Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkt

  1. Witam. Pryska sie na noc przed odkreceniem świec.
  2. Witam. Podlacz do kompa i sprawdz cisnienie paliwa. Jest o tym na forum.
  3. Witam. Zakodowalem dzisiaj skladane lusterka z pozycji mmi. Czyli zakodowalem w module 42, 46 i 52. Kodowania zostaly przyjęte. Zrobilem reset mmi i i w mmi w centralnym zamku uruchomilem skladanie lusterek. Po zamknięciu drzwi z pilota lusterka sie nie składają. Nie sprawdzalem we wtyczkach lusterek czy mam odpowiednią ilość przewodów. Jak wszedlem w 46 modul komfortu i w adaptacje to w kanale nr 1 (kluczyk nr 1) rozwinely mi sie podpowiedzi. W podpowiedziach w przedostatnim punkcie jest instalacja/aktywacja skladanych lusterek. Czy to znaczy że jeszcze trzeba zakodować kluczyk?
  4. Ja odkrecam zawsze na zimnym. Pod wplywem temp. metal sie rozszerza. Glowica jest aluminiowa wiec trzeba uważać.
  5. Witam. Odp. 1 Smarem miedzianym sie nie smaruje. Jest specjalny smar do świec żarowych. Odp. 2 Książkowo powinno sie wymienić wszystkie dlatego zeby wszystkie cylindry byly tak samo grzane, ale mozesz wymienic jedną. Odp. 3 Odkrecaj na zimnym silniku i dzien wczesniej pryśnij wd 40 do gniazda swiecy. Odkrecaj z czuciem. Odp. 4 Kluczem dynamometrycznym bym nie dokręcał ponieważ nie wiem w jakim stanie jest gwint w gnieździe. Dokręć małą grzechotka z czuciem.
  6. kkt odpowiedział(a) na pawel16102 temat w 2.0TDI
    Witam. Zgadza się. Zdarzaja sie w autach fabryczne niedoróbki ale pomijajac to trzeba samochód normalnie użytkować, serwisować - dbać. A poza tym to przed kupnem sprawdź kolo dwumasowe. Pompa wysokiego cisnienia paliwa opiłkuje. Jest o tym na forum.
  7. kkt odpowiedział(a) na carlossa temat w 2.0TDI
    Witam. Podnieś to kolo na lewarku i nim zakręć. Jak bedzie np chuczalo to lozysko jest do wymiany.
  8. Wnecie wyczytałem, że ta zakładka jest własnie po to.
  9. kkt odpowiedział(a) na Fuksss temat w 2.0TDI
    Witam. Kupiłeś to w zwyklym sklepie motoryzacyjnym? Jak one sie nazywają i ile kosztowały?
  10. Witam. Czy jest możliwość odczytu błędów w samochodach innych marek niż vw przez zakładkę obd 2 w vcdsie?
  11. Witam. Jak jesteś z okolicy Kołobrzegu to podjedź do mnie.
  12. Witam. Przy pomocy cienkich i dlugich szczypiec. Kupisz je w każdym markecie budowlanym.
  13. Witam. Ja mam silnik caga przedliftowy i mam zamontowany drugi termostat wlasnie na instalacji od egra.
  14. kkt odpowiedział(a) na Fuksss temat w 2.0TDI
    Witam. Gdzie ją kupiles i ile kosztowała.
  15. Witam. Wymieniłeś na zamiennik czy oryginał?
  16. Tak dla VW/Audi robi Bosch. Ten czujnik ktory Ty masz może być dla innego kodu silnika.
  17. Witam. Jak w waszych autach po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów zachowuje sie odpowietrznik skrzyni biegów? Po podciagnieciu do góry wystepuje syknięcie czy jest cisza?
  18. Moj czujnik ma oryginalny numer 07Z 906 051 B a boscha 0 281 002 760 i zamienia się w katalogu boscha na numer 0 281 006 005. Mamy takie samo auto i silnik.
  19. Witam. Czujnik Bosha ma numer pasujący do Twojego silnika?
  20. kkt odpowiedział(a) na pinius2 temat w 2.0TDI
    Musisz mieć program vcds lub vag.
  21. kkt odpowiedział(a) na pinius2 temat w 2.0TDI
    Mozna odczytać z kluczyków. Jest o tym na forum. Chyba w dziale diagnostyka.
  22. kkt odpowiedział(a) na pinius2 temat w 2.0TDI
    Witam. W serwisie po vinie jeżeli był serwisowany.
  23. Witam. Nieszczelną membranę miałeś w odmie?
  24. Witam. Na forum Turana znalazlem informację adaptacji nowego czujnika różnicy ciśnien dpf bez vcdsa. Trzeba uruchomić cztery razy silnik na okolo 45 sekund i po czwartym razie kontrolka informująca o blędzie czujnika różnicy ciśnień zgaśnie i czujnik się zaadaptuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.