Treść opublikowana przez Patrox
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Jak to ? Na rok do przodu ? Czyli, że dopiero za rok będą dostępne oferowane produkty na Essen Motor Show ? Nie wszyscy producenci wystawiają się na tych targach i nic Malik nie napisał o producencie (kraj .itp) lamp, które są przedstawione na zdjęciu. Chodziło mi o to że akcesoria tuningowe oferowane na essen tuning show sa programowo na 2009 rok czy za chwilę i specjalnie chodziłem i pytałem kiedy, co, nikt nic nie wiedział. Ale z niecierpliwością czekam i bedę pierwszy co je przetestuje.
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Ja byłem teraz na targach w Essen i tam jeszcze takich lamp nie było. Ciekawe jakim cudem już tu są zdjęcia. Tam zawsze sa produkty oferowane na rok do przodu. Ale z niecierpliwościa czekam choć na wersje w błotniki.
-
[ALL B7] Zmiana migaczy z pomaranczowych na białe/przezroczyste. Co myślicie itp.
Jesli nie masz umiejętności manualnych to nie jest to takie proste. Kierunki sa klejone do lampy i cała lampe trzeba rozebrać w drobny mak aby sie dostać do lustra od tyłu. Poza tym musisz jeszcze znaleźć białe kierunki. Ja po prostu wyciągnąłem te pomarańczowe lustra i wsadziłem żarówki diadem osram.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Witam, dziś uruchomiliśmy nową naszą Hamownię samochodową (pomiary mocy) we Wrocławiu. W najbliższym czasie będziemy organizować Dynoday. Pierwsza tura odbędzie się już we wtorek od godz 9.00 Wszystkich chętnych zapraszam. Dla A4 klubu jest zniżka grupowa 80 zł za 3 pomiary z wykresem. Hamownia była dostrajana do 2 hamowni MAHA LPS3000 i wyniki które pokazuję praktycznie pokrywają się z maha +, - 2PS. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o zrobienie listy wstępnej czy na wtorek ktoś reflektuje lub na inny termin.
-
Wałbrzych
Witam, dziś uruchomiliśmy nową naszą Hamownię samochodową (pomiary mocy) we Wrocławiu. W najbliższym czasie będziemy organizować Dynoday. Pierwsza tura odbędzie się już we wtorek od godz 9.00 Wszystkich chętnych zapraszam. Dla A4 klubu jest zniżka grupowa 80 zł za 3 pomiary z wykresem. Hamownia była dostrajana do 2 hamowni MAHA LPS3000 i wyniki które pokazuję praktycznie pokrywają się z maha +, - 2PS. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o zrobienie listy wstępnej czy na wtorek ktoś reflektuje lub na inny termin.
-
Spoty wrocławskie
i tak lepiej niz vtech Wykresy MAHA i naszej mamy do wglądu. Także można sobie porównać. Na nasze potrzeby auta do 350 PS spokojnie zmierzy.
-
Spoty wrocławskie
Hamownia inercyjna BOSCH. Ale tak jak napisałem w pełni dostrojona nawet do bardzo mocnych aut. Były testy na leonie 230ps 460nm, nissanie 350Z 291 PS 333Nm Audi moim i paru innych autach i we wszystkich przypadkach wyniki praktycznie identyczne.
-
Spoty wrocławskie
Witam, dziś uruchomiliśmy nową naszą Hamownię. W najbliższym czasie będziemy organizować Dynoday. Pierwsza tura odbędzie się już we wtorek od godz 9.00 Wszystkich chętnych zapraszam. Dla A4 klubu jest zniżka grupowa 80 zł za 3 pomiary z wykresem. Hamownia była dostrajana do 2 hamowni MAHA LPS3000 i wyniki które pokazuję praktycznie pokrywają się z maha +, - 2PS. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o zrobienie listy wstępnej czy na wtorek ktoś reflektuje lub na inny termin.
