Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marfiol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marfiol

  1. Mala aktualizacja Naprawa wiązki w drzwiach kierowcy i pasażera,bo drzwi zaczęły świrować. Jak widać polutowany kabel jakieś 2lata temu sobie zgnił + wyregulowanie przednich drzwi Wpadł zestaw naprawczy lewarka zmiany biegów No i wkoncu 320mm hebel na pokładzie i letnie papućki ?
  2. Furka odmłodzona o conajmniej 10lat
  3. Jakie poloski zalozyleś ? U mnie w AVF też było tak,ze przy ok.120km/h były wibracje całym autem a poloski były nowe (GSP),po wymianie wewnetrznych przegubów na SKF jak ręka odjął
  4. Daj znać jak załozysz te poduszki silnika. Oryginały coraz to drozsze,a te Imperium widziałem,ze pare osób chwaliło
  5. Mam takie pytanko do posiadaczy włacznika z funkcja AUTO,w moim aucie jest to ori i zolty napis auto na wlaczniku tylko czasem swieci sie przez 15sek po wlaczeniu auta,a czasem wcale. Kiedys wydaje mi sie,ze swiecił caly czas - dioda nie jest spalona zadnych przerwanych sciezek tez nie ma na wlaczniku
  6. Gratulacje z zakupu Ta B6 nie była jakiś czas temu do sprzedania na grupkach ?
  7. Wpadły nowe świece żarowe Beru GN046 - 320.536km Z tego co się orientowałem to świece raczej w tym aucie jeszcze nie były zmieniane,stare też beru z numerami VW wybitymi Montażu też wkooncu doczekał się podłokietnik z cupholderami Wymodziłem sobie ściszanie RNS E po wbiciu wstecznego,i założyłem antenę GPS (wkurzał mnie błąd na vagu o jej braku ?) Po wszystkim furka posprzątana w srodku,kompeksowo szyby,plastiki,skóry i uszczelki przeleciałem silikonem w sprayu ? Po założeniu nowego aku postanowiłem sprawdzić jak alternator ładuje i czy coś bierze prąd na postoju. Alternator dobrze ładuje,ale... Okazało się,że coś bierze prąd na postoju Pierw obczailem,że co jakiś czas przy zamkniętym aucie odpala się wzmacniacz po tym charakterystycznym pikaniu - rozebrałem dziada,ścieżki były brudne wyczyszczone,pasty termo zmienione i nie wzbudza się już No ale niestety pobór na radiu dalej jest,nawet ciągnąłem od MK sygnał DWA GND opisywany w temacie o RNS-E i dalej bierze (pobór skacze od 0.04 do 0.25) co dziwne jak podepne ori concerta albo wypne radio/bezpiecznik jest 0.01A Póki co nie wiem o co z tym chodzi,musze od wujaszka kiedyś wziasc rns e i sprawdzić czy bierze też u mnie prąd,przejściówkę quad lock sprawdziłem i niby piny są okej.. Jak nie to może też coś powoduje zwarcie na płycie w radiu,ale kurde radio jest cichutko jak się zamknę w aucie Poki co wyciągam bezpiecznik bo nie mam czasu się w to zagłębiać Jakbym wiedział,że takie cyrki z tym radiem będą to zostałbym przy concercie..
  8. Ktoś jeszcze sie wypowie na temat tego Imperium ? I jak to jest z tymi z exeo ? Bo widze po aukcjach,ze te od 2.0 TDI maja inne koncowki numeru
  9. Temat od dechy do dechy przeczytany,dobra fura
  10. Patrze na allegro na wiązke 028971782A i widze,ze jest coś ala konektor na zdjeciu. Łaczy sie gdzieś oryginalnie ta wiazka,czy trzeba lutować ?
  11. Dostałem się do MK dołożyłem ten sygnał DWA GND,tak jak ktoś pisał na pierwszej stronie czerwona kostka PIN 19,pin z kabelkiem dolozylem (nie mam Ori alarmu) i dalej to samo
  12. Oby to było rozwiązanie tego problemu co opisałem w temacie o bose Musi być koniecznie z MK czy jest inne miejsce,z którego idzie pociągnąć ten sygnał ?
  13. Panowie jak to jest z tym DWA GND ? Nie mam ori alarmu,dolozone RNS E w miejsce 1DIN Concert - pobór prądu jest,cany w kostce sa dobrze podpiete,na probe podpinam starego concerta i pobór 0.01A. Koniecznie musze sie dostawać pod fotel kierowcy ?
  14. Tak odczekalem około 20minut i sprawa się ma tak : bezpiecznik z radia odpiety,lub kostka RNS E wypieta - 0.01 (bez znaczenia czy kostka wzmacniacza wpięta,czy nie) radio podpiete pobór skacze między 0.03 a 0.17 czyli dość dużo i dziwne te skakanie,nie słychać przy radiu żeby cokolwiek pracowało typu napęd,czy wiatraczek. Moduł BT,który mam do radia też to nie jest bo go odpinalem juz. Oryginalnie miałem concerta i navi między zegarami,kostka radia kupiona na allegro a wtyczki od bns'a odpiete i długo już tak jeżdżę,auto potrafiło na starym Aku długo stać i paliło bez problemu.. Nie wiem co jest grane Apropo tego co pisałem w pierwszym poscie,że wzmacniacz sam się włącza pomimo zamkniętego auta - rozebrałem go,wyczyściłem ścieżki bo były brudne i jest git więc jakby ktoś miał podobny problem to niech to sprawdzi
  15. Pobór prądu mi skacze od 0.12 do 0.35 A ! Gdy wyciągnę bezpiecznik z radia mam 0.05/0.06A Edit. Gdy dodatkowo wypne bezpiecznik nr 15 (navi) pobór spada do 0.01
  16. Mi nawet to nie przeszkadza te pikanie,rozchodzi mi się tylko o ten pobór ? Chyba,że to jest jakoś powiązane...
  17. Mi nawet to nie przeszkadza te pikanie,rozchodzi mi się tylko o ten pobór ? Chyba,że to jest jakoś powiązane...
  18. Podłączyłem tzw stage 1,czyli sub+wzmak tylko i mam pobór prądu na postoju.. Nawet jak auto jest zamkniete to słychać,jak co jakiś czas z glosników jest te trzykrotne pikniecie (info o braku mikrofonu),macie jakiś pomysł ? Ogolnie po otwarciu auta jak sie wslucham dobrze to slysze taki delikatny szum z tylnich glosników.. RNS E mam też dokładane,ale juz dawno (poboru nie mierzyłem ale potrafiło auto dzień stać i odpalało od strzała) W przypadku montazu tylko tyłu bose też trzeba kodować w vcds ?
  19. Dzisiaj wpadł nowy aku Centra CA 770 77Ah 760A - miejmy nadzieję,że posłuży No i ostatnio wymodziłem Bose Stage 1,dodatkowo częściowo wypchałem kratkę wentylacyjna gąbka (nie chciałem całej,bo różnie piszą później o parowaniu) ale pierdzenie przy bassie zniknelo. Pod subem wykleilem mata bitumiczna
  20. Smiga dalej ten aku Tuborg w tej furce ? Wlasnie moj mi padł i mysle,co kupic
  21. Ostatnio znalazłem chwile i posmalcowałem dziada
  22. Fajna furka widze Emblemat na tylnia klape zaloz bo tak jakos lyso
  23. Furka zapowiada się ciekawie Jasne wnętrze jeśli jest czysciutkie i zadbane to jestem na tak,chociaż kiera definitywnie trójramienna czarna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.