Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muniek32

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muniek32

  1. Próbowałeś polerować? Ewentualnie papierek drobniutki i wtedy poler
  2. Rozumiem, że układ odpowietrzony. Pompa powinna dawać ciśnienie takie samo na każde koło więc tutaj bym nie celował. Jeśli jeden zaatakowałeś zestawem naprawczym spróbuj zajrzeć do drugiego i zobacz co tam się dzieje jak zasugerował kolega wyżej. Tarcza rozumiem, że jest prosta a klocki nie były "walone" na starą tarcz?
  3. Ja bym sprawdził wtryskiwacze gazu, ewentualnie podmienił bo często siada jeden i jest problem. Filtry gazu masz wymienione, ale wymieniałeś też świece- pytanie oczywiste ale przerwy na świecach masz dobre? Reduktor do przeglądu jeśli wyżej wymienione nie przyniosą poprawy.
  4. Zależy ile chcesz jeździć autem kyb będzie dobre ale szybciej moga się wytłuc, jesli chcesz zostać z autem na dłużej idź w sachsa. Po prostu im tańsze tym większe ryzyko, że szybciej zaczną bujać.
  5. muniek32 odpowiedział(a) na S4lwia temat w 1.8
    Zanim kupisz, podmień od kogoś sprawny przepływomierz i zobaczysz czy diagnoza dobra. Dopiero później zastanów sie czy kupic odradzany przepływomierz wrc czy kupić cos lepszego i mieć spokój..
  6. Czekać, jeździć, obserwować
  7. Dokładnie, dwumas też może dawać takie oznaki. Choć sprawdzenie wtrysków jest mniej inwazyjne i łatwiejsze do weryfikacji. Jak coś ustalisz to daj znać, coś pomożemy.
  8. muniek32 odpowiedział(a) na S4lwia temat w 1.8
    Był temat gdzie ktoś kupił pompę wspomagania wrc "parts" i był z nią problem bo shit, a Ty chcesz kupić część elektroniczne od nich? Skoro pompa nawet nie wytrzymała za długo to podejrzewam, że przepływomierz od razu po podłączeniu będzie do zwrotu Jeśli chcesz jeździc autkiem bez problemów, niestety trzeba będzie kupić coś droższego.
  9. muniek32 odpowiedział(a) na MarcinCzech temat w 3.0
    Nie zerwałeś łączenia wydechu gdzieś?
  10. Bez problemu podejdzie pomijając klimatyzacje. Musi być tylko dobrze wymierzony i napięty
  11. Ja bym posprawdzał wtryski. Miałem przypadek forda kugi I gdzie przy przyspieszaniu trzęsło autem jakby wał telepał autem. Po weryfikacji wtrysków-wymianie i zaprogramowaniu przestało. EDIT: spróbuj podmienić i zaprogramować wtryski i zobacz jak wtedy
  12. muniek32 odpowiedział(a) na wkonior temat w Audi A4 B6/B7
    Klasycznie jak napisał kolega wyżej, do sprawdzenia/zaprogramowania piloty i sprawdzenie kabli w łączeniach drzwi-karoseria, tam często coś pęknie lub rozłączy się. Często nawet kostki rdzewieją i wypięcie-oczyszczenie-wpięcie pomaga. Sprawdź też zamek sterujący bo może on sie wysypał, moze weź od kogoś na podmiankę
  13. muniek32 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    Jak dla mnie będzie to dobry zestaw, żeby auto lepiej wyglądało jak i lepiej się prowadziło A o odbojach jak najbardziej informacją się przyda dla przyszłych, co będą wymieniać i się głowić. Zawsze dobrze zostawić ślad dla potomnych żeby nie musieli rozkminiać, oszczędność czasu jak i czasem pieniędzy Podeślij zdjęcie po montażu jak siadło
  14. muniek32 odpowiedział(a) na knapior temat w Audi A4 B6/B7
    Uzupełnij informacje o aucie w profilu lub opisz lepiej sytuacje
  15. muniek32 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    Na eibachu auto siadło bardzo ładnie i co ważne- równo bo na innych tańszych chińczykach jednak auto stoi różnie.. Jeśli chodzi o prowadzenie- było bardzo przyjemne prowadzenie, sztywno ale nie beton a przy tym dało się zaparkować przy niższym krawężniku bo przy średnim już zderzak tarł sobie o chodnik. Auto nie przechylało się na boki i wszystko na mega plus. Nie był montowany gwint bo nie chcieliśmy zrobić z auta betonu. Podsumowując, eibach jak dla mnie bardzo dobra firma, bardzo dobre prowadzenie i bardzo fajne uczucie podczas jazdy. Będziesz zadowolony z efektu
  16. muniek32 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    Miałem do czynienia z pro kitem , ale montowałem w innym aucie na zmienionych amortyzatorach i powiem Ci, że auto normalnie siadło na seryjnych odbojach. Ale jesli masz od S i będzie różnica to pakuj od S, mogą mieć inną twardość lub będa niższe
  17. Ewentualnie najprościej będzie zdjąć całego kata, rozciąć go od góry, zrobić z niego wydmuszkę i zaspawać. Nawet jak na przeglądzie będą patrzeć po autem to nie będzie widać spawu. Tylko, że będzie pusty i jak puknie młotkiem to będzie bębnić :d
  18. muniek32 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    Wydaje mi się właśnie, że jednak przy małym obniżeniu można latać na seryjnych. O ile obniżasz? Zakładasz gwint czy tylko obniżasz sprężynami i sportowy amor do tego?
  19. muniek32 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    W poprzednich autach montowałem JAMEXY oraz EIBACH i w żadnym zestawie nie było odboji. Teoretycznie jesli obniżamy o 30mm to wymiana amortyzatorów nie jest konieczna, więc możliwe, że przy takim obniżeniu wymiana odboji tez nie jest konieczna
  20. Zacisk do ponownej regeneracji. Faktycznie tłoczek może się nie cofać i jedna strona się wyciera
  21. muniek32 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    Nie mam pojęcia jaka może być wysokość. Przy zakładaniu przymierz, bo w sumie od odboju zależy jak szybko będzie "tłukło" przy uderzeniu w dziurę. Ew. "na Janusza" tnij stare :p
  22. muniek32 odpowiedział(a) na ChinQuan temat w Audi A4 B8
    Kupujesz w zestawie? Nie ma załączonych odboji i osłon?
  23. Osłona kata często się obpala i "brzęczy". Zajrzyj pod auto i zobacz czy nie jest skorodowane i popalone. Często po demontażu blachy staje się cisza
  24. 1. temat nie w tym dziale 2. co za problem odpowietrzyć później 3. zrób jak @dzac4 napisał, ale dla pewności odpowietrz cały układ
  25. 30/35mm jest akceptowalne na seryjnym amortyzatorze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.