Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

storm37

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez storm37

  1. Nie raz mialem okazje skorzystac z uslug tego allegrowicza i jestem zadowolony, termostat przed zalozeniem zawsze mozna sprawdzic wrzucajac go do wody o temp. 87C, uszkodzona czesc mozna nawet w ASO trafic. Co do termostatu z aukcji to jest identyczny jak i ten co idzie na 1-wszy montaz nawet w tych najnowszych jednostakach.
  2. Tak jak koledzy pisza tylko ORI, niewiele drozej miales na allegro nowy oryginalny http://www.allegro.pl/item968024267_termostat_audi_seat_skoda_volkswagen_orginal.html twoj wybor tylko nie pisz za miesiac "zmienilem termostat, dalej problem z temperatura" pozdro
  3. storm37 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    Bez przesady, nowy EGR powinien hulac ladnych pare lat, no ale najlepsze rozwiazanie to po wymianie wyczyszczenie calego ukladu i montaz OCT.
  4. storm37 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    Tak jasne EGR sie poci a olej wyparowuje Chyba nie sadzisz ze samo wyczyszczenie EGR zalatwi sprawe..., skoro z niego cieknie to chyba stracil swoje uszczelnienie :gwizdanie:
  5. storm37 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    Bedzie tak samo poniewaz w ukladzie znajduje sie duzo oleju, jednak mozna sie przed tym uchronic montujac Oil Catch Tank. EGR wymienialem i mam spokoj, ty jezeli wolisz jezdzic z uwalonym w oleju silnikiem to twoja sprawa. pozdrawiam
  6. storm37 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    To nie jest urok naszych audiczek tylko zuzycie czesci, nie ma to wplywu na prace silnika ale jezeli tak to zostawisz to licz sie z tym ze za niedlugi czas silnik bedzie "plywal w oleju". Koszt takiego EGR 450zł ewentualnie regeneracja lub pozbycie sie go calkowicie.
  7. storm37 odpowiedział(a) na kerad22 temat w 1.9TDI
    moze jakies zabezpieczenie masz ? moze alarm szwankuje ? sprawdzales wezyki od paliwa ? Vag powinien blad pokazac.
  8. Mowa tu o zestawie (ramiona+piora aero), czyli zamiana niestandardowego mocowania na mocowanie "U" z czym sie wiaze zmiana pior na AERO
  9. storm37 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    Gdzie ten obrazek :gwizdanie:
  10. storm37 odpowiedział(a) na kerad22 temat w 1.9TDI
    Posprawdzaj wezyki paliwa moze sie zapowietrzyl
  11. Chyba jednak skusze sie na JVC GZ-HM400, ale jeszcze wertuje internet w poszukiwaniu lepszej alternatywy.
  12. Witam, chce kupic kamere fullhd kwota jaka chce przeznaczyc to okolo 3000pln na oku mam JVC GZ-HM400 Everio, czy to dobry wybor czy moze jest cos lepszego w tym przedziale cenowym?? pozdrawiam
  13. Najlepiej zalatw vaga, lub podjedz na spota w twoim rejonie (chlopaki napewno pomoga) i poprostu sprawdza jak mierzy przeplywka, jak sie turbo zachowuje...itd, itp. Tak jak napisano wczesniej wrozenie z fusow czy z wosku nic nie daje :gwizdanie: Ewentualnie pozostaje wrozka Krystyna z TVN-u w godzinach nocnych moze ona da rady a tak na powaznie pozdrawiam
  14. PIXI napisz jaki byl koszt poszczegolnych elementow ktore wymieniales ?
  15. tak w b7 jest tak samo
  16. tutaj zestaw w dobrej cenie http://www.allegro.pl/item936233601_zestaw_ramion_i_pior_aero_audi_a4_8e_oryginal.html
  17. pewnie kolnierz w uszelniaczu ci sie wywinal podczas zakladania
  18. Taka mala ciekawostka... dwumas,sprzeglo Luk-a jak i Sachs-a jest montowany na pierwszy montaz, poprostu trafily sie jakies wadliwe czesci ze strony Sachsa i tyle.
  19. dokladnie tak jak pisze mariusz1890 sciagnij cala listwe bedziesz mial latwy dostep do tych srubek. sciagniecie listwy ok. 15min roboty
  20. MAGIC87 wrzuce opis do watku przynajmniej inni beda na przyszlosc wiedzieli co i jak. A wiec... Wymiana jest banalnie prosta, obeszlo sie bez demontazu tunelu i oslon pod autem. Wystrczy zdemontowac tylnia popielniczke, podlokietnik zeby miec dojscie do napinacza linki, luzujemy napinacz (trzeba wcisnac zapadke na napinaczu, jest ona w malym otworze), nastepnie sciagamy linke z zacisku przy kole, odczepiamy z zaczepow i ja wyciagamy, zakladamy nowa, ustawiamy ucho linki na napinacz nastepnie napinamy linke (napinacz jest automatyczny, nalezy tylko wcisnac zapadke i sam sie ustawia we wlasciwej pozycji) i... jeden problem z glowy mam nadzieje ze opis jest zrozumialy jezeli nie to wybaczcie poniewaz jestem po paru glebszych pozdrawiam
  21. Mi tez hamulec reczny odmowil posluszenstwa. Jest zamiennik tej linki, kosztuje 49zł (jakas wloska firma), W ASO zawolali 180zł :gwizdanie:, kupilem zamiennik i jutro jak znajde czas to ja wymieniam.
  22. jezeli planujesz chipowac auto to wymieniaj odrazu dwumas bo jezeli sprzeglo juz nie wyrabia to dwumas tez pewnie ledwo zipie, a i po co pozniej placic dwa razy za wymiane jak mozna to zrobic za jednym zamachem. pozdrawiam
  23. Witam, czy podczas wymiany linki tylnego hamulca koniecznie trzeba demontowac tunel czy mozna to zrobic poprzez wymontowanie popielniczki i podlokietnika ?? pozdrawiam
  24. Problem rozwiazany jednak byl problem ze stykiem. Dzieki Tedi35 pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.