Treść opublikowana przez Marfiol
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Nie ma źle,rudy pod osłonami progów jest a tak to spoko Całe szczęście nie jeździła tam długo. A dzięki sprawdzę Czytałem akurat o tych Yeaky i ludzie je bardzo chwalą na grupkach i forach,nic się nie dzieje i długo wytrzymuja - oby u mnie nie było inaczej No nazbierało,ale ogarniemy Postojowki ogarnąłem - w prawej lampie coś nie tak z oprawka było,więc zmieniłem w obu lampach na w5w i jest gitara. W jednych drzwiach dystans założyłem,i wymieniłem diodę z podświetlenia klamki ma biała,tylko nie dałem rezystora i przyciski podświetlenia szyb prawie wogole teraz nie świecą,będzie to wina braku rezystora ?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
W poprzednim aucie miałem akumulator firmy Banner,jak padł miał 14 lat
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
No moja jakiś czas jeździła po Szwecji więc klimat taki niezbyt sprzyjający. Chociaż wiesz trochę podlewania odrdzewiaczem i ja bym poprobowal,ale bez kanału to troche lichy dostęp tam jest z kobyłek,ryzykownie trochę Bo wiem że jak się da wozyk na dół to już wszystko po kolei się posypie i wleci nowe.. Dwie śruby już kupiłem w aso bo myślałem że to będzie taki zestaw tych mimośrodów ze sruba,ta podkładka i nakrętka a to była sama śruba.. Muszę poszukać może są takie zestawy naprawcze,że jest komplet
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Bez a4 i TDI wygląda duuuzo lepiej,co innego OOOO - bez niego tak pusto
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Byłem ostatnio na przeglądzie,wszystko gitówa tylko stówka w plecy Zmieniłem jeszcze żarniki na Yeaky 5500k z ali bo te poprzednie zbyt żółte były,ledy na światła cofania od Promotora,no i wpadło spolszczenie z aktualizacją do RNS E. Poprzednio był chyba bardzo stary soft,bo nie dało się AUXa zakodować,i nie pokazywalo godziny na radiu. Byłem ostatnio zbieżność sprawdzić bo zaczęło mi auto ściągać,i Pan powiedział że przód rozjechany i tył lewe koło tez ale nie umiał ruszyć śrub z tyłu więc nie ustawil,potem auto trafiło do znajomego to ustawił mi przód i stwierdził,że tył mieści się w normie,i że auto nie miało dzwona żadnego z tyłu ani nic to nie miało prawa się nic przestawić (a miał moje przyzwolenie na cięcie śrub i rwanie zawiasu z tyłu :D) teraz niby się jeździ okej,ale chyba i tak wymienimy wszystkie tuleje i cały wozyk się wyciągnie,nie lubię takich niedociagniec. Dużo pier**l mi się nazbierało w aucie do ogarniecia.. Z okolic wakupompy się coś poci,świece żarowe nowe już od dawna czekają na półce w garażu,tu podsufitka wisi,spas zderzaka przedniego też bym musiał poprawić i go oddać do lakiernika,osłony te wzdłuż auta mam do zmiany + na wiosnę chciałbym go dać zakonserwować,postojówka się spaliła z przodu i czekam na paczkę z ledami,szukam ciągle tego małego pokrętła do navi no i przydałoby się kamerkę cofania założyć i moduł BT,które też od dawna czekają ? Bo przyciemnione szyby + lampy to czasem słabo widać,drzwiczki podregulować no i szukałem ostatnio multifunkcji z B7/B8 bo przy RNS E juz by sie to przydało I jeszcze temat audio musze rozwinąć,czytałem ostatnio o tym subie Bose z Mazdy 6 i zamówiłem dystanse do głośników,bo mój poprzednik głośniki zmienił ale o ile mnie pamięć nie myli one tam były mega rzeznicko założone do boczka na jakiś trytytkach.. Aha,i mata na wygłuszenie drzwi też jest od dawna ?? Wkoncu sie za to zabiorę i będzie igła,potem bedzie szło pomyslec o heblu wiekszym,ktory tez czeka ! I wydobyciu jeszcze paru kuników z tego rydwanu
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Ja też co 10kkm No właśnie,ja jeszcze muszę kupić te osłony podwozia plastikowe do są z prawej i lewej bo kiedyś na wyboju przytarlem i pękły.. W moim zlomku nazbierało mi się teraz takich pierdół do roboty w czasu mało
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
A co ile zmieniasz oliwe? Ja też będę musiał nad konserwacja pomyśleć,ostatnio przy okazji robienia hebli z tyłu postanowiłem nadkola odkręcić i poczyscic,o ile nadkola bez rdzy to pod plastikowymi osłonami progów ruda tańczy..
