Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkt

  1. Sprawdź w katalogu boscha. Powinien mieć taki jak stary czujnik lub zamienić się na inny numer.
  2. Witam. Sprawdź okablowanie i wtyczkę oraz wężyki od podciśnienia. Czujnik ma odpowiedni numer katalogowy?
  3. Bezpiecznik w skrzynce na podszybiu. Nie wiem który to jest, sprawdź wszystkie, wtyczka od instalacji zaworu egr.
  4. Witam. Trzeba sprawdzić zawór egr, bezpieczniki, okablowanie, wtyczkę i gniazdo. Myślę, że można na tym wrócić.
  5. Witam. Mam ten sam samochód też ze skrzynią manualną tylko ma inny kod. Wlałem castrola syntrans v fe 75w80 API Gl 4+.
  6. Witam. Sprawdź bezpieczniki, wtyczki od instalacji egr, przepustnicy i okablowanie.
  7. Witam. Włącza się po otwarciu drzwi.
  8. Witam. Sprawdź w katalogu Ngk i Beru jakie świece żarowe pasują do tego silnika. Może to nie jest wina świec tylko wina okablowania lub nie ma dobrego styku ze świecą. Sprawdź czy dochodzi napięcie.
  9. Witam. Jeżeli bedzie uszkodzony to pokaże błąd. Można sprawdzić jaką temp. podają czujniki. Są trzy.
  10. kkt odpowiedział(a) na 3d0 temat w 2.0TDI
    Tam też dostaje się olej. Przed założeniem egra i przepustnicy posmaruj delikatnie olejem o-ringi.
  11. kkt odpowiedział(a) na 3d0 temat w 2.0TDI
    Witam. Ja bym najpierw wyjał przepustnice i egr i je umył i zajżał do elektroniki.
  12. Witam. 138 000 km.
  13. Tak, jak bedzie 0,18-0,20l to trzeba wyczyścić filtr. Też mam 0,10 l popiołu. Ja robie najkrótsze odcinki 18 km i filtr wypala sie co 700-800 km.
  14. Witam. Jeździsz dużo po mieście? Jest błąd w komputerze?
  15. Witam. Szybko się filtr zapełnia sadzą. Po ponad 136 km jest ponad 14 g a wypala sadzę przy 22 g.
  16. Witam. Czujnik temperatury plynu chłodzącego? Trzeba podłączyć komputer i sprawdzić temperaturę płynu chłodzącego w komputerze.
  17. Witam. Nie raz skaczące ciśnienie paliwa może to powodować. Spróbuj wlać do paliwa środek do czyszczenia wtryskiwaczy. Ja tak zrobiłem i pomogło.
  18. kkt odpowiedział(a) na nedvied temat w 2.0TDI
    Witam. Lejące wtryski też mogą to zrobić. Podłącz auto do komputera i sprawdź korekty na wtryskach. Sprawdź też ile jest sadzi i popiołu w filtrze dpf.
  19. Witam. Sprawdzałeś czy skacze ciśnienie paliwa na komputerze?
  20. Witam. Jest dużo popiołu w filtrze dpf. Pomału musisz myśleć o czyszczeniu filtra. Który z tych dwóch sposobów które podałeś wyżej jest lepszy to nie wiem.
  21. kkt odpowiedział(a) na Maciej Świdziński temat w 2.0TDI
    Witam. Maxymalnie 5 litrów. Wlej 4,8 litra i bedzie dobrze.
  22. kkt odpowiedział(a) na Dawid7402 temat w 2.0TDI
    Poziom oleju jest w normie?
  23. kkt odpowiedział(a) na Dawid7402 temat w 2.0TDI
    Witam. Są błędy w komputerze? Na jaki kolor kopci?
  24. kkt odpowiedział(a) na Benio140 temat w Audi A4 B8
    Tak
  25. Witam. Zdejmij wąż od intercoolera i sprawdź czy w intercoolerze jest olej. Jeżeli jest olej to znaczy, że turbina puszcza olej. Olej może być tylko na ściankach. Chyba, że turbina puszcza olej w wydech.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.