Treść opublikowana przez kkt
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Koledzy a ten wspomniany zawór regulacji ciśnienia na listwie to szukać trzeba oryginału vw/audi czy ten boscha będzie działał ????? Witam. Z tego co pamiętam to dla Audi robi Bosch.
-
1.8TFSI CDHB - Pomoc w analizie błędów
Witam. Po skasowaniu błędów, błędy wróciły?
-
Ciężki rozruch po nocy w Audi A4 B8 2.0TDI CNHA
Ja mam caga przedliftem.
-
Ciężki rozruch po nocy w Audi A4 B8 2.0TDI CNHA
Raczaej nie ma. Jak wymienialem filtr paliwa to z pompy caly czas leciało paliwo. Pompa jest pod podłogą przed filtrem paliwa.
-
Cykliczne bujanie samochodem razem z falowaniem obrotów
Wyżej napisałeś, że kopci na biało.
-
Cykliczne bujanie samochodem razem z falowaniem obrotów
Płyn może ubywać w małych ilościach przez chlodnicę spalin. Zaznacz poziom w zbiorniczku wyrównawczym i obserwuj.
-
Cykliczne bujanie samochodem razem z falowaniem obrotów
Płyn chłodzący ubywa?
-
Regulacja ciśnienia doładowania
Tak. Ja też mam caga.
-
Ciężki rozruch po nocy w Audi A4 B8 2.0TDI CNHA
To się stało po wymianie rozrządu?
-
Cykliczne bujanie samochodem razem z falowaniem obrotów
Witam. Natężenie przepływu za małe w egerze zostawiłeś?
-
Regulacja ciśnienia doładowania
Sprawdź turbo spreżarkę i regulację ciśnienia doładowania w vcdsie.
-
Regulacja ciśnienia doładowania
Witam. Na vcdsie to sprawdzisz w nastawach podstawowych. Świeci się kontrolka na desce? Silnik bierze olej? Jest olej w intercoolere? Zdejmij wąż ssacy od turbo i zobacz czy sprężarka ma luz.
-
Błąd p 2010 zwarcie do plusa
Witam. Powyższy błąd mówi o klapach a nie o zaworze egr.
-
Wizualizacja czujników cofania
Witam. Jest. Wizualizację uruchomisz przez vcdsa. Jest o tym na forum.
-
Niskie ciśnienie oleju
Witam. Sprawdź jeszcze czujnik ciśnienia oleju i podłącz samochód do kompa.
-
Problem z układem paliwowym
Po co zmieniałaś stwrownik?
-
Problem z układem paliwowym
Podłączałaś samochód do vcdsa?
-
Problem z układem paliwowym
Witam. Czujnik cisnienia na listwie i zawór cisnienia na pompie wtryskowej sa sprawne, nowe czy używane? Regulator cisnienia na listwie jest od tego silnika?
-
Oleje 0w-30 czy 0w-40 czy nadają się do CR Serwisy w niemczech i auta z takimi olejami... Jaki stosować?
Witam. W instrukcji samochodu jaki olej jest zalecany?
-
Bialy osad
Witam. Może to być płyn chłodzący z chłodnicy spalin.
-
Nieszczelny wężyk 2.0 TFSI - prośba o pomoc w identyfikacji elementu
Witam. Jezeli plyn leci w miejscu opaski to spróbuj skrócić wąż np o 1 cm lub dwa jezeli długość węża na to pozwoli.
-
Drgania samochodu tył
Obejrzyj tą strone dokładnie na podnośniku i zmierz całe auto miernikiem.
-
Drgania samochodu tył
Witam. Auto ma historię wypadkową?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam. Przejechałeś ten nie spełna jeden kilometr w mieście w korku?
-
dziwne buczenie
Witam. Jest to pompa podajaca paliwo z baku. Znajduje się z prawej strony pod podłogą przedniego pasażera. Obok pompy paliwa jest filter paliwa.