Treść opublikowana przez gordo
-
przycisk podlokietnika
Witam. Czy sprzedaż tego uchwytu jeszcze aktualna?
-
Aktualizacja softu skrzyni 6HP19
Nie pytałem ile w ASO ale z tego co doczytałem to nie robią takich rzeczy. Pewnie też zależy od konkretnego serwisu. W jednym mówią, że oleju w naszych tiptronic się nie wymienia, a w drugim wymieniają ale chcą za to 5000zł. Znalazłem jeszcze 2 firmy z czego w jednej to koszt 200zł, natomiast w drugiej 300zł. Ja olej wymieniłem w tamtym roku statycznie, a w tym roku kolejne 2x również statycznie w odstępie ok 200km po ostatnich dwóch wymianach. Też ZF 8. Wyczytałem także na jakimś forum, że niewiele się zmieniło po aktualizacji softu ale zależy pewnie jaką ktoś miał wersję poprzednio, ja mam dosyć starą.
-
Aktualizacja softu skrzyni 6HP19
Nie robiłem bo trzeba wybulić 500zł, a dalej nie wiem czy warto.
-
Błąd ESP 00493
Panowie ktoś podpowie. Aktualnie mam założony czujnik 4F0907637. Nie wiem czy ktoś go już wcześniej wymieniał czy jest taki od nowości ale ASO twierdzi, że ma być 6Q0907637A. Jak to jest z tym, czy wystarczy założyć jakikolwiek pasujący do A4 B7?
-
Ramka rejestracji do A4 B7
Czy ktoś posiada numer tej blendy? Jest to pod zderzak i grill bez sline?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Siedzi idealnie, szkoda kasy na gwint ? Jak planujesz zrobić relingi w piano?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Zdecydowanie na plus. Podzielisz się co to za końcówki tlumika, a może całe tlumiki wstawiłeś?
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Co będzie jeszcze potrzebne oprócz rzeczy wymienionych w pierwszy poście? Chodzi mi o jakieś dodatkowe kable, złączki itp. Chciałbym już mieć kompletny zestaw do założenia.
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Dzięki za podzielenie się taką wiedzą. Już wszystko dostałem z alli, czekam tylko na przekaźnik z allegro. Dużo roboty czasowo dla kogoś ogarniętego w temacie bo sam na pewno się nie podejmę?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Dzięki. U mnie gumy zostały, a siadło idealnie. Nie spodziewałem się aż takiego fajnego efektu.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Witaj. Talerzyki z B5 masz na zawieszeniu 1bv? Jeżeli tak to czy weszły na fabryczne podkładki z gumy z B7 czy miałeś te z B5?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Tak, zdaję sobie sprawę. Ważne żeby działały tylko te które mam w aktualnej oraz łopatki do zmiany biegów. Dzięki.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Widzę, że masz inną kierownicę. Podpowiesz czy wejdzie kiera z A4 B9? Wiem, że na pewno potrzebne są jakieś moduły aby wszystko działało ale chodzi mi o sam fakt zamontowania jej. Czy podejdzie do trzpienia bez żadnej rzeźby. Ewentualnie może wiesz kogo mógłbym zapytać.
-
Pobór oleju w waszych 3.2
Rosomak91, tu jest forum audi. Co do twojej matematyki to skończyłem szkołę ale dzięki za twoje wyliczenia tylko, że ty chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi lub nie doczytałeś do końca.
-
Pobór oleju w waszych 3.2
Zależy co kto rozumie pod pojęciem normalna jazda. Czasami lubię depnąć ale nie wchodzę na czerwone pole bo po prostu nie ma takiej potrzeby. Większość w mieście i pobór oleju jest chyba na nornalnym poziomie jak na te warunki. Auto nie kopci na niebiesko póki co. Ogólnie silniki fsi olej biorą. Bardziej interesuje mnie to ile komuś pobiera i na jakim oleju jeździ aby zminimalizować pobór.
-
Łożysko SKV czy GSP?
W jaki sposób piasta mogła "wyć"? Rozumiem, że była z łożyskiem?
-
Aktualizacja softu skrzyni 6HP19
Witam. Czy warto zrobić aktualizację oprogramowania skrzyni tiptronic? Jest jakieś ryzyko, że po aktualizacji skrzynia się popsuje bo nie chciałbym przedobrzyć? Skrzynia aktualnie po statycznej wymianie oleju, działa bez problemów. Posiadam soft RdW 0030.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Widzę, że byłeś u chłopaków z VAG Projekt Też bym podjechał zostawić im trochę kasy ale mam dosyć daleko Robota profi
-
Jakie dystanse do felg 7,5x17 ET 45 A4 B7 ?
Dzięki wielkie. Nawet miałem już ich w ulubionych jeszcze myślałem żeby na tył dać 20mm ale nie wiem czy nie za dużo i czy nie będzie ocierać.
-
Jakie dystanse do felg 7,5x17 ET 45 A4 B7 ?
Witam Posiadam felgi 7,5x17 z ET 45 oraz zawieszenie 1BV. Do tego zaciski przód 320 oraz tył 288. Opony to fabryczny rozmiar 235/45. Czy dystanse 15mm na przód oraz 17mm na tył będą odpowiednie i na co zwrócić uwagę przy kupnie? Ewentualne może macie aukcję ze sprawdzonymi dystansami.
-
Tiptronic ślizga na 2 i 3 biegu
Dzięki. Skrzynię mam 6HP19.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Rozumiem czyli nie trzeba nic dodatkowo wiercić. Śruby miałeś w zestawie czy dobierałeś?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Witaj. W jaki sposób masz zamontowane dolne nakładki progowe? Pasują jakoś p&p z dolnymi osłonami podwozia?
-
Tiptronic ślizga na 2 i 3 biegu
U mnie tak to wygląda. 20210123_182436.mp4
-
Tiptronic ślizga na 2 i 3 biegu
Na filmiku Audi A4 B7. Nie widać, żadnego lockupa na 3 biegu. Wszystko idzie płynnie.