Treść opublikowana przez Marfiol
-
Wąż klimatyzacji
Ktoś pomoże Panowie ?
-
Wąż klimatyzacji
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Tylko to sie tak trzyma,ze wkrety bym musiał dawać co 3cm Druga te gumowe bym powiedział są zbyt elastyczne,bo tylko troche brudu podejdzie miedzy ori dokładke a tą gume i juz odłazi
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Wrzuć fotki jak po montazu sie prezentuje Bo miałem juz dwa razy te gumowe uniwersalne z allegro,ale odłazi to
-
Audi S4 B6 czarna esa
To pewnie sie trafimy kiedyś,ja mozna powiedziec Lubliniec
-
Audi S4 B6 czarna esa
Konkret sztuka Z Gliwic jesteś ?
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Musze to na dniach sprawdzić jakie mam te ET,bo sa dosc mocno do srodka bardziej niz u Ciebie Heble dość ważna sprawa jak sie lubi czasem przycisnąć Chociaz wam powiem szczerze i tak jestem pozytywnie zaskoczony,w A3 miałem ori 280mm a tu 288mm a auto ciezsze wiec wsumie zadna roznica.. Ale w A3 duzo razy mi hebla brakło,albo sie z nich zakopciło xD A tutaj jeszcze krytycznych sytuacji nie miałem
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Ja sie wlasnie zastanawiałem czy te moje biedrony to nie są jakieś z a3 bo nie wiem czy to na fotkach widać,ale sa dosc mocno do srodka nadkola wsadzone. Moze na tych dystansach co mam do letnichj bedzie lepiej Daliście mi klina do głowy Pany,szukam zacisków
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Serio pod te moje 16 podejdzie ? Gdzieś wlasnie czytałem,ze pod ten wzór co mam to lipa jest
-
Czujnik G65
Siemka Potrzebuje numeru czujnika g65 z klimy do mojego auta. WAUZZZ8E44A153446
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Heble juz rozebrałem,kanty klocków sfazowałem poczyscilem wszystko i posmarowałem i dalej niekiedy pisknie.. Duzo mniej niz przedtem i rzadziej ale jednak,jedyne co to tych drutów trzymajacych klocek nie wymieniłem boo przyszły mi inne niż mam. Tarcze sa brembo,klocki TRW Robiłem na szybko wiec nie bawiłem sie w malowanko,niebieski jakos do mnie nie przemawia Bardziej srebrny/czarny/czerwony/zolty hmmm Gdyby nie fakt,ze te heblee praktycznie nówki i to,ze na zime mam 16" to juz dawno by 320mm wpadły Zrobiło sie ciepło i czasem klima zaszwankuje i swieci sie Econ a czasem śmiga normalnie,wiem napewno ze jakiś zawór/czujnik mam do wymiany bo miałem kiedys blad na vcds i jeden przewód bo obtarłem nim i sie troszku wygiął Druga sprawa,troche mi buda wibruje od 100-120km/h nie wazne czy 5/6 bieg i potem ustaje.. Półośki sprawdzanie,całe są nowe i bez luzów,dwumas też raczej nie bo by to było na niskich obrotach,miał ktoś coś takiego ? Jedyne co mi do głowy przychodzi to poduchy
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Tylko ten ori do końca nie spasował tak jak miał,no ale zobaczymy Pany chce zaciski pomalowac,bo heble przod i tak muszę rozebrac bo piszcza strasznie.. Jaki kolor ? Klasycznie srebrny czy może żółty? Albo co innego proponujecie
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Po wymianie wałka i szklanek Paanie takie doładowanie,że weze pekaja Jak widać wąż jakiś zamiennik z 2018r na szybko na szrot podjechalem i wzialem ori z znaczkami audi, ale jest ciutke ciasniejszy i w te wejscie w pasie przednim nie wszedł do końca tak jak mial.. Potestowane i nie spada, ale i tak zamowilem taki jak był i to przemienie
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Zostaw tak jak jest Niestety w tych tematach jesteśmy jak kobiety w sklepie z butami
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Właśnie spray mnie jakoś nie przekonuje,pewnie powychodzi skórka pomarańczy itp a z folia w razie w idzie zerwać,tak jak to zrobiłem Paaanie,to tak specjalnie coby @kamil-vagwidział o co mi chodzi
