Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mayonez666

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mayonez666

  1. mayonez666 odpowiedział(a) na Fazi81 temat w Audi A4 B5
    Sprawdź pod nogami pasażera. Jeśli masz multitronic to znajduje się on w skrzyni.
  2. mayonez666 odpowiedział(a) na wojciu12 temat w Audi A4 B5
    Ładnie dostał
  3. To prawdopodobnie wina samych zaworów a dokładniej sprężyn zaworowych. Naciskały na wałek który nawet nie ruszany potrafi przez nie przeskoczyć (obrócić się) . Jeśli zostawiłeś auto bez blokady na rozrządzie na kilka dni to nie ma się co dziwić. Na przyszłość polecam sprawdzić ustawienie znaków przed samym składaniem.
  4. mayonez666 odpowiedział(a) na maniek2408 temat w 1.8
    Jeżeli po takim zabiegu jak ruszanie kablami coś zatrybiło to przejrzyj z miernikiem tą wiązkę.
  5. Ja chyba zastanowił bym się nad używanym radiem typu z USB i bluetooth. Z tego co pamiętam tow zmieniarce zmieści Ci się max 594 utwory ponieważ muszą być w folderach CD1, CD2... i max 99 utworów żeby radio to czytało.
  6. mayonez666 odpowiedział(a) na Barto1803 temat w Audi A4 B5
    Na wszelki wypadek weź ze sobą obcinaczki i dobre kombinerki żeby zagiąć i zagnieść przewód (zaślepić)
  7. mayonez666 odpowiedział(a) na Barto1803 temat w Audi A4 B5
    W tym miejscu to mniejszy problem, choć prawdę mówiąc może raz spotkałem się z wyciekiem w tym miejscu. Gorzej jak by był uszkodzony sam przewód przy śrubie, a tam jest to nagminne. Nie zdziw się jak mechanik będzie musiał wymienić przewód elastyczny bo może tak być że śruba się z niego nie wykręci.
  8. mayonez666 odpowiedział(a) na Barto1803 temat w Audi A4 B5
    Przed próbą kręcenia dokładnie oczyść przewód z rdzy bo bardzo lubią się zapiekać. Użyj dużo penetratora do rudej i koniecznie klucza do przewodów. Możesz jeszcze dobrze obejrzeć tą rdze na łączeniu śruby i przewodu, najlepiej jak ktoś by wsiadł i mocno wciskał pedał tak żebyś zobaczył czy to nie z tego miejsca cieknie.Jeśli tak jest to nie rób nic bo będzie tylko gorzej i szybko zarób przewód z nową końcówką.
  9. mayonez666 odpowiedział(a) na Unf temat w Audi A4 B5
    Ja myślę że i tak zastosuję masę uszczelniającą od VR bo jest naprawdę dobra,a w tym miejscu nic nie stoi na przeszkodzie aby ją użyć.
  10. Właśnie dlatego napisałem że to jest gorszy pomysł
  11. mayonez666 odpowiedział(a) na Zgred156 temat w Audi A4 B5
    Żółta wtyczka do radia a kabelki w czujnik wstecznego bądź w światło tego biegu. ( Powinieneś mieć instrukcje) ..
  12. Dobra rzeźba . Faktycznie lepiej zmień tunel na polifta albo konsole na polift (co jest gorszym pomysłem)
  13. Z tego co rozumiem to on wymienił sam kompresor, a układ sterujący zostawił starty. Więc nie tu jest problem choć mogę się mylić
  14. mayonez666 odpowiedział(a) na Kevin45 temat w Audi A4 B5
    Ciężki temat jak nie masz miernika w łapie i auta przed sobą. skoro jesteś pewien że instalacja jest szczelna to poszukaj schemat elektryczny instalacji. Miernik w dłoń i sprawdź przewody, bezpieczniki ( wszystko obejrzyj pod kątem korozji) przekaźnik. Choć ja bym zastanowił się czy warsztat w którym robiłeś serwis klimatyzacji jest wiarygodny.
  15. Ja osobiście miał bym obawy przed taką podróżą, choć objawy jakie opisujesz nie są najgorszymi przypadkami uszkodzonej uszczelki. Wykup ADAC i jedź na dwa auta, zawsze to łatwiej.
  16. mayonez666 odpowiedział(a) na Unf temat w Audi A4 B5
    Przyda się bo w sobotę się biorę za ten sam wyciek. Tak więc wielkie dzięki za cenną informacje.
  17. Bardzo możliwe. Trzeba by było dokładnie układ obejrzeć.
  18. Obejrzyj wentylator od klimatyzacji, jeśli posiadasz dwa. Być może on generuje wibracje.
  19. Sprawdź też dla świętego spokoju czy nie masz mokrej wykładziny pod nogami
  20. Cicho, mam fajne rzeczy do opchnięcia a nie mam 30 postów
  21. Jeśli masz zdolności i wiedzę to sprawdź luzy w układzie kierowniczym i hamulcowym oraz jak pisał kolega na zawieszeniu. Jeśli brak Ci któregoś polecam stację diagnostyczną
  22. Jeśli jest tak jak mówisz to prędzej stawiał bym na jakieś problemy pomiędzy łożyskiem oporowym a dociskiem. Jedyną rozsądną rzeczą jest wyjęcie skrzyni i sprawdzenie całego zestawu sprzędła, bo nie słysząc tego dźwięku słabo jest to ocenić
  23. Jak najbardziej możliwa usterka. Sporo czynników przez które może ona wystąpić, a najbardziej prozaicznym jest nieszczelny układ dolotowy.
  24. Jeśli nie przeraża Cię sama przekładka i problemy z nią związane to brał bym trupa (bo bez problemu sam bym sobie go ogarnął)
  25. mayonez666 odpowiedział(a) na Kamaz1980 temat w Podkarpackie
    Opony nowe? Który rok produkcji ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.