Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marfiol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marfiol

  1. Marfiol odpowiedział(a) na Marfiol temat w Audi A4 B6
    Ktoś pomoże Panowie ?
  2. Marfiol opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Cześć. Potrzebuje numeru węża klimy widocznego na foto. B6 AVF WAUZZZ8E44A153446
  3. Tylko to sie tak trzyma,ze wkrety bym musiał dawać co 3cm Druga te gumowe bym powiedział są zbyt elastyczne,bo tylko troche brudu podejdzie miedzy ori dokładke a tą gume i juz odłazi
  4. Wrzuć fotki jak po montazu sie prezentuje Bo miałem juz dwa razy te gumowe uniwersalne z allegro,ale odłazi to
  5. To pewnie sie trafimy kiedyś,ja mozna powiedziec Lubliniec
  6. Konkret sztuka Z Gliwic jesteś ?
  7. Musze to na dniach sprawdzić jakie mam te ET,bo sa dosc mocno do srodka bardziej niz u Ciebie Heble dość ważna sprawa jak sie lubi czasem przycisnąć Chociaz wam powiem szczerze i tak jestem pozytywnie zaskoczony,w A3 miałem ori 280mm a tu 288mm a auto ciezsze wiec wsumie zadna roznica.. Ale w A3 duzo razy mi hebla brakło,albo sie z nich zakopciło xD A tutaj jeszcze krytycznych sytuacji nie miałem
  8. Ja sie wlasnie zastanawiałem czy te moje biedrony to nie są jakieś z a3 bo nie wiem czy to na fotkach widać,ale sa dosc mocno do srodka nadkola wsadzone. Moze na tych dystansach co mam do letnichj bedzie lepiej Daliście mi klina do głowy Pany,szukam zacisków
  9. Serio pod te moje 16 podejdzie ? Gdzieś wlasnie czytałem,ze pod ten wzór co mam to lipa jest
  10. Marfiol opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Siemka Potrzebuje numeru czujnika g65 z klimy do mojego auta. WAUZZZ8E44A153446
  11. Heble juz rozebrałem,kanty klocków sfazowałem poczyscilem wszystko i posmarowałem i dalej niekiedy pisknie.. Duzo mniej niz przedtem i rzadziej ale jednak,jedyne co to tych drutów trzymajacych klocek nie wymieniłem boo przyszły mi inne niż mam. Tarcze sa brembo,klocki TRW Robiłem na szybko wiec nie bawiłem sie w malowanko,niebieski jakos do mnie nie przemawia Bardziej srebrny/czarny/czerwony/zolty hmmm Gdyby nie fakt,ze te heblee praktycznie nówki i to,ze na zime mam 16" to juz dawno by 320mm wpadły Zrobiło sie ciepło i czasem klima zaszwankuje i swieci sie Econ a czasem śmiga normalnie,wiem napewno ze jakiś zawór/czujnik mam do wymiany bo miałem kiedys blad na vcds i jeden przewód bo obtarłem nim i sie troszku wygiął Druga sprawa,troche mi buda wibruje od 100-120km/h nie wazne czy 5/6 bieg i potem ustaje.. Półośki sprawdzanie,całe są nowe i bez luzów,dwumas też raczej nie bo by to było na niskich obrotach,miał ktoś coś takiego ? Jedyne co mi do głowy przychodzi to poduchy
  12. Tylko ten ori do końca nie spasował tak jak miał,no ale zobaczymy Pany chce zaciski pomalowac,bo heble przod i tak muszę rozebrac bo piszcza strasznie.. Jaki kolor ? Klasycznie srebrny czy może żółty? Albo co innego proponujecie
  13. Po wymianie wałka i szklanek Paanie takie doładowanie,że weze pekaja Jak widać wąż jakiś zamiennik z 2018r na szybko na szrot podjechalem i wzialem ori z znaczkami audi, ale jest ciutke ciasniejszy i w te wejscie w pasie przednim nie wszedł do końca tak jak mial.. Potestowane i nie spada, ale i tak zamowilem taki jak był i to przemienie
  14. Zostaw tak jak jest Niestety w tych tematach jesteśmy jak kobiety w sklepie z butami
  15. Właśnie spray mnie jakoś nie przekonuje,pewnie powychodzi skórka pomarańczy itp a z folia w razie w idzie zerwać,tak jak to zrobiłem Paaanie,to tak specjalnie coby @kamil-vagwidział o co mi chodzi
