Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marfiol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marfiol

  1. 136.340kkm Koło pasowe ina nie wytrzymało presji,wymiana na ori,wymiana simmeringu + profilaktycznie sprzęgło alternatora -Płyn hamulcowy ATE SL6 -Fedry Eibach ProKit
  2. Marfiol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest jakiś godny polecenia zamiennik dla koła pasowego wału w 2.0TFSI czy tylko aso ? Zamiennik INA po 12kkm wczoraj mi sie rozj*bal. nr ori 06h 105 243 L
  3. Marfiol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdziłem sobie napinacz przez brok w 2.0t Pytanie czy zmieniać go już,czy jeszcze oblata bezpiecznie z 10/20kkm ?
  4. Wie ktoś jaki jest numer zaślepki od napinacza rozrządu (broku) w 2.0TFSI CPMB ?
  5. 134.845kkm -tarcze i klocki przód -klocki tył i troche odświeżone zaciski -Moduł CarPlay
  6. Tarcze Zimnermann 100.3355.20 będą git ? I jakie klocki przód/tyl ? Myślałem nad Ferodo 1LB 2.0T Quattro WAUFFAFL8GN017056
  7. Jakiś czas temu zderzak przedni polakierowany na nowo bo było sito straszne,przy okazji intercooler podmieniony na nówkę dedykowana do 3.0TDI - były dwa podejścia do FMICa ale doszedłem do wniosku,że tylko ten na cały przód ma jakiś sens więc póki co odpuściłem. Najwazniejsze,że mniej puchnie niż na serii. 133.246kkm -olej + płukanka i filtry Zaniedlugo by trzeba heble zmienić,odme ori profilaktycznie też kupiłem i cewki chce zmienić. O eibachach nie wspominam bo już chyba 3miesiace leżą w kartonie i czekają 🤣 Ostatnio fura strzeliła trase ze slaska nad morze jakieś 660km w jedna strone i powiem szczerze za***iście sie w trasie jezdzi,skrzynia tez mega dluuga
  8. Dobra maszyna Panie widać,że w dobrych rękach Jak losy b8 ?
  9. Jak wyglada procedura adaptacji ? Bo jak kiedyś o tym czytałem to co źródło to inaczej pisali. Jedni ze na vcds nic nie zrobisz tylko odis.
  10. Ogarnales już jakiś bagażnik na rower ? Sam sie za czymś teraz rozglądam na dach/bagaznik
  11. Marfiol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Odezwij się na priv,gdzieś miałem taki zeszyt. Wymieniał ktoś cewki w 2.0tfsi cpmb? Jaki tam numer idzie,te czerwone pasują bez problemu ?
  12. Marfiol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany pacjent b8.5 2.0t cpmb z juesej,mam chłodnice do wymiany i widzę że idzie tam jakieś chłodzenie ze skrzyni (8hp) trzeba po zmianie dolewać oleju do skrzyni ?
  13. Ładna furka czekam na dalsze prace 😀 No i sto lat 🥳
  14. Ostatnio lampy przód dostały nowe życie,miala być zmiana światłowodów (lewy się przepalil) + kloszy a finalnie są jeszcze nowe obudowy,odblysniki i już przy okazji soczewki eu. No i jakieś tam amatorskie „ditejlingi” wjechały 😝 Na koniec auto zabezpieczone powloka Ultra Coat Carbon - pierwsza styczność z ceramika,zobaczymy ile poleży 😁
  15. No troche palce bolały 🤣 Chociaż z jednym kierunkiem miałem lekko problem bo piny były krzywo.. Też nie byłem do nich przekonany a są bardzo fajne
  16. Ostatnio pare pierdół wpadło -dodatkowy filtr kabinowy z ali (bardziej go zamontowalem jako ochrona dmuchawy przed lisciami i innymi syfami) -kostki czujników oleju bo były popekane -osłona przegubu lewy przód -korek płynu chłodniczego -nowy aku Varta 110Ah 920A - stary jeszcze ori z końcówki 2015r byl No i jeszcze mniejsze drobiazgi takie jak - pasek korka paliwa,spryski mgiełki z passata,kierunki w lusterka dynamiczne od chińczyków,siatka do bagażnika
  17. Też zamontowałem te kierunki niedawno,ciekawe ile podziałają 🤣
  18. Bez problemu dorobisz poza ASO. Popatrz sobie w okolicy jakieś warsztaty typowo zajmujące się elektronika w vagach.
  19. Zdecydowanie takie roboty zrobione samemu daja najwięcej satysfakcji Sam się zbieram po lekku do tego
  20. Z tym niestety nie ma reguły.. Tak jak ponoć w 1.9 na pompie nic się nie sp***doli,a mi wal peknal ?
  21. Dawno nic nie bylo,a troche czerni na furze przybyło: -Listwy oklejone folia 3M na czarny połysk,drugi raz w życiu oklejałem i myślę że za trzecim była by już naprawdę igła ? -znaczki S-Line zmienione na czarne,odrazu pomalowane klarem z pistoletu No i znajomy miał do sprzedania ładne Rotory 19 z dość zdrowymi Pilot Sportami 4s w dobrej cenie więc długo się nie zastanawiałem. Musze wkoncu sprezyny zamówić bo na ten przód to patrzeć nie idzie
  22. Skrzynia obowiązek też muszę zrobić,o ile przy butowaniu fajnie chodzi to spokojna jazda jest wk***iajaca bardzo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.