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Jest gnój !!! Czerwony z czarnymi dodatkami to jednak robi robote
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Fajna ta gałka,jak jest z mieszkiem ? Zostaje Ori z b6 ?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Też tak rozmyślam nad tym u siebie,i się chyba zdecyduje na większe turbo i fmica bo program już nie starcza U mnie dwumas i sprzęgło pewnie i tak zaniedlugo klęknie,bo są od nowości podobno nie zmieniane. Zestaw od BRD obskoczy ponoć nawet te 500Nm
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Ja mam 1BV + Eibachy i nie czuje aż takiej przepaści między 225/40/18 a zimowymi 205/55/16,i tak jak na "usportowiony" zawias jest to dość miękkie.
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Dokładnie ten
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
No ten klimatronik jest z sierpnia 2004 jak dobrze pamiętam. Mały szczegół a cieszy,bo czasem 18 za ciepło a LO za zimno
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Dzieki,jeszcze dużo drobnostek do ogarnięcia.. 200zł wykonanie bardzo dobre,widziałem że są tańsze ale z plastikowym kloszem
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Założyłem ostatnio RNS-E,które jak sprawdziłem mam już od stycznia ? Zmieniony tunel na ten od b7 bez uchwytu na telefon,i w lepszym stanie niż mój. W radiu polerowalem wyświetlacz i nakleiłem folie + zmieniłem front bo w tamtym przyciski się zacinaly. Szukam jeszcze gałki od głośności - ktoś,coś ? Przed Po Chyba bardziej niż z samego radia to mnie ucieszył klimatronik,który po podpięciu pokazał 16stopni ? Myślałem,że to od b7 bo na internetach piszą że takich w b6 nie było ale działa ogrzewanie tylniej szyby,więc chyba mit obalony Jeszcze próbowałem założyć moduł BT ale nie mogłem zakodować AUXa bo w vcds jak wchodzę w navi to mam tak dalej Ori BNSa,muszę popatrzeć jak się go pozbyć i dołożyć kamerkę cofania,która czeka. Ori halogeny były wypiaskowane więc kupiłem nowe + żarówki,ale dalej nie doświetla mi to pobocza tak jak w innych autach i się zastanawiam czy może jakieś mocniejsze zarowki,czy poprostu przy bixenonie z b8 nie robi to już takiej roboty ?
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Swoją drogą czemu zrezygnowałeś z 1.9 ? Wiadomo,że dźwięk i te sprawy ale miałeś już gotowy setup,jakieś komplikacje wyszły ?
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Oooo konkretny piec wleci,trzymam kciuki
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Póki co lampki nie parują więc chyba ten trik z oringiem działa W autko został wymieniony płyn hamulcowy podcisnieniowo,bo po wymianie zacisków cały czas szły minimalne pęcherzyki powietrza,i wczoraj natchnęło mnie na mycie i woskowanie
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Dałem 5x2mm dość ciasno weszło
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Jak ustawie lampy to zakleje te otwory w błotnikach taśma,chociaż wolałbym dopasować jakaś zatyczke bo nie lubie takiego druciarstwa
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Dawno nic się nie zepsuło,wiec A4 stwierdziła że brakuje mi grzebania w garażu Zaczął delikatnie wyciekać płyn hamulcowy z dźwigienki ręcznego w prawym zacisku,pierw chciałem na szybko ogarnąć sprawę więc pojechałem na szrot i wziąłem zacisk ori,który widać że naprawdę mało przejechał bo jeszcze nawet zasniedzialy nie był i tłoczek nówka,opisany że prawa strona,wyryte R wkładam go i zonk bo mocowanie linki ręcznego od góry a nie od dołu,nie wiem czy to od quattro czy czego ale i tak klocki musiałem zamówić bo się okazało,że już ich nie ma więc wziąłem nówkę zacisk trw (Ori,zeszlifowane znaczki OOOO) i klocki textara. W między czasie w lewym zacisku wymieniłem profilaktycznie gumki. A z okazji,że auto i tak stało i czekało na części to wyjąłem lampy i oringi w regulacji wymieniłem bo czasem zdarzało im się załadować,zobaczymy czy się poprawi
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Fotki robia wrażenie Też po górach troche smigałem A4 i to po serpentynach w deszczu i jednak tak człowiek mysli quattro i automat by się przydalo.. Do czasu aż w tym roku na wakacjach wypożyczona panda nie pojechałem po serpentynach,ta miała naprawdę ciężko hahahha
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Dobrze że mój kopciuszek z fabryki wyjechał z tym bajerem. Ładuj kolor FISa !!
-
Audi a4 b6 alla RS2
łooo Panie,ale kocur
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Gume miałem już dwa razy i dwa razy zaczęła się odklejać.. Mam jeszcze jedna musze jej dać ostatnia szanse