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Schowki wysuwane. Wsumie mam drugi komplet tych schowków,który moge opchnąć tylko nie mam do Nich tych blaszek mocujacych i śrubek Na tej fotce lampe ściemniłem folia ORACAL 8300-073,do Twojego koloru by fajnie spasowała do mojego jest za ciemna i zerwałem Coś jaśniejszego troszke musze przykleić Uporałem sie z tym,jazda jest odrazu przyjemniejsza Tak jak koledzy wyżej napisali,masz takie nity w fotelu i na nich powstaje luz. Musisz wymacać,na którym nicie jest luz ruszajac fotelem i je wyciać i skręcić śrubami,u mnie zalozmy w fotelu pasazera jeden był do wymiany a od kierowcy wszystkie wymieniłem Na fotce nizej widać nowa śrube,oryginalnie jest czarny nit I jeszcze mały tip - nie próbuj rozwiertywać tego,tylko fotel out i rozciąć nit od środka fotela diaxem
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Dzięki Schowki prosta sprawa,tylko troche gimnastyki jest. Folie dam,prawdę mówiąc już je kiedyś miałem przyciemniałem ale zbyt ciemna folia jakoś mi to nie pasowało i zerwałem
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Po powrocie do żywych wpadły ciemne szyby,schowki pod fotele i ogarnalem sprawe,która mnie najbardziej irytowała - bujane fotele. Jeszcze kierunek w lampach trzeba będzie lekko sciemnic,i założyć nakladki chrom na lusterka, które już czekają
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Myslalem wlasnie nad tym przegladajac Twoj temat. Serio taka różnica? Taak mam MST C3 ten z normą pod pompki. Przy takim serwisie to już nie koszty inny olej, ale miałem już valvo kupione wcześniej Podziekował, ale czarnych szyb muu brakuje mocno może jeszcze jakieś lusterka chrom ??
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Ahh żebyś wiedział Pierwsze chwile po przesiadce z Caddy myślałem,że jade S klasą haha Jest dużo planów przewidujących uziemienie auta np.ściema szyb ale póki co odkładam je na potem.. Tankowanko i jazda
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Autko odebrane w sobote,troche kilometrów natłuczone - pacjent żyje Pompki pojechały jednak do Diesel Serwis Mazanek,bo tamten koleś twierdził,ze sa do regeneracji nie sprawdzajac ich nawet Przebieg 292.612km -Wałek rozrządu,panewki i szklanki Kolbenschmidt -Rozrząd komplet INA -Koło zębate wału ASO -Termostat Mahle -Pasek z napinaczem + rolka prowadząca -Poduszka pasa przedniego Lemforder -Olej Valvo 5W40 -Płyn chłodzący -Regeneracja pompek (1 regenerowana,reszta po regulacji + wymiana oringów) +dużo dupereli typu uszczelki vacu pompy,dekla ogarniecie prawego zacisku z tyłu itp... Jak się okazało,poprzednio rozrząd był przestawiony o ząb,za słabo podokręcany + w/w koło zębate wału było luzne i miało juz powyszarpywane ząbki Teraz wszystko śmiga elegancko,jedynie do majstra musze podjechać na korekte synchro Tak wyglądała jedna szklanka... No i wesoły avanturnik
-
A4 B6 Avanturnik by PatrycjuszR
Fajna furka,z mocą coś działasz ?
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Tzn mój majster ma tam jakiegoś swojego chłopa od Tych wtrysków,i czekam na odpowiedz czy da się wogole coś jeszcze zrobić z tymi moimi wtryskami,bo usłyszałem tylko,ze te elektrozaworki i wszystko inne jest igła tylko,ze jakieś talerzyki czy coś są wy*ebane. Z wtryskami nie miałem zadnych problemów,wsumie dopoki wałka nie było słychać to cykało wybitnie cichutko,a mam porownanie do paru PDków,ktorymi jezdze Nawet dyma nie puszczał,co jest dziwne xD Zobaczymy,jutro podjade moze coś wiecej bedzie wiadomo Niech to składa,bo brakuje mi avanturnika
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Niee te gumki,tylko coś we wtryskach ponoć
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Paanie,elegancko wyszło Też nad tym dołem w plastrze miodu myśle,wiec działaj teraz Ja od Ciebie zgapie haha