Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marfiol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marfiol

  1. Ciekawy temat,pomodzone już prawie wszystko co idzie Widze,że już furke masz kilka lat - jak silnik ? Coś poważniejszego już robiłeś ? I warto iść w turbo muffler delete ? Zdania są bardzo podzielone..
  2. Panowie 2.0T Quattro CPMB (w rozkodowanym vinie niby 1lb pokazuje)klocki Ferodo FDB4044 na przód i FDB4050,będą odpowiednie ?
  3. Dokładnie,ale do polerki lepiej mieć jakąś mocniejsza paste bo ja się męczyłem Menzerna 2500
  4. No to zagadka rozwiązana Musialem od kogoś pozgapiac ?? Ogarnalem ostatnio wyświetlacz z MMI bo nie szło patrzec,jest jak nówka
  5. Czy w manuału jest coś inaczej watpie.. Ja w skrzynii zmienialem,dyfry no i torsen. Najbardziej zużyty był ze skrzynii i torsena reszta jeszcze wygladała spoko
  6. Aż musze sprawdzić ile mi w butelce zostało,ale wydaje mi się ze mniejsza polowa. Jeśli na auto by 200 wyszło to serio spoko,bo ravenol ok 140zl za litr
  7. Tak,najlepiej po vinie sobie sprawdz. Oj jak sprawdzałem to był droższy. Duzo osób chwali ravenola,chociaż czytałem różne opinie ale z zamienników na moje jeszcze najlepszy
  8. S2 jest do dyfra przód,na tył ten z końcówką A2 z tego co patrze. Trzeci Ravenol jest do torsena,nie ori bo cena kosmos Problemów nie było,z miski skrzynii tylko się jedna śruba ukrecila
  9. Co Ty to,prosto z aso chopie Ostatnio większy serwis wlecial 124.805kkm -świece -oleje dyfry,torsen,skrzynia -olej silnik -pasek i koło pasowe wału -uszczelnienie pokrywy zaworów i deklów rozrządu -oringi magnesika -łączniki i gumy stabilizatora przód
  10. Konkret robota panie
  11. Wiesz co jak zobaczyłem ją na aukcji,to stwierdziłem że pierwsza rzecz jaka tutaj zrobię to ją wyj*bie ale na żywo wyglada lepiej i stwierdziłem,że zostaje. Na fotkach trąci czymś pokroju calibry/civica wiem ?
  12. Witam wszystkich przy nowej furce Po paru latach z b6(której zresztą temat też miałem :D) przyszedł czas na zmiane,pierw szukałem czegoś w dieslu no ale tak się potoczyło,że kupiłem swoja pierwsza benzynke. Szukałem koniecznie wersji quattro,s-line,z nagłośnieniem Bang Olufsen oraz z możliwie nie dużym przebiegiem i uszkodzeniami i można powiedzieć,ze się udało Auto wylicytowane w USA w stanie Connecticut. Silnik 2.0TFSI CPMB sprzęgnięty z skrzynia automatyczna tiptronic zf8hp i jedynym słusznym napędem Data produkcji 10/2015 (w stanach zarejstrowany jako 2016) Według carfax do lutego 2023 na bieżąco serwisowana w Audi Hawthorne. Auto przyjechało do mnie 21.05.2024 z przebiegiem ~115kkm Dołożony dolot CTS Turbo i downpipe (był pełny przelot ale poszedł out) Audi w kolorze LX7R Monsungrau dosyć ciekawy kolor moim zdaniem,zewnętrzny pakiet S-Line. Wersja Premium Plus Z wyposażenia m.in : -elektryczne i podgrzewane fotele w czarnej Skórze + pamięć -lusterka podgrzewane fotochrom + pamięć -lusterko wsteczne z kompasem -Audi Side Assist (czujniki martwego pola) -szyberdach -czujnik deszczu -kiera trójramienna multifunkcyjna -klima 3 strefy -MMI 3G+ z dyskiem twardym -keyless -pdc tył z kamera cofania -nagłośnienie Bang Olufsen -Homelink -BiXenon + obrysówki -pakiet oświetlenia QQ1 Póki co auto tylko ogarnięte po dzwonie,zrobiona konwersja lamp i mmi + zmieniłem olej na Meguin 5w40 + płukanka archoil i filtry,ale już dobijam do 8kkm przejechanych więc zbliża się większy serwis. Jak ori felgi były w regeneracji to kupiłem na szybko Veemann 20” i mysle czy je zostawiać czy iść w coś innego. Planów troche jest,napewno Eibach Pro-Kit bo seryjne 1BA nie wyglada,bo i do agresywnej jazdy niezbyt sie nadaje Audik ma też już jakąś mapke zrobiona,ale też musze podjechać do kogoś ogarnietego na shamowanie i sprawdzenie czego to warte,soft skrzynii też obowiązkowo bo troche skrzynia zamula. A tak to furka większość tego co bym chciał mieć to posiada Zrobione -olej + płukanka -nowe opony Imperial SnowDragon UHP 245/40 -regeneracja ori felg 18 -zakodowana temp oleju,test wskazówek,regulacja ambiente,wyłączenie pikania pasów i tego wkurwiajacego pisku jak sie otworzy drzwi na włączonym zapłonie ? -dokładka przednia Maxton
  13. Ło Panie,to teraz dziennie odkurzanie auta coby w oczy syf nie raził ?
  14. Ładnie działasz? Podasz linka do tych końcówek ?
  15. Ambiente ogarniete,dzięki Bez emblematu A4 całkiem spoko by było ? Czym ogarniałeś komore ?
  16. Jakie oleje i ile litrów. Skrzynia,torsen itp
  17. @Dev ogarnalbys mi taka rozpiske? WAUFFAFL8GN017056
  18. Takie podejście się szanuje
  19. Jest kocur ?
  20. Ile to jedna cegiełka na mmi? Zmieniłem ostatnio olej,na bagnecie mam minimalnie ponad max a na mmi pokazuje że jednej cegiełki brakuje..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.