Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkt

  1. kkt odpowiedział(a) na gethrin temat w 2.0TDI
    Nie wiem nigdy tego nie robiłem.
  2. kkt odpowiedział(a) na gethrin temat w 2.0TDI
    Witam. Sonda lambda jest wcześniej, ma gruby przewód.
  3. kkt odpowiedział(a) na docent822 temat w Audi A4 B8
    Witam. Sprawdziłeś chłodnicę spalin?
  4. Witam. Wybrałeś nie tą pozycję co trzeba.
  5. Witam. Robiłeś co w ustawieniach podstawowych?
  6. Jakie teraz jest spalanie na rozgrzanym silniku na luzie?
  7. Witam. Może to być dwumasa, poduszki silnika lub ciśnienie paliwa skacze. Na forum o tym jest kilka postów.
  8. Witam. Mozesz zmniejszyć kąt synchronizacji wtedy chwilowe spalanie powinno się zmienić. U mnie kat synchronizacji na rozgrzanym silniku jest - 3,82. Chwilowe spalanie na cieplym na wyświetlaczu komputer pokazuje 0,6 litra. Każdy silnik ma inne zurzycie więc zmniejszenie kąta synchronizacji może Twojemu silnikowi pomoże.
  9. kkt odpowiedział(a) na Kalimcs temat w 2.0TDI
    Witam. Żeby dowiedzieć sie czy auto ma dpfa. Podłącz auto do kompa i sprawdź zapelnienie sadzą df i kiedy dpf sie wypalał. Tak jak kolega napisał wyżej sprawdź intercooler. Jak bedzie w nim duzo oleju to turbo do naprawy a jeżeli olej bedzie na sciankach to jest ok.
  10. kkt odpowiedział(a) na Kalimcs temat w 2.0TDI
    Witam. Końcówki rury wydechowej w środku są czyste czy okopcone? Jeżeli są okopcone to nie ma dpfa.
  11. Witam. Sprawdź po numerze swojej pompy lub w katalogu Boscha.
  12. Witam. Jak bedziesz wymieniał pompę o przeplucz też uklad paliwowy.
  13. kkt odpowiedział(a) na yuch temat w 2.0TDI
    Założyli tylko pasek.
  14. kkt odpowiedział(a) na yuch temat w 2.0TDI
    Nie wiem jak jest z firmą ina ale pasek vw contitech nie różni się wizualnie od paska z napisem contitech. Grubość paska też jest ta sama.
  15. kkt odpowiedział(a) na miesku temat w 2.0TDI
    Witam. Zaworek osłuchałeś stetoskopem?
  16. Witam. Wymień go w miejscu w którym bedziesz podpinał do vcdsa.
  17. kkt odpowiedział(a) na AndrzejewskiA4B8 temat w 2.0TDI
    Silnik pracuje równo? Poduszki silnika zostały sprawdzone?
  18. kkt odpowiedział(a) na yuch temat w 2.0TDI
    W przed liftowym oryginał co 5-6 lat lub 180 kkm.
  19. kkt odpowiedział(a) na yuch temat w 2.0TDI
    Pasek jest z 2016 roku a został założony w 2017 roku.
  20. kkt odpowiedział(a) na yuch temat w 2.0TDI
    Jak kupiłem samochód to mialem założony oryginalny pasek rozrządu vw contitech. Jest na nim taki sam numer. Na moim jest data produkcji 26.04.2008 rok czyli pasek był od nowości i wytrzymal dziesięć lat. Kupiłem nowy pasek rozrzadu też firmy contitech i też jest taki numer. Pasek jest z 2017 roku a wymieniłem go w zeszłym roku.
  21. Sprawdź miernikiem. Nie wiem czy vcdsem można sprawdzić.
  22. kkt odpowiedział(a) na yuch temat w 2.0TDI
    Witam. Jakiej firmy jest pasek? Moze 16.08.2016
  23. Witam. Komputer pokazuje błąd? Sprawdź czy sitko czujnika jest czyste i jakie napięcie dochodzi do czujnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.