Treść opublikowana przez Marfiol
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Mala aktualizacja Naprawa wiązki w drzwiach kierowcy i pasażera,bo drzwi zaczęły świrować. Jak widać polutowany kabel jakieś 2lata temu sobie zgnił + wyregulowanie przednich drzwi Wpadł zestaw naprawczy lewarka zmiany biegów No i wkoncu 320mm hebel na pokładzie i letnie papućki ?
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Furka odmłodzona o conajmniej 10lat
-
Wibracje nadwozia podczas jazdy powyżej 120km/h w A4 B6 AVF
Jakie poloski zalozyleś ? U mnie w AVF też było tak,ze przy ok.120km/h były wibracje całym autem a poloski były nowe (GSP),po wymianie wewnetrznych przegubów na SKF jak ręka odjął
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Daj znać jak załozysz te poduszki silnika. Oryginały coraz to drozsze,a te Imperium widziałem,ze pare osób chwaliło
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Mam takie pytanko do posiadaczy włacznika z funkcja AUTO,w moim aucie jest to ori i zolty napis auto na wlaczniku tylko czasem swieci sie przez 15sek po wlaczeniu auta,a czasem wcale. Kiedys wydaje mi sie,ze swiecił caly czas - dioda nie jest spalona zadnych przerwanych sciezek tez nie ma na wlaczniku
-
A4 B6 [ap kiera mf al'a vossen 20 ] avf
Gratulacje z zakupu Ta B6 nie była jakiś czas temu do sprzedania na grupkach ?
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Wpadły nowe świece żarowe Beru GN046 - 320.536km Z tego co się orientowałem to świece raczej w tym aucie jeszcze nie były zmieniane,stare też beru z numerami VW wybitymi Montażu też wkooncu doczekał się podłokietnik z cupholderami Wymodziłem sobie ściszanie RNS E po wbiciu wstecznego,i założyłem antenę GPS (wkurzał mnie błąd na vagu o jej braku ?) Po wszystkim furka posprzątana w srodku,kompeksowo szyby,plastiki,skóry i uszczelki przeleciałem silikonem w sprayu ? Po założeniu nowego aku postanowiłem sprawdzić jak alternator ładuje i czy coś bierze prąd na postoju. Alternator dobrze ładuje,ale... Okazało się,że coś bierze prąd na postoju Pierw obczailem,że co jakiś czas przy zamkniętym aucie odpala się wzmacniacz po tym charakterystycznym pikaniu - rozebrałem dziada,ścieżki były brudne wyczyszczone,pasty termo zmienione i nie wzbudza się już No ale niestety pobór na radiu dalej jest,nawet ciągnąłem od MK sygnał DWA GND opisywany w temacie o RNS-E i dalej bierze (pobór skacze od 0.04 do 0.25) co dziwne jak podepne ori concerta albo wypne radio/bezpiecznik jest 0.01A Póki co nie wiem o co z tym chodzi,musze od wujaszka kiedyś wziasc rns e i sprawdzić czy bierze też u mnie prąd,przejściówkę quad lock sprawdziłem i niby piny są okej.. Jak nie to może też coś powoduje zwarcie na płycie w radiu,ale kurde radio jest cichutko jak się zamknę w aucie Poki co wyciągam bezpiecznik bo nie mam czasu się w to zagłębiać Jakbym wiedział,że takie cyrki z tym radiem będą to zostałbym przy concercie..
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Ktoś jeszcze sie wypowie na temat tego Imperium ? I jak to jest z tymi z exeo ? Bo widze po aukcjach,ze te od 2.0 TDI maja inne koncowki numeru
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Temat od dechy do dechy przeczytany,dobra fura
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Patrze na allegro na wiązke 028971782A i widze,ze jest coś ala konektor na zdjeciu. Łaczy sie gdzieś oryginalnie ta wiazka,czy trzeba lutować ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dostałem się do MK dołożyłem ten sygnał DWA GND,tak jak ktoś pisał na pierwszej stronie czerwona kostka PIN 19,pin z kabelkiem dolozylem (nie mam Ori alarmu) i dalej to samo
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Oby to było rozwiązanie tego problemu co opisałem w temacie o bose Musi być koniecznie z MK czy jest inne miejsce,z którego idzie pociągnąć ten sygnał ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie jak to jest z tym DWA GND ? Nie mam ori alarmu,dolozone RNS E w miejsce 1DIN Concert - pobór prądu jest,cany w kostce sa dobrze podpiete,na probe podpinam starego concerta i pobór 0.01A. Koniecznie musze sie dostawać pod fotel kierowcy ?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Tak odczekalem około 20minut i sprawa się ma tak : bezpiecznik z radia odpiety,lub kostka RNS E wypieta - 0.01 (bez znaczenia czy kostka wzmacniacza wpięta,czy nie) radio podpiete pobór skacze między 0.03 a 0.17 czyli dość dużo i dziwne te skakanie,nie słychać przy radiu żeby cokolwiek pracowało typu napęd,czy wiatraczek. Moduł BT,który mam do radia też to nie jest bo go odpinalem juz. Oryginalnie miałem concerta i navi między zegarami,kostka radia kupiona na allegro a wtyczki od bns'a odpiete i długo już tak jeżdżę,auto potrafiło na starym Aku długo stać i paliło bez problemu.. Nie wiem co jest grane Apropo tego co pisałem w pierwszym poscie,że wzmacniacz sam się włącza pomimo zamkniętego auta - rozebrałem go,wyczyściłem ścieżki bo były brudne i jest git więc jakby ktoś miał podobny problem to niech to sprawdzi
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Pobór prądu mi skacze od 0.12 do 0.35 A ! Gdy wyciągnę bezpiecznik z radia mam 0.05/0.06A Edit. Gdy dodatkowo wypne bezpiecznik nr 15 (navi) pobór spada do 0.01
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Mi nawet to nie przeszkadza te pikanie,rozchodzi mi się tylko o ten pobór ? Chyba,że to jest jakoś powiązane...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Mi nawet to nie przeszkadza te pikanie,rozchodzi mi się tylko o ten pobór ? Chyba,że to jest jakoś powiązane...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Podłączyłem tzw stage 1,czyli sub+wzmak tylko i mam pobór prądu na postoju.. Nawet jak auto jest zamkniete to słychać,jak co jakiś czas z glosników jest te trzykrotne pikniecie (info o braku mikrofonu),macie jakiś pomysł ? Ogolnie po otwarciu auta jak sie wslucham dobrze to slysze taki delikatny szum z tylnich glosników.. RNS E mam też dokładane,ale juz dawno (poboru nie mierzyłem ale potrafiło auto dzień stać i odpalało od strzała) W przypadku montazu tylko tyłu bose też trzeba kodować w vcds ?
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Dzisiaj wpadł nowy aku Centra CA 770 77Ah 760A - miejmy nadzieję,że posłuży No i ostatnio wymodziłem Bose Stage 1,dodatkowo częściowo wypchałem kratkę wentylacyjna gąbka (nie chciałem całej,bo różnie piszą później o parowaniu) ale pierdzenie przy bassie zniknelo. Pod subem wykleilem mata bitumiczna
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Boscha i Varty to mam dość
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Furka przezywa druga młodość
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Smiga dalej ten aku Tuborg w tej furce ? Wlasnie moj mi padł i mysle,co kupic
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Fajna furka widze Emblemat na tylnia klape zaloz bo tak jakos lyso
-
Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
Furka zapowiada się ciekawie Jasne wnętrze jeśli jest czysciutkie i zadbane to jestem na tak,chociaż kiera definitywnie trójramienna czarna