Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damianek33

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damianek33

  1. Dokładnie nie pamiętam ale koło 150zł
  2. Witam wszystkich posiadaczy A4. Mam kolejny problem z moim 1Z-em. We wrzesniu zeszłego roku zerwało mi pasek wieloklinowy, wymieniłem ale pazdzierniku wymieniłem napinacz paska wieloklinowego /Febi/ z powodu piszczenia na zimnym silniku. Rolka nie szła w jednej lini z paskiem. Mineło parę miesiecy /przejechane 7tys km/ i ponownie zaczął piszczec na zimnym silniku, diagnoza napinacz nie idzie w jednej lini z paskiem. W innych modelach silnika TDI powodem awari napinaczy jest sprzegiełko alternatora ale w moim 1Z nie ma takowego sprzegiełka. Silnik jest po czipie /Aligator/ Co może być powodem tak częstych awari napinacza?
  3. Dzieki za zainteresowanie. Od ostatniego razu problem jest jeszcze większy a mianowicie nie mogę rozpędzić auta powyżej 4tyś obr. po dojsciu do tej wartosci silnik się blokuje tak jakby brakowało paliwa, błąd po takim bloknięciu to 00519 czujnik w kolekt. dolotowym - G71 28-10 zwarcie do plusa - intermittentDzisiejsze logi: http://img171.imageshack.us/img171/6611/log01011.jpg http://img820.imageshack.us/img820/6107/log01010.jpg http://img822.imageshack.us/img822/7349/log01008.jpg http://img46.imageshack.us/img46/3081/log01004.jpg http://img253.imageshack.us/img253/1427/log01003.jpg http://img560.imageshack.us/img560/2892/log01001.jpg http://img713.imageshack.us/img713/4959/log01000.jpg Prosze o pomoc!!!
  4. Witam. Podepne się pod ten temat bo mam podobny problem z moim 1zetem a wygląda to tak, w czasie jazdy i utrzymaniu przez około 30sec silnika na 3000tys obr. w momencie depnięcia gazu silnik nie przyspiesza jedynym sposobem na przyspieszenie jest puszczenie gazu i ponowne depniecie nie zawsze udaje sie to za pierwszym razem przewaznie auto zaczyna przyspieszac za trzecim depnieciem. Auto poza tym nie ma problemu z przyspieszaniem bez problemu da rade rozpedzic do 190kmh. Po podpieciu VAGa mam błąd 00575 przepływomierz powietrza 17-10 Różnica doregulowana - intermittent. Przepływomierz przeczysciłem i przelutowałem styki według tego opisu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2888683&highlight= nic to niestety nie dało cały czas to samo. Ostatnio podmieniłem przepływke ale nic to nie pomogło dalej 00575. Prosze o podpowiedzi co jest grane?
  5. A w jakiej cenie są poduszki i jakiej firmy załozyliscie
  6. Witam. Potrzebuje porady w temacie wymiany poduszek silnika w moim 1Z-cie podajcie wskazówki ile z tym roboty?[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 00:36_________________________________________________I co znowu ja miałem tylko takiego pecha że mi poduszki pozrywało, niewieże że nikt nie wymieniał poduch
  7. Nie, piszczeć zaczeło w trakcie eksloatacji auta na starych ale dobrych klockach a pojawiło Ci się to po wymianie klocków?? może masz coś nie podokręcane i klocek Ci się rusza i przy przechyleniu auta na zakrętach ociera.. u mnie załóżmy ociera na prostej drodze a jak hamuję albo auto jest w przechyle to przestaje i nie piszczy..
  8. Nikt nie chce mi pomóc?
  9. Podpinam sie do tematu bo też mam problem z piszczącym hamulcem a dokładnie to piszczy mi przednim prawym kole przy skrecie w prawo, wystarczy lekko przychamowac a pisk ustaje. Co jest nie tak z tym hamulcem?
  10. Aktualnie silnik mam zalany lotosem semisynteticiem. Czy ktoś z kolegów miał podobny problem z olejem
  11. Witam. Jak w mojej A4 1Z mam podobny problem z cykaniem. Rano po uruchomieniu słychac przez parę sekund charakterystyczne cykanie, potem ustaje i pojawia się po nagrzaniu silnika. Mechanik stwierdził że to są szklanki, wymieniłem i niestety jest tak samo. Co jest nie tak?
  12. Odswierzam temat bo własnie mam podobny problem, moja skrzynia CPC sie wysypała i szukam używki ale niestety nigdzie tego modelu nie można znalesc wieć mam pytanie do osób które wymieniały skrzynie na inny typ o podanie co podeszło i jakie były przeszkody w montażu
  13. Kaliko44 czy do wyjęcia skrzyni biegów konieczny jest kanał?
  14. Witam. Czeka mnie wyjęcie mojej skrzyni /1Z/ czy ktoś z kolegów poda mi jakiś manual krok po kroku jak wymontować i zamontować srzynie
  15. Witam. Dzisiaj zwracam sie o pomoc z kolejnym problemem, tym razem chodzi o skrzynię biegów. Wracając dzisiaj do domu nagle przestał działac czwarty bieg a dokładniej to wygląda tak że po wrzuceniu czwartego biegu bieg ten wyskakuje, ciągnie na tym biegu tylko przy mocnym przytrzymaniu lewarka do tyłu i to też nie zawsze bo wystarczy mocniej wcisnąć gaz i bieg wyskakuje. Przed tą awarią nic nie zgrzytało co by mogło zapowiadac problemy
  16. Witam. Przymierzam sie do demontażu głowicy w moim 1Z i w związku z tym poszukuje opisu tej czynnosci krok po kroku. Kolejne pytanie jakie uszczelki /oczywiscie uszczelka głowicy to podstawa/ wymienić i jakiej firmy polecacie
  17. Witam. Jeśli chodzi o wymianę uszczelki pod głowicą to jakiej firmy polecacie uszczelke
  18. Problem rozwiązany, pasek był przeskoczony o jeden ząb silnik znowu odzyskał swoje życie
  19. Witam. Mnie dzisiaj spotkał ten sam problem a dokładniej to auto straciło swoją moc, silnik klepie jak stary transit VAG com odczytał błąd 00550 start of injection regulation 17-10 control difference intermittent. Po poczytaniu na ten temat zrobiłem odczyt grupy 000>02 i jest 255 prosze o pomoc w diagnozie usterki
  20. A czy te ustawienia wpływają jakoś na zużycie paliwa?
  21. To jeszcze jeden obrót i tak zostawiam
  22. Katalizator został wybity rok temu
  23. Powiem szczerze że nie zauważyłem jakies różnicy.
  24. 003 http://img8.imageshack.us/img8/2263/003rpv.jpg 008 http://img715.imageshack.us/img715/7085/008xu.jpg 010 http://img695.imageshack.us/img695/9760/010uf.jpg 011 http://img21.imageshack.us/img21/4125/011wph.jpg
  25. Witam ponownie. Zrobiłem dzisiaj logi 010 i 011 http://img6.imageshack.us/img6/6707/010011l.jpg Tradycyjnie prosze o analize

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.