Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkt

  1. Witam. Ja bym wymontował i wysłał do czyszczenia. Po czyszczeniu filtr trzeba zaadaptować.
  2. kkt odpowiedział(a) na Przemek241 temat w 2.0TDI
    Witam. Kup bagnet.
  3. Witam. Tego na szynie cr?
  4. kkt odpowiedział(a) na AndrzejewskiA4B8 temat w 2.0TDI
    Witam. Blaszki mają uszczelki. Jezeli na pokrywie jest olej to leci z pod tych blaszek. Spróbuj dokręcić tylko z czuciem może to pomoże.
  5. kkt odpowiedział(a) na kondziu28 temat w 2.0TDI
    Witam. Trzeba luzować sanki.
  6. Witam. Ja bym wlał środek do czyszczenia wtryskiwaczy. Zawór jeszcze zdążysz wymienić.
  7. Witam. Drugi filmik nagraj jeszcze raz i zaznacz jeszcze wysokie ciśnienie paliwa wartość rzeczywista. Filmik żeby był dłuższy.
  8. Lub coś takiego Błąd nastawnika klap kolektora P2015 2.0 TDi AUDI 8392701131 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 40 zł - Błąd nastawnika klap kolektora...
  9. Trzeba zamocować coś takiego Błąd nastawnika klap kolektora P2015 2.0 TDi CR VW 7256732652 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 35 zł - Błąd nastawnika klap kolektora...
  10. https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://a4-klub.pl/topic/429599-b%C5%82%C4%99dy-p00b7-p2681/&ved=2ahUKEwjtkLP9_s7oAhUHGpoKHZRqAwsQFjACegQIBRAC&usg=AOvVaw136w2PdFGtHJ5DImAVUVFn&cshid=1586010986865
  11. Staty numer boscha odpowiada nowemu?
  12. Porusza sie kilka razy? Przy uruchamianiu silnika też sie rusza?
  13. Trzeba sprawdzić bezpieczniki, napięcie jakie dochodzi do czujnika różnicy ciśnień. Ja powyższe będzie dobre to trzeba wymienić czujnik tylko na taki sam jak jest założony. Stary czujnik jest oryginalny?
  14. Musisz sprawdzić nastawnik klap w kolekrorze ssącym. Znajduje się obok kolektora ssącego. Odkręć go i zobacz jak wyglądają zeby od kół zębatych oraz sprawdź silniczek elektryczny. Jak uruchamiasz i gasisz silnik to ciegno od nastawnika sie rusza?
  15. Witam. Napisz jaki jest kod błędu?
  16. Witam. Skacze wysokie ciśnienie paliwa na zimnym silniku? Duża jest róznica między ciśnieniem wymaganym a rzeczywistym?
  17. Witam. Są błędy?
  18. Proszę o rozkodowanie vinu: WVWZZZAUZDW047677
  19. Witam. Proszę o rozkodowanie vinu: WVWZZZ3CZ9E052179 Dziękuję
  20. Tak
  21. kkt odpowiedział(a) na Dawid3008 temat w Audi A4 B8
    Witam. Ja do silnika wlewam ori 5W30 a do skrzyni manualnej wlałem castrola i wszystko jest ok.
  22. kkt odpowiedział(a) na fx552 temat w 2.0TDI
    Witam. Zajrzyj do intercoolera jeżeli nie bedzie w nim oleju i nie ma wycieków to pierścienie lub uszczelniacze zaworowe. Przed rozebraniem silnika sprawdź czy bierze tyle oleju.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.