Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marfiol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marfiol

  1. Pomyśle nad tym,pierw auto musi wrócić do zywych Wtryski sa w sprawdzeniu i sie okazało,ze wszystko z nimi niby okej,ale od tego wałka padły tam jakieś podkładki czy talerzyki,i nie wiadomo czy pojdzie to zregenerować
  2. Mozesz coś wiecej o tej suszarce powiedzieć ? P&P ? Koszty ?
  3. Jakie konkretnie GTD GTC masz na myśli ? Ja tam bym chciał poki co zeby aby 2 z przodu była z fajnym dołem
  4. GTB1756 - z tego co słyszałem dobry dół ma
  5. Dzięki Pare zmian jeszcze wpadnie,zebym sie troszke bardziej wyrozniał haha Ale nie zmienia to faktu,że B6 w S Line sama w sobie w miare juz wygląda Z tego co Ja sie dowiedziałem to jest wszystko seria,coś z wtryskami ponoć było robione. Gość,który Ją sprowadzał i śmigał Nią 7 lat ma firme z chip tuningiem Śmiga fajnie,ale po głowie mi chodzi GTB17 Auto stoi u majstra,dwie krzywki na wałku są tak wytarte,że palec by szło o nie rozciąć Wtryski pojechały na sprawdzenie i czekamy na części Fotki po montażu dystansów
  6. Wszystko bedzie sprawdzone przy okazji,i co trzeba zrobione Podkładki na wtryskach na 100% Rozrzad,wyciek jeszcze mam,i kilka innych dupereli do zrobienia za jednym razem chce machnąć bo nienawidze być bez auta
  7. Nic ciekawego sie wsumie nie działo z autem,tylko wiernie mi woziło moje skromne 4 litery Wkońcu wpadło lato,wiem ze brudas ale to spontan był Fotki bez dekielków i dystansów,juz wpadły 13mm/15mm i naprawde spoko jezdzi teraz nie zaluje wyboru 18" ani opon,po montazu dystansów to juz trzyma sie jak rolnik dotacji Z mniej przyjemnych spraw to wytarł sie wałek rozrzadu,i autko czeka az majster ja wezmie przy okazji inne felery poogarnia
  8. Ładny czarnuszek,bede zaglądał
  9. Siemka Pany. Mam aktualnie Galaxy S10 i juz swoje przeżył.. Szukam czegoś nowego,wymagania -dobry aparat -dobra bateria -wodo i pyłoszczelny No i najlepiej zeby był podobnych wymiarów co s10,duzo wiekszego nie chce.
  10. Powiem Ci,ze kilka dni temu wrzuciłem letnie i nówki Presto UHP2 i mimo,ze nie przejechałem zbyt wiele jestem pozytywnie zaskoczony. Ładnie trzymaja w winklach no i bardzo przystepne cenowo,rant ochronny też maja
  11. Podpuszczasz ! A najgorsze,ze wiem jak quattro idzie.. Pozyjemy zobaczymy
  12. Dokładnie,Meyle bardzo dobry zamiennik. Super ogarniete Robert
  13. @lukas551 https://allegro.pl/oferta/modul-automat-swiatel-dziennych-drogowych-30-mocy-6955887799?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
  14. Noo też tak właśnie uważam,mega poprawia wyglad auta. Wujowi sie tez wlasnie czarne grille spodobały i na wiosne bedziemy u Niego robić,ma bexa w tym samym kolorze co ja tylko On chce znaczek tez na czarno,zobaczymy jak to bedzie wygladac Przy okazji wtedy moze prysne ten tył u mnie,tymbardziej ze na tym znaczku tego chromu nie mam zbyt pięknego
  15. Ja z okolic Lublińca czyli niedaleko Moja a4 kupiłem właśnie z Piekar
  16. Jak miałem troche zaschnietego oleju czy innego brudu,to troszke pedzelkiem i schodzi super. Wiadomo,ze sa lepsze srodki ale Akre dostaniesz praktycznie wszedzie i nie jest to też jakiś typowy chemol co Ci uszczelki poniszczy.
  17. Moim zdaniem nie ma sie nad czym zastanawiać Tymbardziej,ze plasti dip jest dość trwały a jak Ci sie nie spodoba to wracasz do ori wygladu,sam nawet myslalem czy by sobie znaczka na tylniej klapie nie trzasnąc w dipie do dokladki by pasował ale znowu z przodu chrom a tu czarny..
