Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkt

  1. Witam. Może byc tak jak napisałeś ale bez uszczelniacza wałka rozrządu bo on jest w głowicy. Wytrzyj i umyj to miejsce i obserwuj.
  2. Witam. Przeważnie się psuje ten za silnikiem zamontowany na wężu.
  3. kkt odpowiedział(a) na Kkubaros33 temat w 2.0TDI
    Sprawdziłeś czy w intercoolerze jest olej?
  4. kkt odpowiedział(a) na Kkubaros33 temat w 2.0TDI
    Witam. Turbo zaczeło brać olej i dlatego go było mało w misce olejowej. Jak jest mało oleju to i jest niskie ciśnienie. Pompa oleju nie ma nic do braku oleju. Sprawdź intercooler tam powinien być olej albo jest w rurze wydechowej. Zdejmij wąż od turba i poruszaj wirnikiem na boki, sprawdź jaki ma luz. W pompie olejowej można sprawdzić w stan inbusa.
  5. Witam. Morven jeźdźisz dużo po mieście i np krótkie odcinki? U mnie przed pokazaniem błędu dotyczacego czujnika różnicy ciśnień też czesto sie wypalał a zauwazylem to po pracujacym wentylatorze jak zgasilem silnik. W mojej Audi końcówki rury wydechowej są czyste. Mój też jest po aktualizacji.
  6. kkt odpowiedział(a) na mack724 temat w 2.0TDI
    Witam. Powinieneś najpierw wlać olej a poźniej zatankować do pełna. Są lepsze środki do czyszczenia układów wtryskowych niż powyższy olej. Podłaczyleś komputer żeby sprawdzić czy są błędy?
  7. kkt odpowiedział(a) na magick28 temat w 2.0TDI
    Witam. Założyłeś odpowiedni czujnik do tego silnika?
  8. Dzięki. Źle przeczytałem, wcześniej to zauwazyłem. Tam jest napisane 0,15 l a to jest 150 ml ☺.
  9. Witam. Kolega saviola10 ma 0,15 ml popiołu a Ty napisałeś, że to jest blisko wartości granicznej 0,175 ml. Czyli powyższe 0,15 ml trzeba czytać jak 0,150 ml?
  10. Pokrętło zostaw na prawym lusterku i rusz do przodu. Wróci do poprzedniej pozycji przy predkości 20 km/h.
  11. kkt odpowiedział(a) na piotr_1982 temat w 2.0TDI
    Witam. Wyczyść zawór egr i przepustnicę. Przez zawór egr przelatuje czyste powietrze i spaliny wiec sadza w nim bedzie. Na pierwszej stronie forum jest temat o zaworze egr. Sprawdziłeś na komputerze przed czyszczeniem i po czyszczeniu ile jest sadzy i popiołu?
  12. kkt odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    Witam. U mnie drgania występowały co jakiś czas na zimnym i cieplym silniku. Po podłączeniu komputera widać było, że trochę skacze ciśnienie paliwa. Zaczałem dolewać do paliwa archoil i to pomogło na drgania. Ciśnienie paliwa też tak nie skacze.
  13. Witam. Mozesz tylko komputer pokaże błąd.
  14. kkt odpowiedział(a) na Marcin_G temat w 2.0TDI
    Tak
  15. kkt odpowiedział(a) na Marcin_G temat w 2.0TDI
    W dolocie zawsze bedzie olej na ściankach węży przez odmę. Jak turbo bedzie puszczalo olej to bedzie on w intercoolerze. Jezeli egr jest zaślepiony to od strony spalin - z boku.
  16. kkt odpowiedział(a) na Marcin_G temat w 2.0TDI
    Witam. Poci sie z zaworu egr, obok jest przepustnica. Rozbiez je i umyj w srodku. Zajrzyj tez do elektroniki ponieważ tam też nie raz dostaje sie olej. Przy okazji czyszczenia mozesz wymienić oringi.
  17. kkt odpowiedział(a) na AndrzejewskiA4B8 temat w 2.0TDI
    Witam. Klapy są w pozycji otwartej?
  18. Bosch to oryginał.
  19. Witam. Jak mechanicy zdejmą miskę olejową to niech sprawdzą imbus w pompie oleju.
  20. Później zaznaczyłeś w zielonym menu poziom oleju?
  21. Witam. Uruchamiałeś poziom oleju na mmi? Bagnet oleju masz normalny czy serwisowy?
  22. kkt odpowiedział(a) na Szczure8 temat w 2.0TDI
    Witam. Trzeba wcisnąć sprzęgło zeby odpalić silnik. Jak sie świece nagrzeją to wciśnij kluczyk jeszcze raz.
  23. Witam. Moze chodzi Ci o pompke która jest pod podłogą kolo filtra paliwa? Ściagnij oslone z prawej strony pod podłogą, odepnij wtyczkę od pompki i podaj napiecie z akumulatora bo ona chyba chodzi na 12V.
  24. Cześć. Prubowałeś wymienić ten uszczelniacz?
  25. Witam. Poradziłeś sobie z drzwiami?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.