Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkt

  1. kkt odpowiedział(a) na Marcin_G temat w 2.0TDI
    Tak.
  2. kkt odpowiedział(a) na Marcin_G temat w 2.0TDI
    Witam. Powyższy bląd jest przez słaby akumulator. Sprawdź miernikiem ladowanie akumulatora przez alternator. Bolec plusowy jest na podszybiu a minusowy w komorze silnika po prawej stronie i to samo sprawdź na akumulatorze. Naladuj go prostownikiem. Wtryski daja dobre dawki paliwa.
  3. kkt odpowiedział(a) na AndrzejewskiA4B8 temat w 2.0TDI
    Witam. Jest pozycja sprawdzanie adaptacji przepustnicy.
  4. Witam. Też kiedyś rozebralem egra i doszedlem do tego samego wniosku. Z tego co pamietam to nie nie mozna sie dostać do uszczelnienia trzpienia. Przez powyższy uszczelniacz olej dostaje sięe do elektroniki.
  5. kkt odpowiedział(a) na AndrzejewskiA4B8 temat w 2.0TDI
    Witam. Zalożyleś zawór o odpowiednim numerze? Vcds ma funkcje odpowietrzania ukladu paliwowego. Włącza pompke wstepnego podawania paliwa. Tego zaworu sie nie adaptuje.
  6. Witam. Tak jak wyzej napisal Lu-Gi moga to być pierścienie. Ale też może to być winna uszczelniaczy zaworowych.
  7. Witam. Jest dobrze.
  8. kkt odpowiedział(a) na inter19 temat w 2.0TDI
    Witam. Można ale jest jeszcze w normie. Norma to od +2 do -2.
  9. Witam. Nie powoduje.
  10. Witam. Moze wylaczyles jak miałeś podlaczonego kompa? Biegi wyswietlaja sie w trakcie jazdy.
  11. Witam. Moja Audica miala zrobioną akcje serwisową w zeszłym roku przez Niemca w Niemczech. Dpf wypala się w przedziale 500 - 700 km. Końcówki rury wydechowej w srodku są czyste. Do pracy dojeżdżam 20 km.
  12. Witam. Moja Audica miała zrobioną akcję serwisową w zeszłym roku przez Niemca w Niemczech. Dpf wypala się w przedziale 500 - 700 km. Końcówki rury wydechowej w srodku są czyste. Do pracy dojeżdżam 20 km.
  13. kkt odpowiedział(a) na WojtekSt temat w 2.0TDI
    Witam. Wężyki od tego czujnika sa podlaczone do filtra dpf. Jeden na poczatku filtra a drugi na końcu.
  14. Witam. To dotyczy A4 poliftowej?
  15. kkt odpowiedział(a) na mack724 temat w 2.0TDI
    Witam. Tak.
  16. kkt odpowiedział(a) na diesel1473 temat w 2.0TDI
    Witam. Odkrecilem kontrolnie korek wlewu oleju na cieplym pracujacym silniku i powyższy korek podskakiwał.
  17. Witam. Ja zalozylem continetala. Poprzedni pasek to audi continental. Grubość obydwu pasków taka sama.
  18. kkt odpowiedział(a) na diesel1473 temat w 2.0TDI
    Do srodka separatora mozna sie dostać czy nie ma takiej możliwości?
  19. Witam. Co to za akcja fabryczna i o jakie urzadzenie grzewcze chodzi? Chodzi o webasto?
  20. kkt odpowiedział(a) na diesel1473 temat w 2.0TDI
    Witam. Poradziłeś sobie z odmą?
  21. kkt odpowiedział(a) na diesel1473 temat w 2.0TDI
    Witam. Dostaleś się do odmy?
  22. Jeżeli nie ma błędów i wszysko dobrze zrobiles to może problem l ezy w za duzej ilości sadzy.
  23. Tak jest napisane w instrukcji: Jeśli obliczona lub zmierzona masa sadzy wynosi powyżej 30 g, ale poniżej 40 g, można zainicjować regenerację w pozycji stojącej (bezczynność zostanie podniesiona itp.), Możliwa jest też wymuszona regeneracja podczas jazdy. Gdy wartości są powyżej 40g (ale poniżej maks. 45g) regeneracja podczas stania nie jest już dostępna, a regeneracja podczas jazdy jest jedynym sposobem.
  24. Witam. Masz fabryczny bagnet?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.