Treść opublikowana przez Lovely Man
-
A5 Bielsko-Biała
Chyba że tak, jak coupe ma być to OK, rozumiem A może wolisz cabrio ze szklanym dachem i FV23%? Mam krajowego, bezwypadkowego Mesia SLK350 z 2015 roku z przebiegiem 14.000 km 306 KM w wolnossącym V6 daje wielki fun z jazdy, a robi za cabrio i coupe w jednym
-
A5 Bielsko-Biała
Sprzedający nie podał nr VIN i nic że jest bezwypadek, więc pewnie było coś robione, do tego 2 drzwiówka jest max niepraktyczna, za tą kasę kupisz auto 2 lata młodsze, a jak dorzucisz parę zł to opchnę Ci A4 allroad z 2021 A jak rzeczywiście chcesz dwudrzwiową to Ci powiem że u Lellka w Gliwicach jest o niebo ładniejsza i dychę tańsza z mniejszym przebiegiem w programie Audi select plus A5 w S-line w pięknym białym metaliku, z bang-olufsen
-
Audi A4 B9 Allroad
Chyba ich pop*doliło, podobno roboczogodzina w niemieckim serwisie Audi to 110 EUR!
-
Audi A4 B9 Allroad
RALF76 dokładnie tak, ceny serwisu w AUDI już są wysokie, 650 zł/roboczogodzina, więc serwisowanie starszego samochodu po gwarancji będzie sporym kosztem, wręcz zaporowym dla niektórych. To zawsze ma dwa końce, jeśli auta staną się drogie w serwisowaniu to ludzie będą od nich odchodzić na rzecz tańszych marek więc sami na siebie bat ukręcą.
-
Uszkodzony przewód klimatyzacji w Audi A4 B6
Jeśli działa Ci jeszcze klima to zaraz przestanie bo wyleci cały czynnik, jak pisał Muskel1 przewód do wymiany. Szkoda czynnika bo tani nie jest, lepiej odpompować to co jest, wymienić przewód i napełnić na nowo olejem i czynnikiem
-
"Klekot" silnika 2.0 TFSI w Audi A4 B9
To nalej coś markowego, ten ravenol to raczej d*py nie rwie
-
"Klekot" silnika 2.0 TFSI w Audi A4 B9
Toż to wodzionka Tylko taki zalecają do tego silnika?
-
"Klekot" silnika 2.0 TFSI w Audi A4 B9
Dokładnie tak się to objawia, olej schodzi z popychacza i stuka dopóki nie napełni się na nowo olejem. A na jakim oleju jeździsz? Bo czasem pomaga sama wymiana oleju na lepszy gatunkowo, a czasem trzeba wymienić popychacz choć to nić groźnego na tym etapie.
-
"Klekot" silnika 2.0 TFSI w Audi A4 B9
To tylko na zimnym czy na gorącym przy odpaleniu też? Co się dzieje po dodaniu obrotów na postoju, zanika? Na moje ucho to słychać jakby hydrauliczny popychacz zaworu nie kasował luzu zaworowego na wolnych obrotach, jak się napełni olejem to przestaje
-
Audi A4 B9 Allroad
Mając na uwadze to co działo się z tymi telewizorami w A6 C8 na początku to trochę się boje 3 ekranów i tej całej elektroniki za tym stojącej i zaczynam doceniać prostotę. Dla mnie auto może tego nie mieć, a do tego jak patrzę na te tanie tablety zamiast liczników w autach za pół bańki to sorry ale to jest dziadostwo
-
Audi A4 B9 Allroad
Mam diesla z 2021 i na początku trochę brał ale pozniej mu przeszło, z tym że lubiałem mu dać po zaworach. Nowy z 2024 trochę wziął ale ma dopiero ponad 3000 km i zobaczymy co dalej. Wg. mojej oceny te silniki wymagają dobrego dotarcia czyli dania im w pi..dę i na gaz, oczywiście po nagrzaniu i częstszej wymiany oleju niż zaleca serwis.
-
Klimatyzacja w Audi A4 B7 nie chłodzi
A kiedy ostatnio serwisowałeś klimatyzację, nabijałeś czynnik i olej?
-
Audi A4 B9 Allroad
Mam już trzecią A4 Allroad i poza spalonym wkładem grzewczym prawego lusterka w jednej i opadniętej osłonie plastikowej tylnego amora w drugiej nigdy się nic nie popsuło, więc niemiecka jakość mi pasuje A jak z usterkowością w meksykańskiej Q5?
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze w Seat Exeo 1.8T
Niestety z elektroniką nie pomogę za wiele, analogowy model ze mnie, lampowiec
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze w Seat Exeo 1.8T
tak można najprościej zobaczyć, znalazłem na forum paska ceste przyczyny ustarek: https://forum.vw-passat.pl/topic/35877-abcdiagnostyka-18-20v-turbo-aeb-apu-awt-awm-18t-krok-po-kroku-guide-v03/
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze w Seat Exeo 1.8T
Sprawdziłbym czy na wszystkich świecach jest iskra, lub czy podaje napięcie na wszystkie cewki, może sterownik nawala?
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze w Seat Exeo 1.8T
Raczej na ciepłym by się rozszczelniał bo metal się rozszerza więc to raczej nie głowica i nie zasilanie w paliwo. A próbowałeś odłączać po jednym cylindrze aby sprawdzić na którym to wypada i czy zamieniałeś ewentualnie cewki/świece? Dziwne że przy temperaturze jest normalnie
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze w Seat Exeo 1.8T
Czy na gazie i na benzynie jest to samo? Czy jest przedmuch do układu chłodzenia bądź olej w zbiorniku wyrównawczym?
-
2.0 TDI 190km Clean Diesel a uszlachetniacze
Na zimę Kleen-flo albo Skydd prewencyjnie żeby nie zakisło na mrozie Ten pierwszy czyści też wtryski
-
Problem ze sprzęgłem w Audi A4 B8 2.0 TDI
To zalej płynem, odpowietrz układ jeśli trzeba, obserwuj czy nie ubywa i po problemie
-
Regulacja nagłośnienia w MMI Audi A4 B9
W sound system są basy, wysokie, balans i regulacja przód tył Musisz pogrzebać
-
Audi A4 B9 Allroad
Jest chopy yno jedyn wist: A4 i A5 som z richtig fajnych Niemiec, a Q5 z Meksyku Wszyscy mówią że niemieckie najlepsze
-
Problem ze sprzęgłem w Audi A4 B8 2.0 TDI
Jest gdzieś wyciek, mokre z płynu?
-
Problem ze sprzęgłem w Audi A4 B8 2.0 TDI
Zajrzyj do auta to sie przekonasz, trzeba ruszyć dupsko od kompa
-
Audi A4 B9 Allroad
Zapomniałem dodać że Q5 nie dorównuje A4 jeśli chodzi o V-max ani o przyspieszenia, jest cięższa, większa bryła i ma też inne przełożenie, moja ma 150 km/h przy 2000 obr/min, a w Q5 jest chyba 140 km/h przy 2000 obr/min, spalanie też większe, a cena podobna