Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkt

  1. Witam. Lukas309 do ilu gram jest możliwe wypalenie sadzy przez komputer? Na forum wyczytalem, że do 40 ub 45 g.
  2. Witam. Jak zaworek możesz scisnać w palcach to znaczy, ze nie ma w srodku oleju ktory ustala luz zaworowy. Jezeli masz wszystkie zaworki wyjete to rozbierz je i wymyj w srodku. Nastepnie złóż i wszystko poskrecaj. Jeździj i obserwuj. Jezeli bedzie to samo to znaczy, ze zaworki - poychacze są do wymiany.
  3. kkt odpowiedział(a) na Robi77 temat w 2.0TDI
    Witam. Popiolu w oleju nie ma, tak pokazal vcds. Jest za dużo sadzy. Komputer pokazuje błędy? Wszystkie zalecenia zostaly spełnione? Instrukcja regeneracji dpfa jest w watku o dpfie.
  4. Witam. Nie wiem. Jak sie wejdzie w 01 silnik nastepnie w 04 nastawy podstawowe to odnosnie przepływomierza jest tylko: sprawdzenie wiarygodności przepływomierza powietrza.
  5. Jak masz możliwość podmiany przeplywki do dobrze. Nie pamietam. W weekend bede podlaczal vcds to Ci napisze.
  6. Zobaczyć w schemacie albo metoda prób i błędów. Na razie bym jej nie wymienial. Trochę pojeździl i poobserwował. Masz możliwość zeby podmienic przepływomierz z innej audicy? Po zalozeniu nowej trzeba ja zaadaptować.
  7. Wtyczka i przewody od przeplywki sa ok.
  8. Ten problem zaczął się po wylaczeniu egra i dpfa czu poźniej?
  9. Czysta jest? W środku jest cala? Filter powietrza jest czysty? Węże ssace sa dobrze dokrecone. Napisałeś, że edr jest wyłączony. Dpf też jest wyłączony?
  10. W logach widać, że masa powietrza jest za duża. Masa powietrza rzeczywista jest wyższa od wymaganej a powinna byc taka sama albo zbliżona.
  11. Wstaw screena z logami. W exelu jest to malo przejrzyste.
  12. Wpisz na youtube spalanie vcds i pokawi sie film jak ustawić spalanie w komputerze.
  13. Witam. Wartości ze screena są dobre.
  14. To znaczy, że silnik w tym temacie jest w dobrej kondycji.
  15. Jest 18 g sadzy po przejechaniu niecalych 400 km. Wypalanie sadzy odbywa sie przy 23g, przynajmniej u mnie tak jest. Z wypalenia sadzy powstaje popiół. U Ciebie jest 0. Może byl płukany, nie wiem. Końcowki rury wydechowej w srodku jaki mają kolor? Ile auto ma najechane km?
  16. Witam. Wszystko jest dobrze. Jest 18 g sadzy, przy 23 g bedzie ja wypalał. Ostatnie wypalanie było 382 km temu. Chyba dużo jeździsz po mieście. Popiolu w oleju nie ma i dawki paliwa sa dobre.
  17. kkt odpowiedział(a) na Butless temat w Audi A4 B8
    Tu coś jest Jezeli włączasz podgrzewanie lusterek przyciskiem od tylnej szyby to temp. zewnętrzna musi być max + 5 stopni C. Powyzej tej temp. ogrzewanie sie nie wlaczy. Jest o tym na forum.
  18. kkt odpowiedział(a) na Butless temat w Audi A4 B8
    Zaznaczyłeś bit odpowiedzialny za podgrzewane lusterko?
  19. kkt odpowiedział(a) na Butless temat w Audi A4 B8
    https://www.dropbox.com/s/psr64dvnn6k9ctw/bezpieczniki A4 B8.pdf?m
  20. kkt odpowiedział(a) na Butless temat w Audi A4 B8
    Witam. Tak. Maty grzewcze są? Bezpieczniki sa jeszcze w kabinie prawa i lewa strona pulpitu o raz w bagażniku po prawej stronie. Teraz musisz zaznaczyć bit odpowiedzialny za podgrzewane lusterka. W module 52 zrób to samo.
  21. Witam. Musisz wejść w moduł drzwi kierowcy i pasażera.
  22. Witam. Wymieniłeś zawór?
  23. Jeżeli cieknie olej z pod uszczelki to do elektroniki dostale sie olej. Zaglądałeś tam?
  24. kkt odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    Jest dobrze. Podłącz do kompa i skasuj ewentualne błędy. Po skasowaniu sprawdź czy sa błędy na pracujacym silniku.
  25. Czujnik położenia walu korbowego jest przy kole zębatym (przy rozrządzie).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.