  16. Schowki wysuwane. Wsumie mam drugi komplet tych schowków,który moge opchnąć tylko nie mam do Nich tych blaszek mocujacych i śrubek Na tej fotce lampe ściemniłem folia ORACAL 8300-073,do Twojego koloru by fajnie spasowała do mojego jest za ciemna i zerwałem Coś jaśniejszego troszke musze przykleić Uporałem sie z tym,jazda jest odrazu przyjemniejsza Tak jak koledzy wyżej napisali,masz takie nity w fotelu i na nich powstaje luz. Musisz wymacać,na którym nicie jest luz ruszajac fotelem i je wyciać i skręcić śrubami,u mnie zalozmy w fotelu pasazera jeden był do wymiany a od kierowcy wszystkie wymieniłem Na fotce nizej widać nowa śrube,oryginalnie jest czarny nit I jeszcze mały tip - nie próbuj rozwiertywać tego,tylko fotel out i rozciąć nit od środka fotela diaxem
  17. Dzięki Schowki prosta sprawa,tylko troche gimnastyki jest. Folie dam,prawdę mówiąc już je kiedyś miałem przyciemniałem ale zbyt ciemna folia jakoś mi to nie pasowało i zerwałem
  18. Po powrocie do żywych wpadły ciemne szyby,schowki pod fotele i ogarnalem sprawe,która mnie najbardziej irytowała - bujane fotele. Jeszcze kierunek w lampach trzeba będzie lekko sciemnic,i założyć nakladki chrom na lusterka, które już czekają
  19. Myslalem wlasnie nad tym przegladajac Twoj temat. Serio taka różnica? Taak mam MST C3 ten z normą pod pompki. Przy takim serwisie to już nie koszty inny olej, ale miałem już valvo kupione wcześniej Podziekował, ale czarnych szyb muu brakuje mocno może jeszcze jakieś lusterka chrom ??
  20. Ahh żebyś wiedział Pierwsze chwile po przesiadce z Caddy myślałem,że jade S klasą haha Jest dużo planów przewidujących uziemienie auta np.ściema szyb ale póki co odkładam je na potem.. Tankowanko i jazda
  21. Autko odebrane w sobote,troche kilometrów natłuczone - pacjent żyje Pompki pojechały jednak do Diesel Serwis Mazanek,bo tamten koleś twierdził,ze sa do regeneracji nie sprawdzajac ich nawet Przebieg 292.612km -Wałek rozrządu,panewki i szklanki Kolbenschmidt -Rozrząd komplet INA -Koło zębate wału ASO -Termostat Mahle -Pasek z napinaczem + rolka prowadząca -Poduszka pasa przedniego Lemforder -Olej Valvo 5W40 -Płyn chłodzący -Regeneracja pompek (1 regenerowana,reszta po regulacji + wymiana oringów) +dużo dupereli typu uszczelki vacu pompy,dekla ogarniecie prawego zacisku z tyłu itp... Jak się okazało,poprzednio rozrząd był przestawiony o ząb,za słabo podokręcany + w/w koło zębate wału było luzne i miało juz powyszarpywane ząbki Teraz wszystko śmiga elegancko,jedynie do majstra musze podjechać na korekte synchro Tak wyglądała jedna szklanka... No i wesoły avanturnik
  22. Fajna furka,z mocą coś działasz ?
  23. Tzn mój majster ma tam jakiegoś swojego chłopa od Tych wtrysków,i czekam na odpowiedz czy da się wogole coś jeszcze zrobić z tymi moimi wtryskami,bo usłyszałem tylko,ze te elektrozaworki i wszystko inne jest igła tylko,ze jakieś talerzyki czy coś są wy*ebane. Z wtryskami nie miałem zadnych problemów,wsumie dopoki wałka nie było słychać to cykało wybitnie cichutko,a mam porownanie do paru PDków,ktorymi jezdze Nawet dyma nie puszczał,co jest dziwne xD Zobaczymy,jutro podjade moze coś wiecej bedzie wiadomo Niech to składa,bo brakuje mi avanturnika
  24. Niee te gumki,tylko coś we wtryskach ponoć
  25. Paanie,elegancko wyszło Też nad tym dołem w plastrze miodu myśle,wiec działaj teraz Ja od Ciebie zgapie haha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.