  18. Sztos to mam nadzieje,ze dopiero bedzie ? A zmotywowałeś mnie,z głupot wlasnie te w zimowej scenarii posłałem Jak wrzuce letnie obuwie i sie zrobi troche fajniej,to porzadne pucowanie,znowu smalcowanie Fusso (choć z tego co widze to dalej coś tam go zostało na aucie) i natrzaskam jakiś fajnych fotek Byłem dziada dzisiaj troche opłukać z soli
  19. Ja też zawsze jak szukam auta to na olx zasięg 100km od domu ustawiony. Tzn czasem patrze dalej ale to wyjątki Wiem,ze tez sa przytyrane - w dodatku cenia za Nie prawie jak za S4 No wsumie u mnie też to potopniało i przymroziło wiec szklanka mega,na skrzyzowaniu auto przedemna ma wolne i rusza,no to ja też nagle sie zatrzymała na srodku i prawie bym miał zonka..
  20. Tak jak B6 w Limo mi się nie podoba,tak Twoja robi naprawde wrażenie Fajna sztuka,bede zaglądał Ps. Jesteś z Piekar czy Śląskiego Betlejem ?
  21. Dzięki,tak rezać raczej nie bede.. Ale czas pokaże @R4xx Mowia,ze audi bez quattro to nie audi ale daje rade Z drugiej strony patrzac masa wrogiem przyspieszenia (tak to sobie musimy tłumaczyć) Ja raz tylko miałem lekki problem podjechać,jak napadało dość duzo sniegu + ktoś sobie poodgarniał chodnik i w**ebał wszystko na droge,ale jakoś go rozbujałem By sie miało wiecej czasu,to by sie wiecej grzebało ale co zrobisz.. Ty też tam lecisz grubo z tematem Dokładnie.. AVF Q + S line to juz całkiem kosmos. Wsumie dość długo sledziłem aukcje,to moze z 2 takie sztuki były. Ogolnie po aukcjach patrzac,to juz wiele tych aut na fotkach wyglada na niezle pocwelone. Najwiecej w q widziałem 1.8T i wsumie poczatkowo mialem zamysł zeby taka kupić i sprobować wkoncu benzyny,ale jakoś tak zostałem wierny grzechotnikowi Powiem Ci te Alpin 5 daja rade wsumie w kazdych warunkach,szczegolnie hamowanie w takich zimowych warunkach mi sie podoba. Kupiłem je wsumie dosc okazyjnie Super kolorek do utrzymania w czystości Zapraszam,dzieki
  22. @R4xx @kamil-vag Dzięki Panowie za dobre słowo ! Staram sie zeby ten grzechotnik był w dobrym stanie,zreszta nienawidze jak w aucie jest coś "nie tak" Koła juz czekaja na lato Dość długo tych felg szukałem. Niby wszedzie tego pełno,ale tu coś do prostowania,tu "nie wiem czy sa proste" I zdecydowałem wkońcu na te - jak je "klepnąłem" to za kilka godzin sie pojawiły takie same,w tej samej cenie z oponami 30km ode mnie - no ale trudno Oczywiście po odpakowaniu paczki rura na wulkanizacje - prościutkie Maja troche rys ale ten sezon chyba tak przelatam,na nastepny moze je malniemy Dołożyłem ostatnio moduł DRL na długich + przełacznik z B7 i nareszcie ta fukcja AUTO na włączniku świateł ma jakiś sens Troche przebojów miałem z schematami i przekaznikami,ale finalnie śmiga (moduł startuje od 13.2V) Bixy sobie troche odpoczną Przy okazji przywróciłem do życia dokładany alarm jaki był w aucie,zastałem wypiety bezpiecznik a po jego włożeniu wyła odrazu syrena i ogólnie te wiązki były poprowadzone średnio estetycznie.. Ogarnąłem to + przy okazji nowa parciana izolacja wszedzie tam gdzie stara się już odklejała Nastało kilka dni zimy wkońcu Pierw troche ubolewałem,ze nie mam legendarnego quattro ale niestety kupno nastoletniego auta to nie wybór jak w salonie. Ale powiem szczerze jako nauczony w zime bez ESP a nawet ABS. To auto na dobrych zimówkach (Alpin 5) to auto idzie po śniegu czy lodzie jak przecinak Ogólnie fajnie mi sie tym autkiem śmiga Planów jeszcze jest dość dużo..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.