Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mr.Joker

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mr.Joker

  1. rozwiniesz bardziej temat o co chodzi ? bo bede chcial wrzucic tez oplot
  2. Ok dzięki wielkie ? coś tam pamiętam jak to szkło ale jakis czas temu już to rozkrecalem więc różnie to jest. A powiedz mi jeszcze zacisk tzn jego 2 części na te 4 śruby skrecales na oko czy z jakimś konkretnym momentem?
  3. Witam. Miedziane przewody sam zakuwales czy kupowales gdzieś? Jak robiłeś sam to jaka długosc i mniej więcej kształt? Ja swoje pociąłem i już niestety nie pamiętam jak to szlo ?
  4. Kunalis ??
  5. spodobaly mi sie fele z a5 z et29 tylko mam obawy czy przy komplecie osob( jezdze tak do pracy raz na miesiac- poltorej) nic nie bedzie tarlo. drogi raczej takie srednio dobre duzo w okolicy nowych nawierzchni klada a po polach nie jezdze i jak mowilem gleby tez nie bedzie duzej max 4cm nizej od serii 1ba. Ew jak juz nie bedzie wyjscia to et 35 wpakuje i tez bedzie. Tylko masa ludzi tak jezdzi i nie wierze ze nikt czasem kompletu osob nie wiezie
  6. Witam. Panowie pytanie. Szukam felg do mojej b6 na przyszły sezon. 18 cali napewno 8.5j opona 225 /40 i nie wiem jakie et wybrać żeby to było w pełni funkcjonalne i zarazem wygladalo. Zawias 1be i pro kit ale raczej będzie gwint bez mega gleby też do codziennej jazdy. Z tego co piszecie to et 30 będzie ok ale czy przy komplecie ludzi nie obciera nic z tyłu?
  7. Załóż te od 1be. Ten 1 cm mniej na eibachu ich nie zabije. Ja takie mam i jest wszystko w porzadku.
  8. O długości 103.5mm nie grubości. To są wlasnie od 1be od 1ba mają coś ponad 120mm. Szukaj na intercarsie albo w jakimś innym internetowym z częściami samochodowymi powinny być normalnie.
  9. -20mm ich nie powinno zabić jak są dobre(70/80%)/nowe.wahacze są regulowane ale nie pod tak małe obnizenie. Ori zawias s line powinien mieć katy nie większe jak bodajze - 1.2 stopnia. Ja mam teraz niżej 5cm od serii 1ba czyli jakie s 20-30 mm niżej niż s line i katy po - 1.5 stopnia z przodu i póki co nic się nie dzieje z oponami ale obserwuje cały czas.
  10. Zalozone juz mam tak powiedzmy na pol gwizdka bo tylko grzanie dziala. Z tych rzeczy to jestem prawie ze zielony wiec chyba zamontuje wiazke gotowa od goscia z grupy a i tak jeszcze musze poprawic robote po poprzednim wlascicielu a raczej po jego elektryku bo kostki od poduszek popodpinal a krotoko i upchal pod podloge wogole cos tam ciete bylo przerabiane nie na moja glowe to bo sie nie znam zbytnio. Co do czerwonej kostki to u mnie w fotelu wychodza z niej 3 kable nie 2 ale musze jeszcze sprawdzic. w kazdym razie dzieki
  11. Witam. Jutro nabędę fotele tzw sporty do mojego b6 z grzaniem tylka i ledzwiami w elektryce i mam pytanie gdyz mam obecnie fotele zwykle lecz tez z grzaniem i pytanie brzmi czy ta wiazka grzanych foteli obsluguje tez ledzwia czy musze cos jeszcze rzezbic ?
  12. Witam. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8EZ1A011862
  13. W powiadomieniu miałem coś o nakretce a widzę że edytowałeś więc odpowiadam nakretka była stara kołnierz ponad 20mm średnicy i właśnie dociskal tylko na tej gorce ? i mam to szczęście że jednak nie pękla ta zwrotnica ?
  14. No właśnie zawsze u niego robiłem i wszystko było ok. Sprawdzałem bo stukalo w różnych sytuacjach oprócz dziur głównie po hamiwaniu do zera i ponownym ruszeniu. Kuzyn na SKP wykluczył uszkodzony wahacz ale było na nim właśnie czuć takie naprezenie które z tym stukiem znikalo. Ale na szczęście zrobione zerowym kosztem i póki co cisza zobaczymy jak długo bo sworzen wyszedł z tulejka która później osadzilem na kleju do łożysk.
