Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. Byle bez włosa Czy jak kto woli..okapnika no jakżeby inaczej
  2. dobra włoszka nie jest zła
  3. Bart-S świetna robota. Jestem pełen podziwu. AUto z dwoma rurami wygląda za***iście
  4. Kowal odpowiedział(a) na join7 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja swoją robiłem 200 i miałem uczucie, że jest jeszcze zapas. Na naszych drogach ciężko sprawdzić ile jest max. Najlepiej chyba autko zhamować.
  5. f*ck, 8 dych za 5 minut roboty i to się nazywa biznes
  6. uu szykuje się :polew:
  7. jak już to raz a dobrze [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 12:05_________________________________________________ Nosfer to może ja jednak wcześniej przyjadę?
  8. sory a wracając do tematu
  9. ja myślałem o czarnym połysku ale zastanawiam sie czy to dobrze wygląda
  10. no to dobrze wiedziec. kiedys ich pokazywali w tvn turbo i wyglądali na profeskę. stal malowałeś? na czarno?
  11. tutaj http://www.renowacjafelg.pl/ hehe, w tej sprawie może innym razem
  12. siema. ma ktoś pożyczyć 4 koła na 3 dni? chce oddac stalówki do malowania a alu zostały 200 km od wawy
  13. no właśnie, dawaj dawaj. mi co prawda dzrzwi już nie skwierczą ale za to nad zegarami plastki piszczy - senkju nasze polskie drogi
  14. weź auto do fachowca i on zrobi co trzeba. tak jak napisał Musashi takie informacje raczej nie są darmowe
  15. siema panowie trochę mnie tu nie było. ale widzę, że bez zmian - tylko Wam d*py w głowach
  16. siema chcialem podjechac z boku ale blokował mnie gość. za***iste 19 Michał
  17. Ja się nie daję. Zmieniam jak zawsze w listopadzie
  18. kur*a jakis debil mi wgniótł zderzak tylni na parkingu na szczęście nie mocno ale jest takie podłóżne wgniecenie na długości ok. 15 cm ;( czy z tym lakiernik może się pobawić czy lepiej wymienić element?
  19. czyli tych plastkiowych pojemników które są po bokach w autach z kołem, nie da się zamontować? http://allegro.pl/item702969070_oryginalna_skrzynka_na_narzedzia_audi_a4_01_09rok.html
  20. w avancie tez mam ten plastikowo-piankowy badziew we wnęce a w tym zestaw naprawczy i narzedzia. myslałem nad wyjęciem tego i wpadkowaniem tam koła. tylko czy pojemniki na narzedzia da się zamontować bez problemu?
  21. niech napisze ktos kto ma koło albo ktos kto robił taką przekładkę
  22. ale bym sie wkur...
  23. Witam, W mojej B6 mam zestaw naprawczy do naprawy dziur w oponie - pianka naprawcza, sprężarka, narzędzia. Trochę nie ufam tej piance i wolałbym wozić koło. Czy ktoś wymieniał to u siebie? Czy jeśli kupię wannę na koło i skrzynki z narzędziami (te po bokach) to będzie wszystko pasowało? Czy musi być od avanta czy może być sedan?
  24. fajne rodzinne kombi niezły wypasik w środku. felunek tez mi sie podoba. nie jestem przekonany do dokładek MS. powinieneś dodac fotkę na której widac dobrze całe auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.