Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dlugiacm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dlugiacm

  1. przy okazji napisz jaki masz sposób na założenie gumowej osłony tłoczka na rant zacisku, w srodku tej gumki jest oring chyba metalowy, powoduje to mocne spasowanie gumki z rantem, ostatnio rąk mi zabrakło zeby to nałożyć, dobrze ze była druga osoba.
  2. Napisano Wtorek o 16:55 A tarcze i klocki FEBI? Warto? mialem kiedyś tarcze febi ?‍♂️, porażka ranty i ozebrowanie wentylowania zgniło momentalnie, porażka, dorzuć kilkanascie zlotych i wez coś normalnego
  3. lipton :/
  4. miales wylączoną aktualizację w opcjach ? jak nie, a zarazem laptop miał polączenie z internetem to lipa, masz zablokowany kabel zakladając oczywiście ze to chiński klon
  5. z doswiadczenia wiem ze FEBI zielony syntetyk lub minerał jest OK, reszta ... nie wiem ... czerwone itp. jak masz uklad w bdb stanie moze i są tez OK
  6. dlugiacm odpowiedział(a) na piotrekZch temat w Audi A4 B6/B7
    spróbuj dobrze wyczyścić, o ile masz czas a nie masz duzo pieniędzy ? i lubisz grzebać sie przy takich rzeczach ... a jeszcze jedna sprawa uszczellka wypadni zapewne do srodka karoserii przy demontażu zbiorniczka ... ale to nie koniec swiata
  7. dlugiacm odpowiedział(a) na piotrekZch temat w Audi A4 B6/B7
    sitko nie wymienialne, wyczyść zbiorniczek benzyną ekstrakcyjną, oczywiście najlepiej demontując PS olej najlepiej Febi zielony bez znaczenia czy mineral czy syntetyk, a total czerwony to jest do zawieszeń u francuzów
  8. dlugiacm odpowiedział(a) na piotrekZch temat w Audi A4 B6/B7
    AUDI A4 B7 WĄŻ WSPOMAGANIA - Niska cena na Allegro.pl TINY.PL AUDI A4 B7 WĄŻ WSPOMAGANIA na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! a jak nie to to zwykły sklep z czesciami lub podjedz na szrot i tam coś sobie dobierzesz
  9. dlugiacm odpowiedział(a) na piotrekZch temat w Audi A4 B6/B7
    Na pewno płukanie układu po regeneracji maglownicy, a przy okazji moze tez być pompa zajechana jeśli dlugo tak jeździłeś
  10. no to jestes "....kompletnym DEBILEM ..."
  11. klocki od 288 pasują do 320, "... Tyle ode mnie w temacie ..."
  12. klocki od 288 przód pasują do zacisków/tarcz 320 przód, sprawdzone, przetestowane, również patrz pierwszy wpis w temacie
  13. Witam jakie uszczelki do czy też jaki rodzaj pompy siedzi w 2.0 TDI BPW ?
  14. pompa wspomagania doje&^*%, pasek juz moze prosi o wymianę ... obstawiałbym pompę
  15. jesteś pewny ze mają taki przebieg ??
  16. dolączam sie do tematu, w zeszlym roku wymienilem pompę na używaną ori, zalany nowy olej, ostatnio kierownica zaczela chodzić ciężko na zimnym silniku, trzeba przejechac kilkaset metrów pokrecić w lewo-prawo dopiero przeciążenie odpuszcza, w międzyczasie slychac puknięcia, strzały przy kręceniu, olej ma ciemną barwę, pytanie do Was czy pompa wysiadła i się wyciera stąd olej ma taką barwę czy maglownica bardziej do regeneracji/wymiany czy też i pompa i maglownica do "zrobienia" ??
  17. Wiazka w oslonie gumowej byla walnięta, a dokladnie przewód zasilania, sterowanie z drzwi kierowcy przywrócone i jest ?
  18. Czyli jednak wiązka ? Ok zdemontuje boczek i i będę szukał
  19. nie no, zaszalałeś ?
  20. Witam w moim a4 b7 przestała działać regulacja obu lusterek, opuszczanie szyby kierowcy (pasażerów działa), lampka podswietlenia w drzwiach i blokada opuszczania/podnoszenia szyb, wszystko to w drzwiach kierowcy ?, VCDS nie pokazuje żadnych błędów, sprawdziłem przewody pod osłoną gumową czy nie przetarły się, oplot wygląda ?, w związku z tym pytanie czy zdejmować boczek drzwi czy problem jest juz znany forumowiczom i mozecie napisać gdzie lub co wymienić aby nie szukać po omacku ?
  21. golden87 Dokladnie, proste sprawy typu rozrząd, łożyska, zawieszenie itp tak, pozostałe szukać poza Elblągiem, VAG Bauer jak najbardziej, mam ich w obserwowanych na FB ale nie znam cen, pewnie cenią się, w końcu to Gdynia nie wieśkowo ? PS co u Olaka robiłeś lub inaczej ... co spaprał ?
  22. do frezowania, a takie piękne ?
  23. Zalozylem nowy czujnik na tyl z niższej polki (koszt 50 zł), przy cofaniu działa bez problemu natomiast po wlaczeniu swiatel DRL lub mijania i wrzuceniu wstecznego zaczyna piszczeć, sprawdzic vcdsem bloki czy od razu kupić czujnik z wyzszej polki lub ori ??
  24. ? klocki z 288 na 320
  25. klocki z 288 normalnie wchodzą na 320, chyba ze nie mają wypustu metalowego wtedy nie ma o co zaczepić klamry (spreżyny) i bedą sie nie równo scierały razem z tarczami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.