Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. No widzisz warto było sprawdzić ?
  2. Koalakm odpowiedział(a) na Dr_J temat w 2.0TFSI
    Opinie sa rozne, ale moim zdaniem warto. Wlewaj zgodnie z instrukcja.
  3. znajdziesz wiele, ale zadne ledy nie beda mialy homologacji... zmien na jakies dobre H7 z jasnym swiatlem i juz
  4. a tak dobry pomysl - moze byc zbieg okolicznosci ze masz teraz tez do wymiany
  5. uwierz mi da sie go wcisnac zle Ja nie twierdze ze tak zrobiles, ale komunikat chyba mowi o tym ze klocki do wymiany. Czyli mozna przypuszczac ze jest zwarcie = czyli czujnik dotyka tarczy - mysle ze nie zaszkodzi jak zdejmiesz kola i sprawdzisz na 100%
  6. nie zrozumiales. Wlozyles jakby ze zlej strony - w ten spospob ze czujnik caly czas dotyka tarczy - i masz komunikat ze sa do wymiany
  7. cos czuje ze zle wlozyles czujnik w klocek....
  8. z tych co wskazales ja jestem za ostatnia pozycja
  9. tez mam takie samo zdanie Takie komisy to gdzie?
  10. no bez przesady. Zawsze w ASO bedzie mimo wszystko wieksza pewnosc.
  11. Chyba zawsze zimny silnik ma gorsza kulture pracy niz rogrzany, wiec nie przejmuj sie, obserwuj Przy dieslu ja tez to wyczuwa, ze na zimnym sa jakies mininalne gdzies tam wyczuwalne drgania - ale nie nalezy sie moim zdaniem tym przejmowac i to normalne.
  12. dlatego ze spokojem daj sobie troche czasu i zglaszaj ponownie jezeli nie ustanie. Jezeli auto kupiles prywatnie - pamietaj ze masz 2 lata rekojmi (zawsze staraj sie zglaszac tytulem wlasnie rekojmi a nie gwarancji) Jezeli auto kupiles na firme - masz rok gwarancji (chyba ze audi daje wiecej?)
  13. Kupiles nowe auto i jak najbardziej reklamowac nalezy wszystko co nie jest normalne. W Twojej sytuacji najwazniejsze ze zglosiles (zachowaj formularz zgloszenia - czy jak to sie nazywa). Mysle ze spokojnie mozna poczekac. Jezeli za pol roku nadal bedzie tak samo to zglos ponownie. P.S. Troche "przykre" ze w nowym audi takie przypadki - choc poczekajmy moze osoby ktore tez mialy nowe sie wypowiedza....
  14. 1. czyli ogolnie moge sprawdzac czesci patrzac na zwyklego A4 B9 Avant z 2017 roku? 2. Gdzie mozna wykupic na jakis krotki czas jakas dobra niedroga etke online?
  15. to jest na pewno do zrobienia. Ja bede tak robil w A4. Wiem ze oczywiscie nalezy kupic lampy matrix przeprowadzic 2 przewody od kamery do BCM i potem od lampy do BCM - no i kodowanie. Wiecej niestety Ci nie powiem bo zwyczajnie nie wiem - ale to co napisalem na bank wystarczy i zadziala z odpowiednim kodowaniem.
  16. WA19NAF42JA058030
  17. Czesc Czy jest gdzies dostepna etka online dla a4 b9 allroad? Wszedzie gdzie patrze to jest do B8 (do 2016 roku) np ifinterface lu na 7zap. Chcialem posprawdzac czesci, a moze cale nadwozie jest wlasciwie identyczne? Czy maska na przyklad jest taka sama dla B9 i dla B9 allroad?
  18. znowu teorie wyssane z palca....
  19. ahh czyli jednak to caly element...tylko grill odzielnie. Dzieki za zdjecie. Jakby ktos szukal to w Q5 jest troche "latwiej" bo oddzielnie sa opcje prawa , lewa, srodek, grill.
  20. Na ile elementow mozna rozdzielic zderzak przod a4 b9?? Z rysunkow chyba wynika ze jest razem prawa + lewa + dol i oddzielnie grill. Czy tak jest czy jednak mozna rozdzielic prawa strone / srodek / lewa strone?
  21. no ale przeciez na nvidia tego rozumiem nie ma w standardzie, ale na qualcom przeciez jest - wiec nie ma czego aktywowac na qualcom, bo juz jest. Czyli powyzsza instrukcja na jakim sprzecie zadziala???
  22. Muskel dziekuje serdecznie za wyjasnienie proces rozumiem jest wlasciwie bezproblemowo odwracalny? no cos czuje ze jak komus zalezy to warto - moze to tez byc element segmentacji modelowej jednak dzieki za wyjasnienie - u mnie niestety 2016 wiec na bank mam wlasnie nvidia co chyba jednak nie oznacza ze nvidia jest "wolniejsza".
  23. ooo jaka cenna informacja. Czy to zalezy od rocznika? wyposazenia czy czego?
  24. Jeszcze jednak wracam do tematu. Ostatnio pojedzilem troche na zmiane A4 i Q5 i jest roznica w jakosci grania - na korzysc Q5 (mam uwazam bdb sluch ). Wiem ze pisales ze technicznie sa te same podzespoly (co i tak mnie dziwi). Natomiast zrobilem zdjecia mozliwosci ustawien dzwieku - jak widac w Q5 jest wiecej (sa dodatkowo mozliwosci oddzielnie ustawien suba). Mozliwosc ustawienia suba tez pewnie z czegos wynika...
  25. Prosze o zdekodowanie i dziekuje bardzo WAUFNAF4XHN034079

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.