Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gagat3k

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gagat3k

  1. Zderzaki są inne. Dyfuzor z s4 pasuje p&p do zderzaka sline.
  2. DP 3" ze sportowym katem IC 600x300x76 dolot APR Carbonio tip ecs tuning Turbo muffler delete Revo Wydech
  3. Powrót do serii odwołany. Nie chcę mi się rozbierać połowy auta, więc na nudę trzeba jakoś zaradzić. Wleciał soft ecu + tcu. Momentu niestety za mało, bo możliwe, że turbo było regenerowane. Jest ku temu plan - k04-064. Ponad to wszystko jest na dobrej drodze, żeby seryjną pompe hpfp zastąpić mocniejszą z S3 8V. Plan na to już jest i pompa czeka na montaz. Wynik to 310/425. Wykres wrzucę dzisiaj lub w poniedziałek. Trwa też zabawa z carbonami. Po skończeniu wrzucę efekty.
  4. głupota to się tobie udziela. Jak pomalowanie wnętrza lampy, bez odbłyśników ma wpływ na światło? Nie ma żadnego, bo to tylko plastiki wypełniające lampe. Poza tym u niego światła będzie więcej, bo założył nowe odbłyśniki, a i klosze ma w dobrym stanie.
  5. tych a1 abt jest na pewno więcej, bo jak szukałem dla narzeczonej 2 miesiące temu takiej a1, to na otomoto były 2. czerwona i błękitna.
  6. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ściągał ktoś górne listwy chrom nad drzwiami? Chodzi o tą długą oraz narożną. Patrząc na etke, to tylko spinki, dwa rodzaje? Bo ktoś pisal, ze nitowane, ale nitowane wg etki są spinki do karoserii, a jak to wygląda naprawdę?
  7. taki kolor jest obecnie. znacznie ciemniejsze, ale z metalikiem i w słońcu wygląda super
  8. Dalej b8.5 ? ale S4 Ostatnio miałem ogromną przyjemność przejechać się porobioną s4 i się zakochałem w tym silniku. A6 C7 3.0tfsi tez ewentualnie, ale do s4 sporo części tuningowych mi podpasuje z mojej a4
  9. niedługo zacznie się zabawa pt.: " Powrót do SERII" jakby ktoś szukał sedana 11.2013 2.0tfsi z Q i tiptronikiem. Olej wymieniany co max 10k km, olej w skrzyni wymieniony, odma wymieniona, świece przeze mnie 2x wymieniane. Lana tylko pb98 oraz pb100 z modów zostanie duży intercooler oraz downpipe 3" ze sportowym katem od Baq Exhaust, zawias Koni SRT z Eibach Prokit+ ewentualnie za dopłatą zostawię turbo muffler delete REVO/ tip ECS tuning/ carbonowy dolot APR Carbonio 112k przebiegu, u mnie od kiedy miała 73k. Olej, świece i odma wymieniona przy 109800. Oleju nie bierze NIC. Heble będą nowe przed sprzedażą, zimermanny. z wyposażenia to co widać w temacie: 3G+, B&O, HBA, AHA, Side Assist, ADS, pamięć, fotochromy, grzane, 3strefy. póki co robię rozeznanie tematu, wiadomo, że USA, ale wiem co jest, jak dbałem i jakie ma wyposażenie w porównaniu innych na rynku.
  10. Ale bez wazeliny ?
  11. Prokit, ale jakby ktoś miał ori 1bv, to chętnie zamienię lub odkupię;) oczywiście od 2.0t quattro.
  12. Będą ciemniejsze. "S" chyba odpuszczam, był taki plan, ale po przemyśleniu chyba jednak nie.
  13. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale Ty masz do niego cierpliwość..
  14. Nie podobały. Strasznie szpeci to auto moim zdaniem. 19" 8.5j et32 z gumą 245/35 Za tydzień idą do lakierowania ? No i niedługo może wpaść kilka małych zmian w aucie
  15. Napisz do chłopaków z perfectauto24.
  16. To gdzie wykres albo chociaż wyniki po sofcie? ?
  17. fotele, beauforty, competition, wydech o Cie panie ? też choruję na a6, ale takiej drugiej się nie znajdzie ?
  18. No trzeba przyznać, że oryginalnie i ładnie. Jedno mnie zastanawia, z czego zaciski tylne? Chodzi o to, że są pełne bez tego wcięcia ?
  19. Nie dostanie, bo po to jest OC. Każdy mógł się zagapić. Życzę Wam dużo zdrowia! Ważne, że dziecko całe i zdrowe, a auto to tylko auto. Przed wizytą rzeczoznawcy zdjąłbym folię z lamp tylnych. Kombinują jak mogą byle nie płacić
  20. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wez daj chłopakowi spokój z fmic. Ich "gotowe" zestawy są do poprawek i zawsze oparte na silikonach. A dobry dolot ma silikony tylko do łączenia stali/alu tam gdzie nie włożysz jednego kawałka pospawanych rur. Co do pytania, to sam nie zamierzałem się bawić w spawanie dolotu, mam na miejscu chłopaka, który się tym zajmuje. Jeśli dobrze policzyłeś jakie kolanka i ile ich jest potrzebnych, to wszystko wymieniłeś. Uwazaj na odpowiedni rozmiar opasek. Na silikon np 60 nie założysz opaski np 58-62. Musi być większa. Sam juz się z tym wkopałem u fmic ?
  21. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tam jest tlumik dolotu. Robiąc dolot z kwasu/alu to się wywala i trochę głośniejszy dolot jest.
  22. pomarańcze wywalone. ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.