Treść opublikowana przez Marfiol
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Nie neguje,że się tak nie da. Pierwszy raz bawiłem się z zamkiem i poprostu po dluuuuzszym wkurzaniu się doszedłem do wniosku,że lepiej będzie wypruć całe drzwi Haha,no miejscówka super ale "wykurzyli" moja furke z tego garażu więc rzadko kiedy tam coś modze Czesciej jakiś weekendowy browar
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Trzeci stop wymieniony Dorwałem wkoncu gałke głośności do RNS E,przy okazji zmieniłem plytke panelu frontowego bo w tamtej już niekiedy potencjometr swirowal Z klimy ostatnio zaczal się wydobywać nieprzyjemny zapach,więc wzialem sie za to. Poszedł ozon,później preparat K2 zaaplikowany na parownik,znowu ozon,preparat Wurth'a do klimatyzacji,znowu ozon wielkie wietrzenie,wyczyszczenie wnęki na filtr kabinowy IPA no i nowy filtr z weglem Filtrona Wzialem się jeszcze za wytwarzanie zamka kierowcy,żeby wymienić mikrostyk (myślałem,że obejdzie się bez rozbierania całych drzwi, ale niestety przy montowaniu zamka wsadzenie cięgna w ten piękny czarny plastik było niemożliwe) No i znalazła się jeszcze chwila checi na poprawe spasu zderzaka z dokładka,jest o wiele lepiej prawie igła także jeszcze tylko go malnac
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Mam u siebie Eibachy i komforcik jest
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Dobrze wiedzieć,jeszcze żeby tylni miał taki "zamiennik",bo nie dość że mało ich to jeszcze drogie Poslij na PW namiar,chciałbym popcorna i shamowac dziada Tez kiedys tych tanich uzywalem,ale nie było takiego efektu,trwałości i takiej wydajności
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Serio ten przedni jest taki sam? ? Brzmi spoko z tym popcornem,chciałem u mnie zrobić ale soft zabezpieczony i bym musiał do jakiegoś magika podjechać . Co do opon to nie ma lepszego niż Meguiars Tire Gel,może i drogi ale raz nim posmalcujesz opony i nie będziesz chciał nic innego
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Mam 13 przód 15 tył przy tych samych parametrach opony i felgi i nic nie obciera,ten tył by nawet mogł ciut bardziej wystawać
-
[1.9 AWX] Nierówna praca silnika po odpaleniu.
Mysle ze mapa tez by w jakims stopniu mogła miec na to wplyw,a przynajmniej tak raz uslyszałem od jednego szpeca. Sprawdz moze jeszcze czy prad idzie na świece
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Szacun,jak zawsze u Ciebie profi podejście Kiedy moja mogę podstawić ?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Ty ten popcorn masz na seryjnym wydechu,czy coś dlubales ? Bo widziałem dzisiaj Twój filmik i spoko to brzmi
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Z racji,że dzisiaj ładna pogoda to było pucowanie @dekiel 13 Miałeś racje,jest dużo lepiej Tym razem malowałem sprayplastem mat+klar i super jest. Zawsze robiłem samym matem Ori plastidipem i strasznie to chropowate bylo,aż rękawica przy myciu stawała dęba a tu po tym bezbarwnym fajniutkie jest Ogarnąłem podświetlenie przycisków - to była wina braku rezystora,dołożone i bangla w drzwiach pasażera też założony dystans z MDFu i oczywiście uzupełnione kołki Dorwalem jeszcze przyciski szyb chrom,bo moje już były całe białe. Przełącznik kierowcy ori z A5 Coupe,pokrętło ali i przycisk pasażera z allegro Moduł BT do RNSE Brakujący odboj na błotniku I udało mi się wkoncu dorwać obie osłony podwozia,które mam rozwalone więc zrobi się trochę cieplej to mam co robić Jeszcze podsufitkę prowizorycznie "naprawilem" czarnymi pinezkami,ale zdjęcia nie dodaje bo wstyd ?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Też wymieniałem w lato ten zaworek,na szczęście nie ucieka czynnik przy samodzielnej wymianie
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Brak emblematów na duuuuuuzy plus Dobrze furka sie prezentuje,kładłeś coś na lakier ?
-
Alikowe / B6 Avf Avant
Brewki out,ładuj lotke sciemnij szybki i bedzie łaaaadniej Z tego co widze to zwyklego RNS E masz Zapowiada sie ciekawie
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Jednak problemem u mnie był brak opornika,po zastosowaniu wszystko gra Apropo kołków to w jednych drzwiach mam ori,które wytargalem z rozbitka i może być zimno - targami i nic się nie łamie,w drugich drzwiach mam zamienniki i co zdejmę boczek to oprócz dwóch kołków wszystkie do wymiany Swoją drogą,ma ktoś nr tego białego kółka co jest przy końcu boczka obok lusterka ? Po stronie pasażera mi go brakuje.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Daj znać jak potestujesz z tym egrem @dekiel 13 dobra fura ! Przyciąga wzrok
-
Dekory Black Piano
Ja w A3 też mialem i wsumie wyglądało to fajnie po przetarciu szmatka,ale i tak na drugi dzień już zakurzone było.. Druga sprawa malować to to raczej tylko pistoletem,sam wtedy próbowałem na wiele sposobów sprayami,podgrzewalem nawet puszki, polerowalem co warstwę a i tak efekt nie zadowalał i skończyło się na Ori dekorach
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Ohho,no to czekamy 1.9 same w sobie jak na diesla długo się nagrzewają,a bez EGRa to już calkiem
-
Dekory Black Piano
-
Przyciski sterowania szybami chrom
A więc jaki jest numer przycisku ? Pytam o numer bo raz swoje starte przyciski chciałem zamienić z przyciskami z wersji b6 4xel i tam były całkiem inne przyciski i nie pasowaly
-
Przyciski sterowania szybami chrom
Panowie auto końcówka 2003r,dwie elektryczne szyby jaki nr nakładek chrom ?
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Dobra robota Panie Czyli jednak w FMICa poszedłeś,ja u mnie jeszcze przemyśle temat Nie słyszałem o tej turbinie w TDIku,ciekawe ile wypluje
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Tak przyciski działają ale właśnie też mi to coś nie pasuje,to idzie na oddzielnych kablach.. Rozbiore i kukne,trik z wazelina też ciekawy ? Przy minusowych temperaturach staram się nie robić takich rzeczy,bo ogólnie strach o plastiki
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Wymieniłem ostatnio diode w drzwiach kierowcy na 5mm i założyłem ją bez rezystora. Złożyłem boczek,odpalam furke no i podświetlenie klamki świeci elegancko,ale nie świecą przyciski od szyb i ryglowania drzwi.. Może tak być przez brak rezystora,czy czegoś nie wpialem? Na darmo nie chce boczka wciągać bo nie zarobię na te spinki
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Wielu tunerów idzie na łatwizne,niestety.. O ile taki TDI na serii na czymś takim powinien śmigać bez problemu,to czasem moze to załatwić furke W poprzednim aucie też miałem jakis tam soft,zmieniłem potem wtryski na wieksze i po jakimś czasie wał pęknął
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Noo ciężko dostać te żarówki. Oprawki miałem bo już kiedyś je chciałem zmieniać,ale potem jakoś tak wolałem oto zostawić aż nie padła