-
[ALL B6] AWX 1,9 TDI 200KM i moze troche wiecej
Nikt nie twierdził że się nie da tylko że jest to nie możliwe na oryginalnym kolektorze. Na wyspawanym od nowa wejdzie to ludzie wkładaja do 1,8T gt28 i większe. Tylko tak jak napisał Witem czas poświęcony na wyspawanie tego kolektora jest nie współmierny do ceny jaka się weźmie za niego.
-
[ALL B7] Sprężyny obniżające ABT
Zawiesznie dla firmy ABT robi Eibach. Ale nie jest to pro kit ten na ulice tylko ciut twardszy.
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
Oto obiecane zdjęcia. Jak widac na zamieszczonych fotografiach ani jednej rury nie widać bo sa schowane. a jak się załozy osłonę silnika to już w ogóle.
-
[B7 BLB] Wibracje silnika przy 1800-2000 tyś. obrotów
Jak wyciagną Ci pompowtryski niech sprawdza ci uszczelniacze na korpusie. Jak będą wywalone to mogą dziać się dziwne rzeczy. Ja tez obstawiam za walniętą conajmniej jedna pompką. Włącz klimę i zaobserwuj czy jest tak samo.
-
[ALL B6] AWX 1,9 TDI 200KM i moze troche wiecej
Sorry za Ot ale jestem przekonany że turbo wysterowane na płaskie 400nm będzie bardziej wydajne i osiągnie lepsze czasy niz te Twoje chwilowe 430nm. Bo nie wysterujesz tej turbiny tak żeby trzymała doładowanie stabilnie do końca. Zresztą nawet z trakcja będa problemy nie mówiąc o kole dwumasowym. A turbo Gt 22 na dzień dzisiejszy nie można zamontować bo do podłużnicy jest 2 cm( i nie ma gdzie zmieścić). Mówię o pełnowartościowym gt 22.56 a nie hybrydy Gt 17 robione na gt 22
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
Jutro wkleję wam zdjęcia i się przekonacie że ani kawałka rury nie widać. To nie jest silnik poprzeczny w którym widać rury. A co do kilometrów to mamy klientów z Czech czy Słowacji co mają tyle samo lub więcej kilometrów.
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
Jakbyście zr Też jestem ciekaw. Chętnie zrobię jakiegoś moda "pod maską" oprócz Virusa (pipka). Jakbyście zrobili listę min. 3 osób chętnych to cena z coolerem i montażem jest 1600zł. A co do zdjęć to pod maską nic nie widać a uwierzcie mi że zdjęcia Wam nic nie dadzą. Bo każdy cooler indywidualnie się dorabia pod samochód ( Założyliśmy już tego dziesiątki jak nie setki i wiem co pisze).
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
Spoko, miałem dużo więcej mocy i w lżejszym aucie. W przednio napędowym i dawałem radę. Moim zdaniem tu jest jeszcze bardzo duża rezerwa do tego żeby nie było trakcji. Dzięki za pochlebne opinie. W przyszłym tygodniu czas na kolejne mody i wtedy się pochwalę.
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
Chyba sam siebie oszukujesz twierdzą że to co kupiłes nie było wyprodukowane w chinach:) Zobaczysz że ta farba zabierze dobre kilka stopni. Ale powodzenia życze.
-
[ALL] Audi A4 2007r. SAFE
NNajlepszy kabel Ci nie pomorze bo w autach od 2005 roku pin i przebieg jest zapisywany w kilku miejscach. I żaden kabel tego nie robi tylko trzeba wyciągnąć i lutować
-
[ALL B7] DPF Diesel Particel Filter Filtr Cząstek Stałych problemy z zapychaniem
Główna przyczyna przy braku możliwości zrobienia softa to aut z DPF jest zbyt duza temp EGT co powoduje obcinanie dawki paliwa. W twoim przypadku nic tylko robić softa i problem zniknie.
