Treść opublikowana przez Kowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byle bez włosa Czy jak kto woli..okapnika no jakżeby inaczej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra włoszka nie jest zła
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Bart-S świetna robota. Jestem pełen podziwu. AUto z dwoma rurami wygląda za***iście
-
[B6 AVF] Prędkość max?
Ja swoją robiłem 200 i miałem uczucie, że jest jeszcze zapas. Na naszych drogach ciężko sprawdzić ile jest max. Najlepiej chyba autko zhamować.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
f*ck, 8 dych za 5 minut roboty i to się nazywa biznes
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uu szykuje się :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak już to raz a dobrze [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 12:05_________________________________________________ Nosfer to może ja jednak wcześniej przyjadę?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sory a wracając do tematu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja myślałem o czarnym połysku ale zastanawiam sie czy to dobrze wygląda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to dobrze wiedziec. kiedys ich pokazywali w tvn turbo i wyglądali na profeskę. stal malowałeś? na czarno?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tutaj http://www.renowacjafelg.pl/ hehe, w tej sprawie może innym razem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema. ma ktoś pożyczyć 4 koła na 3 dni? chce oddac stalówki do malowania a alu zostały 200 km od wawy- [ALL B6] Trzeszczące plastiki
no właśnie, dawaj dawaj. mi co prawda dzrzwi już nie skwierczą ale za to nad zegarami plastki piszczy - senkju nasze polskie drogi- [B7 BPW] Odcięcie zapłonu???
weź auto do fachowca i on zrobi co trzeba. tak jak napisał Musashi takie informacje raczej nie są darmowe- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema panowie trochę mnie tu nie było. ale widzę, że bez zmian - tylko Wam d*py w głowach- Spotkania na drodze
siema chcialem podjechac z boku ale blokował mnie gość. za***iste 19 Michał- [ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja się nie daję. Zmieniam jak zawsze w listopadzie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kur*a jakis debil mi wgniótł zderzak tylni na parkingu na szczęście nie mocno ale jest takie podłóżne wgniecenie na długości ok. 15 cm ;( czy z tym lakiernik może się pobawić czy lepiej wymienić element?- [ALL B6] Wymiana zestawu naprawczego na koło zapasowe
czyli tych plastkiowych pojemników które są po bokach w autach z kołem, nie da się zamontować? http://allegro.pl/item702969070_oryginalna_skrzynka_na_narzedzia_audi_a4_01_09rok.html- [ALL B6] Wymiana zestawu naprawczego na koło zapasowe
w avancie tez mam ten plastikowo-piankowy badziew we wnęce a w tym zestaw naprawczy i narzedzia. myslałem nad wyjęciem tego i wpadkowaniem tam koła. tylko czy pojemniki na narzedzia da się zamontować bez problemu?- [ALL B6] Wymiana zestawu naprawczego na koło zapasowe
niech napisze ktos kto ma koło albo ktos kto robił taką przekładkę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale bym sie wkur...- [ALL B6] Wymiana zestawu naprawczego na koło zapasowe
Witam, W mojej B6 mam zestaw naprawczy do naprawy dziur w oponie - pianka naprawcza, sprężarka, narzędzia. Trochę nie ufam tej piance i wolałbym wozić koło. Czy ktoś wymieniał to u siebie? Czy jeśli kupię wannę na koło i skrzynki z narzędziami (te po bokach) to będzie wszystko pasowało? Czy musi być od avanta czy może być sedan?- [B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
fajne rodzinne kombi niezły wypasik w środku. felunek tez mi sie podoba. nie jestem przekonany do dokładek MS. powinieneś dodac fotkę na której widac dobrze całe auto - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.