów w zwykłych xenonach? Bo w tym drugim przypadku zaczynają się schody ☺
  25. pila24 odpowiedział(a) na Konradek568 temat w 2.0
    Kup sobie angola jako dawce,ogólnie to buda,zawiesznie i środek zostaje z Twojego ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.