Treść opublikowana przez Marfiol
-
Gumy stabilizatora tył
Mocno odgrzeje kotleta,ale ma ktoś numery stabilizatorów z S4? Są faktycznie grubsze od serii 1BA ?
-
Regulacja siły wspomagania
Siemka,pacjent B8.5 z elektrycznym wspomaganiem,idzie jakoś usztywnić pracę kierownicy ? Jak dla mnie chodzi zbyt miekko,dam na skrzyni sporta to jest sztywniejsza ale nie bede na sporcie cały czas jeździł ?
-
Stabilizatory z Audi S4 B8 do A4 B8
Różnia się coś stabilizatory między wersjami ? Mam 1BA i myślałem nad włożeniem stabilizatorów z s4,są grubsze ? Ma ktoś numer części staba z S4 przód i tył ?
-
Kodowanie lamp tył USA -> EU A4 B8 lift neon
Snapchat-360812780.mp4 Spróbuję jeszcze tych adaptacji co podałeś,ale próbowałem wielu kombinacji i na żadnych nie trybie a coś mi się o uszy obiło o podmianie pinów we wtyczce
-
Kodowanie lamp tył USA -> EU A4 B8 lift neon
A zmieniales piny w wtyczce lampy w błotniku czy nie ?
-
Kodowanie lamp tył USA -> EU A4 B8 lift neon
@mati0618 i jak udało Ci sie ogarnąć kodowanie ? Mam jeszcze pytanko gdzie podpiąć kabel wyprowadzony z lamp klapy ?
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Fura wczoraj odjechała na mazury,więc temat do zamkniecia ? Snapchat-190971249.mp4
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Coś koło tego chociaż ja nim dużo km nie robie bo do roboty mam co innego ? Ale ciężko mi sie rozstać z tym autem,bo na dobra sprawe nigdy mnie nie zawiodła no ale cóż "idzie nowe"
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
342.660km Wymieniony olej tym razem Texaco 5W40 + płukanka i wszystkie filtry MANN. Wydaje mi sie,że silnik fajniej chodzi na nim niż na valvo Wymienione wężyki przy filtrze paliwa bo już lały Wpadły jeszcze nowe hamulce na tył bo lewy zacisk stanął dęba+ oczywiście wymiana gumek. Ktoś będzie miał prezent ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUFFAFL8GN017056
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
@MarioR34Thanks mate ! On the roof is insulation (wool) + this yellow vapor barrier on top From B7 i only have this DRL switch Module is universal (https://allegro.pl/oferta/automatyczny-wlacznik-swiatel-dziennych-modul-led-przekaznik-automat-12v-6773590932) i have original automatic switch with Twilight sensor so if position lights switch on my DRL starts. I have on on halogens beams. Check this topic ? https://a4-klub.pl/topic/227985-montaż-modułu-drl-w-światłach-drogowych/ As i remember i dont have any problems with mirror (check yt channel Total Technik) but sometimes i want burn my car too hahahha (changing v158 from climatronic....) @Mukade93Zgodze sie z Toba,ze tak by było duzo lepiej Ale wole zeby w razie w był do wszystkiego dostęp,boczek też wykleiłem pianka i czuuuuć roznice na plus (duza robote sam boczek zrobił wlasnie) Spokojnie dalej Audi Poluje na B8.5 z USA Jeszcze dwa wycieki w avanturniku musze ogarnac,oliwe zmienić bo juz czas i bedzie trzeba sie rozstac..
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Nic grubego wsumie się nie dzieje,avanturnik wiernie wozi cztery litery.. Ostatnio wygluszylem przednie drzwi+boczki,i mały dechroming wleciał i oczywiście letnia rolka bo już nie mogłem patrzeć jak to auto wygląda ? Furka w przeciągu najbliższych dni będzie wystawiona
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Bi-Led super sprawa, ostatnio kumpel wkładał do e klasy,każdy Xenon sie chowa ?
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Tez ostatnio V158 zmieniałem... Żebra mnie dwa dni bolały ? Podasz linka do tych kierunków ?