-
[B7 S4] Wycena seryjnego układu wydechowego
Realna cena to 600zł. Towar praktycznie nie sprzedawalny bo sam w sobie się nie zużywa. Na allegro jest za 999 i nikt od kilku miesięcy go nie kupuje.
-
[ALL B7] Zmieniać tarcze na seryjne czy typu EBC ?
Polecam Zimmermann sport. Sa to najbardziej odpowiednie tarcze, hamulec staje sie bardziej skuteczny. Nie wiem jakim cudem wy tak zachwalacie ATE power disc. Dla mnie i dla wielu osób Ate to tylko jesli jest kupiony w Niemczech. Te na Polske maja wady i bardzo dużo wraca na gwarancje, wyginają się i pękają. Bardzo ważne jest zastosowanie odpowiedniego klocka do tarczy. I tak np do tarczy zimmermann ( sama w sobie jest twarda) do uzytku codziennego poleca się albo Mintex ( Angielski producent) albo Saxid ( ten sam tylko sprzedawany w Poza Anglia). Klocek jest sam w sobie mieki przez co hamulce sa skuteczne. Pisanie że kupno tarcz Zimmenram i klocków ferodo Ds jest dla mnie bzdura bo jeden i drugi produkt jest twardy. I skuteczny na krótka metę bo hamulec może i będzie ale do czasu nie pogięcia tarcz od wysokiej temp. Przetestowałem w Swoim zyciu wszystkie wyżej przez Was wymienione tarcze łacznie z Taroc i uwazam do uzytku codziennego najlepszym rozwiązaniem jest zimmermann+ saxid. A jeśli do sportu to albo EBc albo Tarox
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
NO i ja chciałbym zostać BAT członkiem Oto lista modyfikacji silnika 2,0 16v BRE Ic wiekszy robiony na zamówienie plus orurowanie z kwasówki 60mm. Większa turbina od silnika BRD + soft Downpipie owinięty bandażem termoizolacyjnym TERMOTEC Wskaźnik doładowania Auto Meter do 2,0 bar. Reszta tu: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_moj_nowy_nabytek_20_tdi_bre_sline_by_dynosoft-t47443.0.html Twój numer to: BAT Klub member # 15 Gratuluję! / Poziek
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
Witam , naszła zima a wraz z nią nowe modyfikacje. Podsufitka w samochodzie została obszyta czarna alcantara i zdobiona czerwoną nicią. Zdjęcia nie oddają prawdziwego efektu ale Ci co widzieli potwierdzą że wygląda zacnie. W międzyczasie autko usiadło jeszcze o ok. 1,5 do 2,0 cm od seryjnego S-line. Zostały zakupione sprężynki Eibach pro kit. Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie bo autko super trzyma się drogi i nie ucierpiało na komforcie. Wraz z zawieszeniem kupiłem nowe koła 7,5x17 wzór RS4 z nowymi oponami 205/50 17(taki setup zimowy). Oprócz kółek przyszedł czas na muzykę i DVD w samochodzie. Zostały zakupione głośniki DLS UR6S na przód zasilane wzmacniaczem Audio art i subwoofer JL Audio ze starej dobrej serii (12W3D2). Efekt- gra czysto a jak trzeba to urywa łeb. Zapomniałem dopisać że samochód dostał świezy zastrzyk energi. Obecnie jest wsadzona turbinka z silnika BRD. oto efekt wstępny:
-
[B7 BRE] 2,0 tdi A4 Avant BRE by Dynosoft 242,5KM/461Nm
Oto zdjęcia.
-
[B7 BRE] 2,0 tdi A4 Avant BRE by Dynosoft 242,5KM/461Nm
Sprzęgło wytrzyma dużo dużo więcej i dół silnika tak samo. Szacujemy że zapas w mocy jest jeszcze na ok. 10km i może z 15nm. W 1,9 na wyżej opisanych gratach zrobiliśmy 205km/405nm.Co do IC to jest robiony na wymiar pod samochód i ma wydajnośc spokojnie do 220ps.