Treść opublikowana przez filip1001
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
nawet więcej, często wychodzi to bliźej 8K za 4 sztuki niż 6K + wymiana
-
B6 DIVISION
polecam TOM77, ja od niego brałem, dobra cena + super obsługa
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ode mnie również życzenia w nowym roku: i wszystkiego najlepszego oraz każdemu z osobna RS4 B8 w full opcji z !!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
yes- [B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!
Dokładnie auto było tam kupione od na prawdę wporzo handlarza a poza tym to mam teściów w Augustowie A już co niektórzy to wymyślają :P mi powiedziano, że autem jeździł bogaty rolnik i już i mogłoby się zgadzać bo pod maską, pod filtrem powietrza znalazłem trochę słomy i innych śladów mogących to potwierdzić Lakier nie jest taki ładny dlatego pisałem, że na wiosnę robię mega polerkę. PS. Auto kupowałem na podstawie stanu technicznego a nie stanu licznika. Ja auta (bo nie szukałem tylko Audi) szukałem od marca, więc ta "perełka" była i jest dla mnie mega wypaśna to jak następnym razem będziesz w Augustowie do daj znać to zrobimy spota zapoznawczego- B6 DIVISION
tylko coś chłopaki się krępują hehe do kogo to mówisz ???- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
:polew: ja narazie nie mogę bo nie mam fury jeszcze na podwórku, wróci z lakierki i zakładam wątek no ja też jako pierwszy nie bardzo bo ten tego... no właśnie..- [B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!
Kolego, na fotach poznaję, że auto gościło w Augustowie na jeziorem Sajno. Zgadza się? Co tam, robiłeś ?- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
no to sie odzywaj tam u "nich" a ja zaraz po Tobie w kolejności- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
Ciekawe czy nas tam uroczyście powitają :gwizdanie:- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
jak coś to i mi pasuje- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
dobra to ja zaczynam: 1. filip1001 - B7 FORMACJA- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Jak już koledzy wyżej pisali zacne plany Mam parę pytań jeśli wolno pytać 1. Dlaczego chcesz usunąć tylną wycieraczkę? 2. Po co te naklejki vwzone.pl ? 3. Może pokażesz się na zimowym ogólnopolskim zlocie a4-klub.pl w 2011 ? 4. Czemu fotele są kremowe a boczki czarne? Proponuję rozkodować sobie wyposażenie po kodach z wlepki z ks. serwisowej. Możliwe, że ktoś sobie tak zażyczył :gwizdanie: 5. Jesteś świadomy, że jak zrobisz te wszystkie mody to będzie ciężko sprzedać auto za sensowne pieniądze, biorąc pod uwagę, że pewnie i tak spor za nie dałeś, jeżeli ma 64 tys przebiegu ? PS. Szkoda, że to BKN a nie ASB W każdym razie co by nie mówić auto bajka Powodzenia w modowaniu- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
całkiem możliwe bynajmniej ja nie przykleje na sowje auto testu z DUREX'ów czyli "elite" :gwizdanie: no fakt, śmiesznie to będzie wyglądać na aucie topor, Ty jako szef tego wątku podejmij stosowne decyzje w tej sprawie , można też spróbowac tak, że wykreślic z ankiety opcję ELITE i zobaczymy na co wtedy będą głosy- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
na formacje będzie ciężej zebrać glosy- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
Topor, mamy 10 głosów na ELITE- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no i się porobiło niestety nie dotrę na spota bo nie mam auta ojciec musiał pilnie sprawę załatwić po 16 i d*pa ;( ;(- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
No to jeszcze 1 głos więcej na ELITE i klamka zapadnie- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
Topor , mi jak coś to B7 elite też pasuje, mamy już chyba z 7 czy nawet 8 głosów na ELITE- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
B7 formacja- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jutro jak przyjadę pod Ratusz to za mną będą jechały 2 A8 4,2 QUATTRO jako nasza ochrona na czas jutrzejszego spotu. To też z racji, że pełnię funkcję moderatora.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dzisiaj tam był mój kumpel i podobno był tłum :gwizdanie: ale aż trudno uwierzyc, że na takim parkingu nie będzie miejsca dla kilku- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
to co? zostajemy przy "formacji" ?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no to jak jemy to jemy :gwizdanie: bo miałem swoje kanapki brać to ilu nas będzie? :gwizdanie: znowu Augustów zawiedzie? - B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]