  15. Pany jak by kiedys komus cos stukalo z przodu przy hamowaniu i ruszaniu najbardziej i po dokreceniu sprawdzeniu wszyskich tulei sworzni itp itd to ku przestrodze oto co ja spotkalem u siebie niecaly rok po wymianie przez mechanika wachaczy dolnych tylnych(banan). Otoz tak skubany sklepal swrotnice z boku( na zdjeciu nie widac jakos super bo zrobilem juz po akcji pilowania jej pilnikiem) ze napchalo material na otwor i zrobila sie taka 3mm gorka na 1/3 obwodu co w rezultacie dalo efekt taki ze nakretka z podkladka ktora miala dociagac sworzen trzymala tylko na ok 10mm "kwadracika" naklepanego materialu ?‍♀️
  16. No to zgadza się, klasa wagowa przedniej osi 9 "OJJ". Tyl tak siedzi bo masz butle z gazem.
  17. Hmm dziwne bo nijak to nie pasuje jedynie przyjac że to niebieski pomarańczowy różowy wtedy to klasa wagowa 9 dla 1ba. A jeszcze powiedz jaki masz silnik? Masz jakąś wlepe w bagazniku? Wtedy będzie coś więcej wiadomo. Chociarz silnik podaj.
  18. Generalnie to planuje wymieniać po jednym zacisku i blokować sobie pedal hamulca żeby płyn nie wyciekal i powietrze dostalo się do jak najmniejszej części układu tylko ze o ile z przodem sobie poradzę to z tylem muszę gdzieś i tak jechać na podnosnik bo już kiedyś próbowałem ruszyć śruby jarzm i ni hu hu. Czyli najlepiej odpowietrzyć kilka razy co i tak będę musiał zrobić żeby się gdzieś przemiescic. Taka wymiana na raty ale co dam rady to się staram sam robić ?
  19. Co masz kolegi na myśli mówiąc o cierpliwosci w odpowietrzaniu? Swap czeka u mnie na odswiezenie i rwgeneracje także też przez to będę musiał przejść więc wolę wiedzieć za wczasu co mnie może czekać ?
  20. Ogólnie to jeżeli przechodzisz na 1be to schodzisz 1-2 klasy wagowe mniej niż to co masz w 1ba. Ja np jak kiedyś u siebie zakładałem to żeby bardziej mi przód zszedł to dałem sprężyny o 3 kategorie wagowe mniej a zeszlo tylko 2cm a nie wiedziałem jeszcze wtedy o tych talerzykach ? lepiej dać max 2 kategorie mniej i talerzyki niż przesadzić np 5 klas zejść bo wydaje mi się że potem sprężyna już za miekka dla danego auta może być. A tak wogole to ile masz cm od ziemi do rantu ze tyl na 19 spoko siedzi?
  21. Generalnie żeby auto stało równo w sensie wizualnie to przód musi być NIŻEJ od tylu o 1cm. same talerzyki na przód dadzą Ci minus 1-1.5cm więc trochę mało tak czy siak. Sprężyny jeśli chcesz zmieniać to już lepiej komplet na 1be a z tyłu możesz dodatkowo dać podkładki na złe drogi co suma sumarum nie obniży a tylko usztywni ci tyl a przód powinien ładnie zejść ok 4cm(sprężyny plus talerzyki) bo nie wiem jak miała by się kombinacja ze sprężynami s line tylko z przodu.
  22. Sprawdzę potem w domu średnicę ori amorka bo już mierzylem kiedyś tylko nie pamiętam dokładnie. Jak będzie to samo co u ciebie(będziesz musiał zmierzyć też) to wejdzie.
  23. Hamulca nigdy nie jest za dużo... ale trzeba sobie zadać pytanie do czego to ma służyć żeby zrobić to z głową i zdrowym rozsądkiem bez zbędnych fanaberii. To jest moje zdanie nie każdy się musi z tym zgodzić ?
  24. Taki sam jest w tych 3 samochodach a4b7 2.0tfsi i 3.0tdi i a6c6 3.0tdi. Tylne w tej konfiguracji pasuja tylko z modelu b7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.