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Teraz tak patrze,że Ty na SLU też latasz Nie stałeś dzisiaj pod żabka w Koszęcinie ?
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Zapomniałem jeszcze dopisać,że ostatnio też zostały wymienione płyty podwozia,bo niestety stare poległy kiedyś na jednej dziurze ? Ciężko je dostać w fajnym stanie i normalnej cenie,ale wkoncu się udalo (ta pierwsza na foto była taka sobie,ale dostała szpachlówke+włókno i będzie git,nic nie wisi chociaż) Spryski mgiełkowe podgrzewane z Caddylaca ? Zacząłem się bawić w wygłuszenie drzwi,tył już mam ogarniety za przód się wezmę jak będą checi i lepsza pogoda ? (tak wiem,że lepiej by było zakleić też te otwory w wewnętrznej stronie drzwi,z przodu się bardziej przyloze) Zalozne radio Concert 3 i wkoncu nie mam tej dziury w tunelu ? Kupione za dobra cenę,w dość fajnym stanie. Oczywiście działa ściszanie po wbiciu wstecznego tak jak miałem na Rns-e,i zmieniarka cyfrowa też podpieta W najbliższym czasie chcialbym pościągać nadkola,osłony progów i zakonserwowac,do porządku wyczyścić auto i oczywiście nawoskowac ? Relingi też chyba kupię i wymienie na czarne,bo z lewej strony lekko ruda zaczyna brać+ ten chrom jest taki zmęczony już,a żeby to wyczyścić i zaprawić porzadnie to i tak trzeba relingi out (wsumie dobra okazja żeby zrobić podsufitke,chociaż Rolls Royce też nie jest zła ?) zaniedlugo pasowałoby oliwę zmienić i ogólnie pierdoły mechaniczne poogarniac np magiel ?
-
AVF szarpanie na biegu jałowym, LOGI, filmiki proszę o pomoc
Pewnie uszczelnienie lub sam wtrysk,tak jak kolega wyżej napisał ewentualnie sprawdz sobie czy Ci klapa gasząca sie nie przycina. Najlepiej to kup zestaw uszczelnien + sruby pompek z Boscha i daj do kogoś kumatego kto siedzi w dieslach,sprawdzi Ci wtryski na stole i do porzadku zamontuje bo wbrew pozorom nie kazdy mechanik umie dobrze zalozyc i wyregulować pompki?
-
A4 B6 AvAnTuRnIk 1.8t quattro BEX 258hp 362nm LZ5L.
Mi tak osobiście przód S4 nie leży,dużo bardziej mi się s-line podoba no ale opinia jest jak d*pa ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Widze,ze wnetrze dostało kilka 'smaczków"
-
A4 B6 AvAnTuRnIk 1.8t quattro BEX 258hp 362nm LZ5L.
Czorny bandyta ? Ładnie sie prezenci? Ps. Te MK1 na czwartej fotce Twoje ?
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Yeah,dont wanna changing second side next month?
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Przejechałem jakieś 200km od ostatnich wymian,i słyszę łożysko tył huczy... Więc kupiłem odrazu oba i poszły na podmianke dzisiaj
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL Tak wystarczy zdjąć dekor,no i pozniej szczypcami obejmy z tych plastików ktore wymieniamy Brałem ten zamiennik bo w ASO maja juz tylko ten czop kulisty,a tej tulejki juz nie.. Ale jest jak najbardziej spoko,czuć zmiane na plus mimo ze u mnie biegi dobrze wchodziły juz wczesniej,był problem czasem przy szybkim wbijaniu jedynki bo wskakiwał wsteczny ?
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
326.190km Chwile po swapie hebli zaczęło dawać o sobie znać łożysko kierowcy,po tej stronie również oba górne wahacze miały dość duży luz więc poszły na wymianke wpadł Lemforder. Czasem przy zmianie biegów było słychać głuchy stuk z okolic skrzynii,i przy takim agresywnym odpuszczeniu gazu też - założona też nowa poducha Lemforder 20230329_175347.mp4