Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lovely Man

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lovely Man

  1. Chyba że tak. Ale jak patrzę na te jednorazówki z aledrogo to dostaje ataku śmiechu: "puszka 170 g stanowi odpowiednik 453 g gazu R1234yf" 😃 Cudowne rozmnożenie czy Kana Galilejska? 😂
  2. A olej w niej jeszcze jest?
  3. Stary czynnik R134A jest dużo tańszy niż nowy, inna maszyna jest potrzebna do serwisu klimy itd. Obawiam się że napełnianie z jednorazowej butli bez odmierzenia czynnika może doprowadzić do przepełnienia układu, wzrostu ciśnienia i wywalenia uszczelnień. Już wolę zapłacić i mieć spokój.
  4. A widzisz 🤭 Nawet kompa nie musiałem podpinać, telepatia nowej generacji 😄 Przynajmniej wiemy o co chodzi z tzw. ekologicznymi czynnikami klimatyzacji, o 3x większą cenę 🤭
  5. Warto robić to co 2 lata, uzupełniasz czynnik i olej zapobiegając uszkodzeniu kompresora klimy brakiem smarowania
  6. A kiedy serwisowałes klime ostatnio? jak jest mało czynnika to się załacza i nie chłodzi
  7. Jak dla mnie brakuje w filmie dwóch aspektów którymi Audi pogorszyło swój wizerunek, a mianowicie brak możliwości wyboru rodzaju skrzyni biegów oraz napęd ultra. Pomijam kwestie serwisu. Niestety od ok. 20 lat w korporacjach nastały rządy nie mających pojęcia o produktach i klientach bezdusznych finansistów dla których liczą się tylko cyferki w bieżącym budżecie, ludzi bez wizji przyszłości i pasji 😪
  8. Naładowany aku ma 12,5 - 12,8 V, a napięcie ładowania miedzy 13,2 - 14,4 V więc prawdopodobnie nie masz ładowania i jezdzisz na samym akumulatorze.
  9. Folia może zmięknąć ale raczej jej nie rozpuści ale klej już tak, natomiast rozpuszczalnik może uszkadzać plastiki. Spróbuj podgrzać lekko suszarką żeby szyba nie pękła, ścieżki podgrzewania już masz uszkodzone
  10. Wkładka helicoil trzyma lepiej niż oryginalny gwint w aluminium bo go nie zatrzesz, sprężynka jest ze specjalnej stali
  11. Wkładka helicoil załatwi sprawe
  12. Przegląd musisz zrobić w AUDI ze względu na utrzymanie gwarancji. U mnie jest Lellek ale Ty chyba jesteś z Łodzi, a tam nie znam serwisów
  13. To chyba przesadziłem z tą redundancją bo mam 3 🤭 Ale masz rację, normalnie dwa wystarczą, no i dwa motocykle 😆
  14. Chłopy dajcie se na luz, do sprężyn trzeba mieć ściągacze bo inaczej nic nie zrobisz
  15. Tu akurat nie jest tak źle, cena konfiguracji mojego Allroada to ponad 232 tysiące, wystawiony poniżej 140, przebieg 63 tkm i jeszcze gwarancja audi prawie rok. Niestety rynek jest zalany powypadkowym szrotem, małe zółte rączki zarzucają swoimi produktami, podatki, ceny żarcia, mediów i opłaty rosną, ludzie trzymają się za portfele mocno
  16. Lovely Man odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B9
    Mam już trzeciego nowego A4 Allroad z S-tronic 2.0 TDI i jedyne co mnie wk*rwia w tym aucie to własnie ta skrzynia 😄
  17. Lovely Man odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B9
    Pytanie już nie aktualne, myślałem o V6 w dieslu i S-tronic ale mi na szczęście przeszło 😆
  18. Jasne, dla rozrywki żeby mieć jakieś hobby 🤭 Nie interesuję się modą ale technika juz tak i wiem jedno: cały transport światowy odbywa się na dieslu, statki, lokomotywy, maszyny i ciężkie pojazdy drogowe. Tam benzyny nie uświadczysz, bo diesle mają większą sprawność i przebiegi 😀 Niestety eko propaganda poryła ludziom berety
  19. Tylko w tym przypadku cena zakupu ulepa to jedno, a koszty naprawy i te które dopiero nadejdą oraz brak sprawnego pojazdu przez dłuższy czas to rzecz, której nikt już nie liczy, a później wypłakują się tutaj szukając rozwiązania problemów spowodowanych własną decyzją
  20. Wola ulepa u handlarza kupić bo tani i pozniej jęczeć na forum że im nie działa, choinka na desce, stuka, skrzypi, krzywo jezdzi albo wcale, no i kupię cześci 🤣
  21. Za moje proponowali 120 tyś i jeszcze mi wciskali kit że muszą gwarancje dodatkową wykupić, a jak ich zapytałem po co skoro jest fabryczna to się zaczęli motać w zeznaniach No i że nie ma FV, więc ich pytam ile z dadzą jak będzie FV23% to oni na to że 127 tyś. Pośmiałem się i podziękowałem Później przyznali mi się że muszą mieć przynajmniej 15 tyś zarobku na aucie, taki mają target narzucony przez szefostwo
  22. Dziś miałem kolejny przypadek. Gośc o nicku sebol vw miał wystawioną na pejsie VW Californie rzekomo po kolizji z sarenką za 190 tysi. Pisałem to odpowiedział że tylko na telefon. Dzwonie i pytam używając przyjętych form grzecznościowych jaka forma sprzedaży, a typ do mnie chamsko na ty że 90 tyś na fakturę, a 100 tyś gotówką na rękę. Jak dostałem ataku śmiechu to się rozłączył, a jak podałem tą informacje pod jego postem to w momencie zlikwidował to konto. Sami oszuści wokół, masakra
  23. Kupowanie ulepa to tylko problemy i wydatki zamiast czerpania przyjemnośći z jazdy Gadałem z gościem co handluje autami ale tylko krajowe i bezwypadki bierze, to mi powiedział że teraz sprzedają się auta do 20 tyś zł, cała reszta stoi. Moim zdaniem ludzie kasy pilnują bo widzą co się dzieje i czekają co będzie po tych pseudo wyborach bo wygląda na to że jeszcze gorzej.
  24. Sorry Radek ale gwarancje to on daje niby na co? Chyba na zapłacenie podatków ?
  25. Tak to jest z importami po dzwonach, a ja się bujam 3 miesiąc z krajowym autem na gwarancji bo wszyscy wolą tanie ulepy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.